Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na me trosicku moc loli, jako uz starsi ecchi, hentai, perverzak bych bral vic oppai, ale jinak to je povedeny visual. Trosku mi vadi zpusob jakym jsou zbrane "(ne)prilepeny" na postavu a pusobi to z videa docela rusive (prekvapive vic, nez vsechny kalhotky *1* ) a to mi zrovna nevadi skolacky ovladajici desetitunove zbrane *14*, ale tady to vypada fakt divne. Kazdopadne gameplay vypada zajimave, hudba z videa primo lahodi usim a tak urcite zakoupim.
    • Nepřilepené zbraně jsou v každém druhém rpg, tady to aspoň vzali z gruntu a naférovku to přiznali
    • Taky se mi to na první pohled zdálo divné, ale ve hře je to dobře vysvětleno, jedná se o jakousi technologickou levitaci.
      Během hry se párkrát stane, že nějaká postava omdlí (zranění v boji), následně pak přiletí letající bot, který aktivuje levitaci a tělo se vznese a bot je schopný ho dopravit do bezpečí.
      • diky! o to vic vzrostl muj zajem o hru*4*
  • Odulin
    Sakra je toho nějak hodně....na tohle si budu muset počkat než dojedu Horizon, ale určitě pořídím. Kbyby tak někdo udělal další Asura's Wrath.
  • Já bych zdejší puritány uklidnil. 2B je android tudíž ta zadnice je plechová, kalhotky výhradně z ocelových vláken a A2 je stejně víc sexy.
    • >A2 je stejně víc sexy

      Nemyslím si. 2B je víc qt.
      • To jsem si taky původně myslel. Jenže pak A2 ukázali s krátkýma vlasama.
  • Ukáte i kalhotky hlavní hrdinky?
    • Hráč může posunout kameru, tak aby se podíval pod sukni 2B... dokonce vývojáři zašli tak daleko, že 2B po chvilce pohne rukou a kameru odstrčí, aby se ji nekoukala pod sukni :D

      http://www.youtube.com/watch?v=wC0Zi_hsepc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit