Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by měl zájem o češtinu do této skvělé hry hlasujte pro vznik češtiny na:

    https://prekladyher.eu/tema/the-solus-project.546/

    V připadě velkeho zajmu snad bude.
  • S těma 9ti hodinama to je fakt? Není to překlep z 90ti hodin? Mě tahle hra fakt zajímá už dlouho, ale nejvíce jsem se těšil na dlouhé průzkumy každého kouta, tzn. desítky hodin hraní. Dále mě velice nepotěšila zpráva, že to chtějí vydávat po epizodách. Prostě udělejte hru a vydejte ji, hotovo. Bohužel tento článek me od nadějné hry naprosto odradil.
    • https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t31.0-8/12711161_1050862124975855_2069002032870474893_o.jpg
  • Tak, rozpaříno a nevypadá to zas tak tragicky. Asi tak 3x to hapalo, ale jinak je to celkem v pohodě. Neházel bych to do šrotu. Něco zajímavého to v sobě má.
  • těch 9 hodin je asi překlep ne ?? nedokážu si představit dobrou hru na které odehraji méně než 500 h, hra na 9 hodin je ODPAD *11*
    • To je podle mě od Vás dosti omezený názor. Hrál jsem i hry s 30 minutovou hratelností a svým obsahem a mechanismy byly bohatší, než některé velmi zdlouhavé a nudné tituly, kde byl obsah jenom natahován tím, že jste jednu věc musel dělat tisíckrát po sobě, jenom se ten úkol pokaždé jmenoval trochu jinak. (např. WoW je podle mě úplně ten nejlepší příklad, kdy děláte tisíckrát to jedno a samé stále dokola.)
    • Souhlasím, já osobně nejdu ani pod 700 hodin. A pochopitelně požaduji i komplet zdrojový kód, který mohu dál přeprodat se ziskem pro mě. To se rozumí. To jinak nejde. No kde to žijou..... *11*
      • nerozumím k čemu bych použil zdrojovej kod a proč bych ho prodával, ale u dobrých her na Steamu mam od 1200 do 1700 hodin což beru jako standard *3*
        • 1700 hodin, kámo sežeň mě to matro co bereš :D
        • MickeyMutant
          1 200 nebo 1 700 hodin je takovej slušnej kežuál standard. Láme se to okolo 3 000 hodin, tam začínaj profíci. Ale toho, kdo to myslí s gejmingem seriózně, pod 5 000 nenajdeš.
          • Hanzales
            Já už koukám asi z paření vyrostl :/ Je fakt, že jsem hrával pomalu 10-16 hodin dennně, v období mezi školou a prací, chvíli to byly fajn pařanské časy :) Vlastně i ještě při škole měl člověk více času + prázdniny atp.
            Teď jak pracuju a starám se o sebe sám se ze mně stává docela casual. Sám si všímám, jak jsem byl dříve náročný a dneska spíše hraju akčnější oddechovky, kam patří třeba i F4. Sice jsem nedávno dopařil třeba Stalkery a hry si dávám pořád na ty těžší obtížnosti a pomocníky když to jde hned vypínám, ale už to není co bývalo.
            Na Steamu mám nyní koukám nahráno nejvíce v Assetto Corsa (980 hod.) a to je ještě tím, že nejvíce toho herního času rád kroutím volantem. No snad se to v důchodu zase zlepší :D
          • Jojo, neni nad pocit dobre vykonany uzitecny prace, spocitat si ze jsem proparil rok v kuse nonstop.
            • MickeyMutant
              S trochou úsilí to zvládne fakt každej. Ale jen skutečnej hardcore pařan to stihne do půl roku reálnýho času.
          • plně souhlasím, také se nepovažuji za nijak nadprůměrného hráče, naopak, proto nevěřím tomu že by někoho napadlo vydat hru na 9 hodin
            • MickeyMutant
              Je to hanebnost.
        • Klid to byl vtípek *3*
  • "není prototyp či demo, ale zážitek na hodinu až dvě z výsledných devíti"

    tak plná hra zabere CELÝCH 9 hodin?? Hmm, tak dlouhou a kvalitní si uuurčiiiitěěěě koupím...
    • však nekupuj, nikdo tě nenutí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit