Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2sebus: Kdyz ses naivni decko ... normalni lidi si kupujou komplet, to co realne existuje, a jelikoz komplet dneska nic nevyjde, tak to koupej rok nebo dva po vydani ... za 1/4 ceny. Usetrej tak minimalne za desitky srackometu, ktery nikdy nikdo nedodela - a ubi petri bezi nejvetsi zdroje prave takovych.
    • Ale když to chceš hrát tak co ti zbývá
  • Tak to me docela dost sere, protoze jsem si koupil season pass, u kteryho slibovali ze vsechny DLC vyjdou do konce roku... takovej malej podvod ze strany Ubisoftu.
  • Ja se dostal na level 30 a pak už to nešlo, z nepřátel se stali nesmrtelný ostrostřelci a ani krytí se za čímkoliv mě neochránilo od jednorané smrti. škoda, ta hra vypada a hraje se pekně.
    • Nepřátelé na ulicích jsou po dosažení lvl30 směšně slabí. Ani hard mise nejsou žádná výzva a člověk to může běhat ve stylu ramba a snažit se o co nejkratší čas. Když člověk zná mise a místa ze kterých chodí NPC, tak je to na hard vesměs fraška kdy všichni umřou ve dveřích.

      Vyzývavá obtížnost příběhových misí je, když člověk dosáhne vyššího GS taky docela exhibice, člověk se trošku zapotí jen na heroické a ten rozdíl už tam není moc velký, jen se natahuje čas na dohrání.

      Jiné kafe jsou vpády, i na hard to chce souhru v týmu. Podzemí na vyzývavou a heroickou, nebo DZ05+ začínají být docela problematické a už jen kvůli toho že čas expozice soupeřům se zvyšuje, jelikož jsou ultra tuzí a blízký kontakt není to nejlepší řešení.
  • Test
    • MickeyMutant
      Test proběhl úspěšně dnes v 19 hodin, 21 minut. Radiační hodnoty se pohybují v očekávaném rozpětí. Bylo by slušné zároveň zdůraznit, že zkouška má pouze odstrašující charakter a výsledky nehodláš zneužít, pokud nebude hrubě narušena integrita tvých budoucích diskuzních příspěvků.
  • Lidi se nikdy nepoučí - firmám stačí do marketingu nacpat miliony dolarů, jako produkt mít přitom naleštěný ho*no a lidi si to stejně předobjednaj a koupí.
  • BoB.2
    Chtělo by to trochu poladit přidaly třeba hrdinskou obtížnost ale ta je uplně k ničemu když vás tam sejmou jednou ránou.
    • Není hrdinská jako hrdinská, u standartních misí to znamená NPC 33 a checkpointy, ale taky odměny kterí nestojí za řeč. Jediný důvod je hrát je rychlý zisk kreditů pro které ale není moc využítí protože nabídka vendoru je prachbídná.
      Pak je tu podzemí a NPC 35 a taky žádné checkpointy což je strašák protože jedno zaváhání znamená game over a třeba hodina hraní jde do hajzlu.
      Rozesr.li to 1.3 updatem, přidali NPC 35 ale nerfli zbraně a sety které za něco stáli, někteří hráči totiž plakali že v DZ moc rychle umírají. Přes noc sem přišel o 50 tis, DPS na každé zbrani. Jenže nové 229 zbraně a 268 sety ani omylem nekompenzují nárust výdrže NPC a poškození které způsobují. S brokárnou mě 35 dá na dvě rány takže v uzavřených prostorech sem v hajzlu. Sniperka a aspoň 50 metrů odstup to řeší ale ten není vždy k dispozici.
      Když už se to zadaří dokončit máš 50% šanci že ti padne ohnivák nebo blind který jsou uplně k ho.nu. Člověk musí být hodně velký pacient aby se do toho pouštěl a teď ještě několikaměsíční odklad nového obsahu?! To už jim uteče i ta hrstka hráčů která ještě vydržela. *7*
  • Uz je to i na Ubisoft moc velky clusterfuck?
  • MickeyMutant
    Vida, až se za pár měsíců/let rozhodnou vypnout servery, tak už to budou mít nejspíš celkem slušně ošetřené.
  • Zlaté No Man's Sky *1*
    • BoB.2
      vtipálku
  • zakladna fanousku se ztensuje a je tezky lakat na dlc, kdyz je hra v takovym stavu jako ted. Ale pochybuji, ze by vetsinu nalakali zpet a dokazali si je zas na nejaky cas udrzet. Ubisoft je mi nekde, ale Massive bych to pral.
    • A pritom je to skoda, hra samotna je chytlava, ale end-game se jim tedy moc nepovedl i bez ohledu na chyby, takze neni zase tak moc divu, ze hraci odpadavaji. Take bych Massive pral vetsi uspech (i) v tomto smeru...
      • Mám nahráno skoro 150 hodin, takže end game zase tak tragickej není. Ale třeba pvp stylem dark zone mi vůbec nesedl, radši bych klasický BG
    • ChyrenCZ
      Hahaha *15* humore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit