Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, hraje tu někdo v co-opu ? Hodila by se mi pomoc s bozakem pač to solo nedávám :-D
  • Před týdnem jsem podruhé dohrál DL, takže chvíli počkám, až ne to zase budu mít chuť. Jinak na tohle se těším, protože DL je vynikající hra ve všech směrech, teda trochu kulhá v příběhu, ale jinak zábavy opravdu neskutečná hromada. Budu se těšit. :-)
    • máš se na co těšit je to minimálně stejně dobré jako původní hra. Pro mě osobně možná ještě o kousek lepší
  • Super, jedna ze 3 věcí co tenhle rok budu hrát *14*
  • Jack1947
    Supr, supr... ještě že jsem si prodloužil volno snad to bude parádní... už se těším. *5*
    • je to parádní, stejně dobrý zážitek jako původní hra, což je na dlc úctihodné
  • Pokud hru už vlastníte, dostanete samozřejmě příslušná vylepšení zdarma (tedy logicky bez Season Passu, pokud jej nemáte)

    " Titul Dying Light: The Following - Enhanced Edition již máte ve Vaší knihovně "

    Juhů miluji Techland . Z Dying Light se stal nejlepší kup vánočních slev *14*
    • miluješ je, proto to koupíš ve výprodeji a teď to posíláš k ledu .. Oh well .. čecháčku *12*
    • Morraw
      Ale tam nemáš ty věci ze Season Passu. Tedy ani Following kampaň. Pouze vylepšení enhanced edice.
      • Jack1947
        Lol tohle zdarma to by prodělali i to málo co nechtějí vydělat. *4*
        • Tak nic , jde k ledu ...
          • Přece jen mne lákal především ten otevřený prostor a tenhle měsíc už kupovast další hru nebudu ..
            • Morraw
              Za 360,- na cdkeys.com
            • Jack1947
              Šak ti ty buginy nikam neujedou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit