Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graficky je to úúúúchvatné. Jinak v tom zatím vidím jen takový akční průměr z toho co ukázali.
    • graficky to bude uchvatne az ukazou PC gameplay
  • Daniell605
    Metro 2033 byla jedna z nejatmosféričtějších her, co jsem kdy hrál, a na Last light se neuvěřitelně těším.
    Jen aby byl příběh o trochu delší a troška volnosti by neuškodila =)
    Jinak, jestli bude Arťiom namluvený stejně jako v jedničce (a mám pocit že by měl být, nebo ne ? ) tak bych byl nadmíru spokojen, protože v jedničce byl namluvený skvěle!
  • to je bombaaaaaaa..........
  • já bych byl v klidu v každé dnešní hře musí bejt taková frajerská jizdá při niž stojíte na něčem co jede po vytyčené trase a jen kosíte enemáky. Zatím z nového metra ukázali hodně skriptovanejch pasáží ale asi jen proto že si mysleli že s tím udělaj dojem věřím že ve finále z toho ale cod nebude
    • jinak prot cod nic nemám jen vím že metro má být jiné
  • MickeyMutant
    To je ten nejužší "tunel", co jsem viděl *4*
    • Ty asi nemáš ženskou co *1* *3*
  • Metro mám rád a nerád to hovorím ale príde mi to až moc sCallofDUTĚlí.
    • MishKonn
      Zajímalo by mě, kde jsi na dvouminutovém úseku hry pochytil tolik informací, abys tu hru takhle označil. Když se vývojáři snaží o co nejrealističtější vnímání okolí hlavní postavou a s tím spojené nebezpečné manévry, které člověka vtáhnou do děje, znamená to, že je hra jako CoD? Pokud vznikne hra jménem "Metro 2035 - Actually, Really, Really Last Light" v roce 2013 s tím, že půjde o čtvrté pokračování a bude vypadat naprosto totožně jako tahle hra, tvůj výrok bude oprávněný.
    • se uvidi .. pokud budou akcnejsi pasaze jen vyplnenim majoritnich atmosferickych casti tak to je v pohode .. potesi ze neni potreba pul zasobniku na jednoho vojaka a vizualne to mozna bude opet nejlepe vypadajici FPS (vim ze na grafice nezalezi ale u takoveto hry na ni sakra zalezi .. ) ...
  • MishKonn
    No, protože jde Last Light vlastní cestou, nebudu tady kritizovat příliš akční rozcházení se s předlohou, obzvlášť, když i první díl byl jen velmi volnou adaptací knižní předlohy. To, co na videu vidím, se mi velmi líbí, a jsem zvědavý na další materiály. Thumbs up:)
  • Neni to spatne, ale mozna by bylo fajn, kdyby do hry pridelali i pasaze s vetsi volnosti.
    Treba zdevastovany povrch vylozene volal po volnejsim pruzkumu, ale mozna jsem jen moc ovlivneny Stalkerem,ktery se mi libil vice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit