Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja osobne by som bol moc rad keby novy PS network nebol limitovany rychlostou 30/10 Mbit ako je to na ps3 a aj tak to ide cca 25/6 aj ked mam optiku 100/100 Mbit. Na PC mi to ide plnou rychlostou na ps3 len tak ako pisem. to som aj vynechal router a bolo to zapojene na priamo nastavenie EASY default. keby bolo tiez povodne HOME alebo nove ktore by zvladalo ist v 60 fps a nie epleptickychod 20 - 25 ako je to v ps3 home je to hroza.
  • Hezke masaze co vsechno by tam Sony chtelo mit ale zatim prestavili jenom rendery ovladace a obrazky z her udelane na PC. Vypada to jako masaz pri Colonials Marines a ted se jdou omlouvat a vysvetlovat co se stalo mezi demem a finalni verzi.
    Aby to tak nedopadlo i s PS4.
  • A jeje.. medialni masaz je v plnem proudu zda se
  • Pokud budou tituly v digitální distribuci v den vydání stále o 1/4 dražší (1799,-) oproti krabičkové verzi (1299,-) tak mi to stejně může být jedno. Jako člověk se sklony ke "sběratelství" mám stejně raději něco fyzicky v ruce :).
    • Naprosto souhlasím, ty ceny na PS Store jsou nehorázné a to nejen u nových her, cenová politika úplně na hlavu.
  • Už chápu proč zveřejnili jen ten ovladač! to je totiž vše, vždyť jinak je to jen bežná X86 PC tedy PS4 bude jen ten ovladač a sw na úrovni steam *1* *1*
  • Ps4 bude asi dobrá ale myslim že nový xbox bude ještě větší pecka.Už se nemohu dočkat co Microsoft předvede pěkného.Doufám že v nejbilžší době a dokonce i design konzole!!!!!!
    • Vykřičníky jsou drahé tak šetři.
  • Konecne tu budou ty nove konzole alespon se posune herni technologie o kus dal do ted to uz nekolik let brzdi a ted uz to i stoji stare nevikone konzole. Ocekavam velke posunuti her jak v grafice tak i v tech zminovanych technologijich :)
    Tak doufam ze si prideme na sve jak PCkari tak Kozolisti !!
    *5*
    • Keyz
      Aby si nebyl zklamán. Dan Vávra to dobře vystihl když řekl,že se namísto X kvalitně provedených panáků na obrazovce jich bude více na jedné obrazovce :) A to samé s efektama i když dle specifikaci tam asi budou nějaké které PS 3 neuměla.

      To nebude super skok kdy postavy xicht vypadal jak rozmazaný flek a následně se dali již dobře poznat co je co.
      Pro PC dobře protože více her tohle bude mít i když porty z PS 3 taky byli někdy dost upravené,že na PC bylo kvalitní textury atd..
    • a to jsi vydedukoval z toho ze v dobe vydani bude konzole hw na urovni dva roky stareho PC? mne z toho vychazi neco uplne jineho, sice se ted konzolove hry priblizi dnesni kvalite PC her, ale za 2 roky bude PC zas o mile daleko!
      • Tak to brrr, nemyslím si, že by počítače byly za dva roky míle napřed, vše se zmenšuje a optimalizuje, výkon na PC je už tak dále než na PS4, ale problém je, že není využit na 100%, a tohle je téma č.1 do budoucna.
        • Keyz
          To je škoda,že není využit.
          Protože málo her je čistě na PC.V minulosti přece bylo velké rozdíly v nastavené grafiky a každý řešil jak to pojede atd.Tam to bylo využito.

          Kdyby konzole měla takový výkon jako PC za 25.000 a bylo složená z dostupných komponentů to by pak byl rozdíl kdyby ten výkon byl využit.A dobře optimalizovaný tak jak jsou optimalizovány pracovní programy aby využili skvěle všechny jádra procesoru a výkon grafické karty atd...
          Myslím,že to bylo dobře vidět ve starých 3D Mark programech.
    • A nebrzdí ti taky něco mozek?
  • Day one digital je jednoznacne pozitivna vec. Problemom SONY je , ze nepodporuje s PS store vsetky regiony, cize mi to bude aj tak uplne k nicomu. Je mi jasne , ze v CZ toto nepocitujete ako problem , kedze sa Vas to netyka , ale ja si proste ako platiaci zakaznik odmietam zakladat fake konta len kvoli tomu, ze pre SONY nie je moj region zaujimavy. Takze ani Sony neuvidi moje peniaze.
  • "Všechny PS4 hry budou automaticky dostupné i digitálně"
    Doteraz boli len analogovo?
    • To je sarkasmus ?
      Nebo lidska blbost ?
      • To je otazka. Na doplnenie pre teba: Ako inak ako digitalne mozu byt pre teba hry dostupne?
      • Spades
        To je poukázání nesmyslnosti :D Stejně jako třeba "Organické potraviny"
        • Daniell605
          Jenže on řekl blbost, tudíž to neni poukázání nesmyslnosti ale blbosti. *7*
  • God-of-War
    Snad se tenhle rok dostane i na Evropu:(..
    • jak pise kolega vubec. Nvidia si o cele vychodni evrope mysli ze sme sproste socky... Sony v tom pohleud nebude nikterak jinak vycnivat. A zapadni evropa to neutahne to je lepsi japka z cinou a pak usa...
    • No to doufám... Jsem zvědavý co na nás SONY vybalí v prosinci, protože to by se měl ukázat PS4 v celé své kráse :)
    • S tim bych teda moc nepočítal. Tedy vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit