Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci taky Sarajevskou šestku na PC a ne jen na konzole pfff *16* *16*
  • Docela se tesi. Jen spis premyslim, ze si pockam na vsechny. Season pass mam, ale trochu se bojim, ze by mi unikly souvislosti.
    • Dej si facku za ten season pass.. podporovat takový zlo a ještě u takové hry.
      • Hitman je asi zatím jediná epizodická hra u které to má trochu smysl. Protože ty epizody jsou opravdu znovuhratelné a není problém s epizodou strávit 10-15 hodin. A zrovna to, že tě hned neláká další mise tě motivuje to dohrát víckrát a nepřeskočit 70% obsahu z nedočkavosti a pak nadávat, že to bylo krátké.
        zajímavé že u Telltale her, Life is Strange, Kings Quest apod nikdo na epizody nenadává. A zrovna tam to nedává vůbec žádný smysl, protože tam epizodu dohraješ za tři hodiny a do další to nemáš důvod spustit.
      • Nevadi. Na to mam za 6 hodin vydelany. A co ty? *2*
        • ja za 3, ale to neznamena ze to hned "vyhodim do kanalu"
    • Já bych se souvislostí moc nebál. Podle mě to stejně budou spíš oddělené mise, které nic moc spojovat nebude.
      Takhle postupně aspoň člověka netáhne spuštění další mise po prvním dohrání předchozí. A projde to mnohem důkladněji. Já se na to taky těším. Mise v Paříži byla super. A tohle vypadá ještě mnohem líp.
  • nechápu, proč musím na druhou epizodu na PC čekat až do 18:00, když konzole to mají od půlnoci
    • protože hráči na konzolích za hry platí... *2*
      • ano ano platí za horší provedení a navíc nejméně 1,5x tolik *2* (ale zase mají filmovější*3* 25fps zážitek)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit