Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    On se nevrací, on už tam dávno je:).
  • Co se pribehu tyce narazil jsem kdysi na super odkaz kde je vse popsane a rozebrane dily a navaznosti ...textu je spousta ale vse vam objasni a v cestine ;) skvela prace autora
    http://angryplayer.blogspot.cz/2011/07/metal-gear-solid.html
  • zajtra mi pride Hd Colletion, musim si ozivit dej z MGS 2 a MGS 3, paradne hry, 4. bola genialna, uz nech je novy metal gear!!!!! :)
    -dnes mal na twiteri JOAKIM (KOJIMA) dalsi tajomny odkaz: cca 4 sek video kde sa ukaze text:
    -LET IT ALL END (nechat vsetko skoncit?) kedze trva 4 sekundy, boli 4 diely, nasleduje teda diel 5, epicke dielo ktore celu sagu nadobro uzavrie????? haluz :)))))
    -pod videom je este tajomny napis :
    -How do you kill a Phantom? ako zabijes fantoma??
    cakajme dalej urcite pridu dalsie indicie
    -zatial si dam HD kolekciu *1*
  • Stillson
    Tak jasně nekoupil bych to jen kvůli tomu HD. Ale nechci kupovat PS2. Raději PS3 když už.
    • na PS3 sa da da z PSN store stiahnut zadarmo METAL GEAR SOLID DATABASE - paradna prehladna aplikacia/ vychytavka, kde su vysvetlene prehladne a jedniducho vsetky vztahy, zvraty, suvislosti, postavy, proste je tam vysvetlene vsetko od MGS1 po MGS4.
      Je to oficialne od KONAMI !
      stale to mam v konzole teraz sa to zide k HD kolekcii *15*
  • Stillson
    Jinak Psycho Mantis tam vidět opravdu je. Úplně na konci cca poslední 2sekundy v levo nahoře. Je tam postava,která se vznáší.
    Snad jen kvůli MGS si koupím Playstation. Sice jako zatvrzelého PCčkáře mě to štve,ale tohle je hra kterou si nechci nechat ujít.
    • Marquis
      To není Psyho Mantis. To je naprosto jasně "Sorrow" (mrtvý manžel The Boss), který Big Bosse "pronásleduje" jako duch už ot trojky. Tuším jsem ho párkrát viděl i v Peace Walkerovi. Většinou o vidí, když je blízko smrti...
      (Mimochodem on a The Boss jsou rodiče Ocelota...:) )
      • Stillson
        Tak děkuji za vysvětlení. MGS 3 jsem tolik nehrál,takže se omlouvám za mystifikaci zdejších :-).
        • Marquis
          Naprav, trojka je dost možná nejlepší MGS vůbec...:)
          • Stillson
            Já vím hodně jsem o ní slyšel. Jak řikám nejspíš koupim PS3 a k tomu MGS HD collection. :-)
            • PS3 tedka stoji jen par supu, takze je nejvyssi cas to napravit.
            • Malleth
              Ta HD kolekce je dost dobrá i na Vitě. Hlavně trojka s těma barvama díky OLED displayi vypadá výborně.
            • Marquis
              Já sice HD kolekci mám, ale kupoval jsem ji hlavně kvůli PW (který taky stojí za zahrání)...
              Trojku jsem hrál na PS2 a HD verze přidá jen minimum... i na PS2 je to krásné...:)
  • http://i46.tinypic.com/jrttg4.jpg

    Foto Joakima Mogrena, zakladatele Moby Dick Games.

    Je to zphotoshopovanej Kojima, kdyby to někomu nedocvaklo.
  • Whoossain
    Škoda, těšil jsem se na nějakou psycho-horrorovou řezničinu. Vypadalo to zajímavě...
    • Nezoufej třeba takhle část bude hratelná ve formě snakova snu, nebo to může být ve hře formou easter eggu. Stejné to bylo v MGS3 viz video. http://www.youtube.com/watch?v=q5XVH6i3_r0
      Kojima zase překvapí o tom není pochyb :)
  • na tiscali nějak zaspali dobu, už dávno se ví že Phantom Pain je MGSV...
    http://www.eurogamer.cz/articles/2012-12-08-indicie-okolo-the-phantom-pain-vedou-k-metal-gear-solid-5
    http://www.eurogamer.cz/articles/2012-12-08-odhaleni-the-phantom-pain
    • Ani jeden z uvedenych odkazu neobsahuje oficialni vyjadreni, ze to je MGS5, jen indicie.
  • MGS serie byla jedna z duvodu proc si kupuji PS platformy
  • Koli tech hadu je prosim vas ?
    • Stillson
      Naked Snake (nyní Big Boss),Solid Snake (klon Big Bosse/Naked Snaka), Solidus Snake (také klon Big Bosse zároveň i prezident USA nějakou dobu),Liquid Snake (klon Big Bosse- objeví se v Prvním MGS a zároveň ve 4 Guns of The Patriot,ale spíše jen v autosugesci,kterou má Revolver Ocelot)
      • Takhle když to vidím, tak bych to strašně rád viděl zfilmované :))
        • Už přece jsou filmy o Metal Gear Solid 1 až 4. Jmenují se Metal Gear Solid 1 až 4 (zvlášť ta 4ka, co jsem slyšel, ale bohužel nehrál) :D
      • to zni hodne trhle *1*
        • Stillson
          Hele ona celá ta sága je dost přetažená za vlasy. Ale dohromady to všechno dává absolutně smysl. Pamatuju,když jsem hrál 1,2 a byl jsem z toho vedle. Půlku věcí jsem nechápal (v té době jsem byl také hrozně omezen v AJ), takže to může být i tím. Ale Kojima udělá za nějaký rok další díl,kde se objasní věci z předchozích dílů, ale zároveň pořád nevíš všechno do puntíku což je fajn. Člověk si může domyslet věci což se mi hrozně líbí,že to není vždy 100% danné. A ty jsi třeba myslíš v jednom díle tohle a tohle a najednou za pár let vyjde díl a tam ti to řekne jinak a ty čumíš jak blbej :D fakt paráda v tomhle. Nevim Kojima je jeden z mála,kterej ve svém oboru opravdu umí. Ikdyž je ta hra místy lineární atd atd. Má své mouchy,ale celkově je to nepřekonatelná hra se špičkovym příběhem. Ale každému to není po chuti. Stejné jako Star Wars a Star trek. Každý má svoje.
          • Jasny, ja to nemyslel nijak hanlive, jen me ten tvuj popis docela pobavil. *3*
            MGS serii sem nehral a znam to tedy jen z gameplay videii a traileru, takze toho o hre moc nevim.
            Me ta serie nikdy moc nezaujala. Ale jak rikas, kazdeho zaujme neco jineho. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit