Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle těžko zhodnotit, na jednu stranu opravdu vtipná a hratelná retro záležitost, která pamětníky potěší. Ale stačí když se člověk jen podívá na statistiky steamu hned je jasný, že průměrnej hráč si tu ani neškrtne. Základní sadu levelů tzv. Light world zatím dokončilo ani ne 5% tamějších majitelů Super Meat Boye. :-O Ta hra není jen obtížná, ta je přímo osmibitově ultraobtížná. :( Já osobně, ačkoliv mám poměrně velkou trpělivost, jsem už druhej den beznadějně zaseklej hned v prvním nemocničním levelu, jak to tam vypadá v Dark World módu radši ani nechci domejšlet.

    Pokud zvládáte starý osmibitový hitovky levou zadní s prstem v nose pak vřele doporučuju, ale pro běžný hráče to opravdu není, škoda.
    • Umm, to já jsem se teď taky zasekl v nějakém z prvních nemocničních levelů a co bude dál - na to raději nemyslet. Pokud to srovnám s VVVVVV, které bylo označováno jako obtížné, tak na tohle se to fakt nechytá... no nic, jdu si zase zkusit tu první warp-zone - snad se to povede *4*

      Jinak dobrá recenze...
    • claymen
      zkus tomu dát trošku víc času, já jsem "mladý" hráč, takže nějaké hardcore skákačky na Atari nebo NESu si jenom představuju, ale zase takové problémy jsem s tím neměl, ale v takovém třetím světě v darkworldu, to už bylo onačejší hraní :D
  • horak.ada
    líbí
  • Velmi dobrá recenze, autor je pravděpodobně znalec *1*
  • RakeW
    SMB jsem zatím nehrál, ale u flashového Meat Boye jsem strávil docela dost perných chvil a myslím, že jsem ho ani nezvládl dohrát.

    V SMB jsou všechny úrovně nové, nebo je to předělávka té flashovky s nějakýma vychytávkama navíc?

    A jinak gratulce k recenzi na titulce.

    EDIT: Tak koukám, že mám na Kongregate achievment za final level, tak jsem to asi dohrál, ale už si nepamatuju jestli jsem zvládl všechny levely.
    • claymen
      Bohužel flashového meatboye jsem nehrál, takže nemůžu říct, ale i u tohoto se rozhodně zapotíš :D Nějaký komentář na recenzi?
      P.S.: dík za gratulace
  • claymen
    dík :D
  • Povedená recenze, jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit