Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tez jsem hlasoval pro games.cz, kdyz jste si to tak prali:) Tak naoplatku mrknete na novy Nintendo webík:) http://www.lovewiiu.blogspot.cz
    • Nintendo webík ))))))))))))))))
  • LTM3
    Ježiš to je taková škoda, že to musela být zrovna v Praze, já bych tam tak rád jel a účastnil se diskuze! *14* Příště aspoň poblíž Hradce Králové!
    • LTM3
      Ku*va jinej článek *1*
  • Přesně. Škola tě učí sbírat informace a zpracovávat je. Jinak zrovna v informatice internet určitě stačí. V ostatních oborech ale určitě ne. Jde o to, že spousta univerzit má soukromé uzavřené sítě s materiálama. Spousta informací na internetu je kontraproduktivní.
  • Co se stalo s tím trolem co tak vyskakoval že půjde do live podcastu ... šel tam ? kde to najdu rychlo :D
    • walltar
      Ale zaslechl sem, že ho maminka zapoměla vzbudit.
  • Perfektní!
  • Nejbozactejsi video, co jsem tu kdy videl. Skoro skoda ze jsem vam ten hlas uz davno dal : P
    A toho Fuku uz koukejte pozvat do podcastu, morcecdudy!
  • nevim jestli se to tady uz neresilo ale lukas grygar nema zakladku??? :-O
    • Základku má tak klid. Vrouzenou inteligenci můžeš školou jedině, jenom podpořit.
      Ať s nima nijak nesoucítím, vem si kolik chytrých dětí běhá ve chcankách v africe, bohužel nemají možnost se projevit a propracovat kam by chtěli nebo alespoň případně mohli.
      • Menttor
        Za to bychom měli být rádi, díky multifuckingkulti pokrytecký evropský/světový politice nás všechny ještě invaze afrikánců a ostaních muslimů čeká...
    • Robotron3
      Otázka by měla spíš znít. Jak to? Že člověk bez vzdělání je chytřejší a má větší přehled a schopnost psát než kdejací vysokoškoláci? :)
      • Kvalitní vzdělání k životu patří. Myslím, ža každý rozumný člověk by se měl snažit rozšířit své znalosti co možná nejvíce. Mně by to na jeho místě hodně štvalo a zrovna nedavno jsem se na tohle téma s kamarády bavil (absolventi ČVUT-FEL) / VŠE). Nikdo tu pana Grygara neosočuje, že je hloupí. Já jeho recenze miloval (z Levelu, jestli se nepletu).

        Druhá věc je, že pokud nejsi šikovnej řemeslník a nemáš doopravdu hlavu plnou geniálních nápádů, bez školy si dobrou práci nenajdeš.
        • Ronox
          Pracuji ve 2 největších médiích v ČR na vedoucí kreativní pozici. Myslíte, že se mě ptali na vzdělání? Ne. Ukázal jsem portfolio a bylo. A ne, nejsem na ŽL. Člověk musí ukázat co umí, své argumenty podepřít svou prací a tím co dokázal. Škola je jen nástroj, který občas ukáže cestu a skoro vždy ne tu správnou. Člověk nesmí zakrnět, ale musí postupovat dál. Chtít víc a k tomu nějakej papír nestačí.
        • Robotron3
          Dnes už je tu ale doba, kdy informace a znalosti nenajdeš pouze ve školách, nebo se k nim budeš těžko dostávat a prokousávat se spoustou četby. Dnes je tu internet a hafo informací na dosah ruky jen po pár kliknutích. Člověk se může sebevzdělávat a školství k tomu vůbec nepotřebuje. Takhle se učim programovat, na což nemám žádnou školu nic, a už to částečně dělám jako zaměstnání a do budoucna bych se tomu chtěl věnovat plně. A všechno jsem se naučil z internetu.
          • ucho
            neboj, ve škole by tě o tom nenaučili o moc víc. tam tě jen nasměrují a předkládají před tebe problémy. abys je ale vyřešil, musíš se to naučit tak jako tak sám...
            • ucho
              Něco vyšší matematiky tam bylo, ale to je něco, s čím tě týrají hlavně ve fyzice. Pokud tě v matematice dobře vycepovali už na střední, o moc víc se z matiky učit nepotřebuješ. Informatika jinak stojí na jistých dá se říct abstraktních předmětech, což bych matematikou nenazval. Jen by ti měly přiblížit myšlení počítačů, turingův stroj, NP problém, vyčíslitelnost a podobné srandy. Nic, o čem by ses nedočetl na internetu a je to něco, co inteligentní člověk k praxi vůbec nepotřebuje...
            • Zrovna u toho programování nevim. Mám dost kamarádů informatiků a co mi tak vysvětlovali, tak škola je z 80 - 90 procent vyšší matematika a teprve ten zbytek je to, pod čím si běžný smrtelník představuje profesi programátora, tj. bastlení kódu.

              I když ten poměr se určitě bude lišit škola od školy.
      • protoze to je statistika; je myslim jasne, ze vetsi skupina vysokoskolaku bude prumerne chytrejsi, mit vetsi prehled a lepsi schopnost psat, nez vetsi skupina lidi bez vzdelani
        • 13_11
          Já hladovím, ty sis dal celé kuře ~ průměrně jsme však každý snědli půlku kuřete. Průměry jsou nesmysl a naprosto neodpovídají realitě. Když už, tak bych se řídil mediánem.
          • no vsak pisu vetsi skupina a ne 2 (ja, ty); jinak i median by byl pravdepodobne vetsi v prvnim prapade:D
          • jenze i median bez "stredni tridy" je ti knicemu kdyz 50lidi ma plat 8000 a 5 lidi 32000 tak maj vsichn krasnejch medianich 21000 ale vysvetluj to tem 5 s 8 ze se nemaj tak zle *11*
            • ja si teda nejsem uplne jistej tedka, ale mam dojem, ze median je ve tvem priklade 8000 a ne 21000
            • smejki
              radši selfdeleted
        • Bejt v "průměrně" chytřejší neni v týdle republice ale moc problém...
      • Lépe se to nedá říci Robotrone
        • DangerousDave
          problém je v tom, že Lukáš nie je bez vzdelania - systematicky sa vzdelával (praxou) v obore ktorý robí dodnes. Rozdiel je skôr v tom, že mnoho dnešných vysokoškolákov nedokáže uplatniť svoje vzdelanie pretože mu v podstate do väčšej hĺbke vôbec nerozumie, taký človek má titul ale môže si s ním akurát vytrieť ...
          • No...a oklikou jsme se vrátili k tomu začátku o inteligenci .))
          • Tak jasně...todle už je slovíčkaření...byla řeč o vzdělání jakožto o tom papíru...co z tebe "udělá chytrýho" člověka...nic víc...já zastávám asi takovej postoj, že stejně jako z tebe hadry neudělaj člověka, tak z tebe maturita/diplom etc. neudělá vzdělanýho člověka...praxi, zápal a přirozenou inteligenci nezískáš papírem...
            • Robotron3
              Tak to už musí bejt zase člověk natolik inteligentní, aby věděl co má cenu studovat no :)
            • Tak samozřejmě...vzdělání je dobrý...ale jak bylo řečeno...dneska ty školy udělá i blb (relativně)...a ruku na srdce, taková vyoská škola sociálního inženýrství (nevim jak se ty pseudomultikulti čurákárny jmenujou) je úplně k hovnu...takový lidi do 25 studujou a pak se divěj, že končej na úřadech práce .)
            • Robotron3
              Chtít je základ, a i škola je dobrá cesta, jak toho vzdělání dosáhnout. Někdy teda. Snad většinou. Aby to zase nevypadalo, že zavrhujem vzdělání :)
      • papír není duležité duležitý je mozek
    • Black_Hand
      neresilo se to na teto strance techto komentaru.......nekteri to asi potrebuji mit hned na ni jinak na to nikdy neprijdou :).
    • Taky nevim jeslti se to tady řešilo...nicméně řečnická otázka: "koho to zajmá?"...starejte se radši o sebe místo o ostatní...
  • Mě by zajímalo,kdo s tímhle nápadem přišel natočit takovéhle,protože tohle video je hodně dobrý a vtipný *1* *1*
  • Souhlasím. Games.cz si to zaslouží. *3*
  • stejně tady každej volí kvůli kopretince Alžbetce *5*
    • Amylee.Anderson
      Kdyby něco... kopretiny smrdí, tak tak žádný holce pro sichr neřikej :D
      • nevadí, že smrdí, hlavně že je pěkná...
    • budeme řešit její..... ? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit