Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra na rok 2005. V roce 2016 je to spíš retro pokus.
  • Neměla ta hra být F2P? Možná se pletu, ale tak si to pamatuju.
    • XorxoxTalarius
      Meli byt jen uplne ti nejzakladnejsi orkove, ovsem zrusilo se to. Misto toho dostali orkove Waaagh a to jim dava insta spawn a dalsi bonusy
    • FTP by měly být jen orci , nevim jestli se to nějak změnilo
      • Jo, žádný FTP orci nejsou. Tohle zrušily z nějakého důvodu
  • TheGGG
    meh 50 za arénovou střílečku...? To si radši koupím DW, to vypadá jako hra pro fandy w40k... btw, kde je v této hře ten slibovaný openworld s masivními battly ala planetside 2?
    • XorxoxTalarius
      Ten bude zhurba za rok za dva. Z technologickych duvodu, to odsunuli uz dost davno (2014 myslim).
    • Majkl
      To už oznámili tak rok a půl zpátky, že nebude open world, ale propojený zóny, taky nemám radost, ale aspoň zákazníky nekrmí kecama jako někdo (dívám se tvým směrem, Seane)
      • Jo, oznámili to potom, co jim blbečci jako já narvali prachy za MMOTPS. V tý hře vůbec, ale vůbec nic neni. Pár arén a nefunkční PvE. Měsíc od launche už to ani nebude s kym hrát.
        • Majkl
          Tohle mi připadá jako zbytečně negativní přístup co zde předvádíš, ale kdo chce brečet/nadávat, důvod si vždycky najde.Holt to byl early acces když si to kupoval, všichnu víme, jak to chodí, tvůj risk. Ta hra je o PvP ne on PvE, jsou tam 3 frakce, vozidla, hezký mapy s 40k assetama a závavnej multiplayer, na tyhle doomsday předpovědi ve stylu "měsíc po vydání" si raději počkejme na ten měsíc po vydání, ok? No a fráze "narvali prachy" pro tebe asi má jinej význam než pro mě, když si uvědomim, kolik jsem vrazil do stolní hry, těch 20 Euro nebo kolik to stálo je fakt jen kapka v moři *4*
          • Bohuzel ma pravdu, kdyz to puvodne predstavovali tak to melo byt rozsahle MMO postavene na PVP mezi jednotlivymi frakcemi. Nakonec je z toho mala arenova rubacka. Mozna to nejake zakazniky ziska, ale me to teda dost zklamalo.
          • No já to kupoval ještě v době, kdy nebyla ani alfa, a kdy slibovali MMO, sice ne klasický, ale MMO. Kde by mě bavilo hrát za svoji postavu a rozvíjet ji. Místo toho jsem dostal obyčejný TPS, kde mám nulový ztotožnění s avatarem, a tím u mě dost odpadá motivace to hrát. PvE bylo slibovaný jako sice nepovinná, ale podstatná část hry. Pamatuješ ještě, jak byl třeba plánovanej příchod tyranidů do persistentního světa, kdyby některá frakce moc vyhrávala? To už asi málokdo. Ta hra šla prostě během vývoje do kytek a už nemá šanci být taková, jaká měla být. To co teď vydali jako plnou hru je tak 10 % toho, co slibovali.
    • Nikoho nezajima co si koupis ty. Lidi jako ty nehybou trhem
      • TheGGG
        to se pleteš bobánku... každopádně kdyby trhem hýbals ty, tak už herní průmysl krachne a hraje se jen odpad...
        • Kdybych trhem hybal, proc by mel krachnout. To zase meles z cesty. Ale chapu ze na pomocne skole se neucite, co to je trh.
          • TheGGG
            protože kdyby jsi hýbal bobánku trhem ty, tak výchází jen s*ance, o které by 95 % hráčů nemělo zájem... a dost pochybuji, že by kapesné co dostáváš od babičky utáhlo celý herní průmysl...
            • TheGGG
              hýbal, ale jen chvíli, než by se rozpadl...
            • pak bych ale trhem nehýbal
    • mozno nejaky easter egg :)
  • Pete.palis
    hra vypadá už po grafický parádně, mapy i postavy, ale na co si nemůžu furt zvyknout je soubojoví system..přijde mi neohrabaný a nevybalancovaný...Ti co mají sečný zbraně mají 90% navrch....jak máte bouchačku a přiblíží se k vám na 10 metrů borec, začne používat své úhybný naspeedovaný manévry (jakoby si šlehnul Red-bull) a vy jste v prd....pokud nedáte zoom na střelný zbraně, kulky lítají kam chtějí, pokud dáte zoom oka, střely sou přesnější, ale jak se k vám někdo přiblíží, jste zpomalený a neohrabaný a zoom s přesnou střelbou vám je k hovnu....a samo skončíte na čepeli..
    • Majkl
      To ale zas celkem dobře kopíruje stolní hru ne? Tam když se CC figurka dostane na ruční vzdálenost ke střelecké, tak z ní většinou nadělá sekanou, když tě nevykoupou kostky *4*
      • Pete.palis
        oka stolní hra je stolní hra, ale věř, že to po čase začíná být flustrujicí *1*
        • Majkl
          To chápu, já to mám koupený, ale asi půl roku sem nehrál, ovládání mi vskutku přišlo takový neohrabaný, jak kdyby postavy reagovaly trochu zpomaleně ale aso to furt laděj

          Koukal jsem, že přidali Orky a Eldary, tak asi prubnu, SM, Ork a Eldar jsou náhodou 3 army co mám k 40k doma
          • Pete.palis
            jj, máš recht, docela teď vymazlili grafiku, takže to vypadá mnohem lépe, jak ještě před týdnem ;)
            nejhorší je, že nejvíce soubojů se odehrává v uzavřených prostorách, kde se zabírá point a vždycky to je chaotická matlanice a s bouchačkou jízda smrti *2*
  • jestli nekdo pamatujete hru warhammer 40k space marine, tak ta mela nadupaný multiplayer. tohle beru jako upgradovanou verzi toho multaku, takže to nemusí být zcela marné
    • XorxoxTalarius
      Space Marine ze mel nadupanej multak? :D Ten multak tam byl do poctu a bylo to na nem hodne videt.
    • Jen je škoda, že pravděpodobnost přidání některých armád se rovná skoro nule. Tau, imperiální garda a jiné prostě utřou.
  • jo no... melo byt mmo a vysla dalsi primitivni pvp arena hra... warhammer... lol...
    • Majkl
      Primitivní? Tak to by tě mohlo bavit? *4*
  • XorxoxTalarius
    Startovni trailer najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=hTCYOCBKS0E
  • XorxoxTalarius
    Hra ma vyjit v 18:00, respektive ve 20:00 naseho casu.
    Release twitch muzete sledovat zde: http://www.twitch.tv/40kcrusade

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit