Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mohl autor článku popravdě napsat, ze HS je venku pouze ve 3 zemích. Takže nemá cenu se potom ani pídit. Cely článek je uměle vytvořena reklama na další web kde se jako doctu něco super úžasného. :(
    • Čistě teoreticky můžeš na netu stáhnout instalátor a nainstalovat na iPad, sám to takhle na iPadu už hraju, takže můžu potvrdit, že to funguje. Předpokladem je ovšem JB zařízení.
  • nemá, tedy možná už zase jo, ale před nedávnem ios poprve překonalo milion applikací a android až později...ted dlouho nebyly zadne informace a čisla zas...za par dni apple oznamý výsledky za kvartal tak se uvidí jak je natom...ale milion appek mel první ios v prosinci
  • Spades
    @mno úplně dole

    Jsou na něj vesměs všechny aplikace co najdeš i pro WinRT, takže je to to samé, plus něco navíc. A s wacom vrstvou je to úplně ultimátní zážitek.

    Jinak co se týče aplikací, nejde o počet, ale o kvalitu. Ano do počtu je jich méně, ale ty důležité a hodně používané tam jsou. Ten balast co je na iOS a androidu mě stejnak nezajímá. Důležitý je FB a Battle.net authenticator. Nějaké sr@čky alá instagram, twitter a youtube tam jsou tež. Nevím co dál bys tam potřeboval. Navíc pro všechno se dá najít alternativa.
    • Co více potřebovat. Proč vlastně máš smartphone? Facebook jde i z internetové prohlížeče a authenticator je ve fyzické podobě. Zahoď telefon a utikej do jeskyně.
      • Spades
        Ty budeš jeden z těch lidí, co si do mobilu stáhne všecko co je v marketu zdarma že?
  • tomocz
    Nevíte zda se chystá Heartstone i na An-druida?
    • no moc se o ni nemluví ale nakonec znich vypadlo ze bude letos nebo nazacatku 2015...ale prednostní je pro ne ipad a pak iphone a pak az android...jako pro vsechny vývojáře

      bouzel android nezvlada výkonem a optimlaizací a vývoj nanej je problemovej sam sem ted presel s telefonem k applu (ze sony xperie z1) a sem docela překvapenej co to oproti androidu dokaze jak výkonem tak SW...uz dost uvazuju ze i tablet vymenim za iPad...a ted HS me k tomu dost láká :-D

      ac nerad musim uznat ze apple proste mobilní platformě vládne a nabízí to nejlepší...a ted kdyz je apple i cenove pod konkurencí tak sem sam zacal pomalu pořecházet (iphone me sal mene nez ta sony z1 a koukal sme tak i ipad je levenjsi nez muj samsung galaxy tab)
      • Spades
        Nevím no. Windows Phone je rychlostně na tom stejně, a má lepší výběr i cenu.

        Tablety pak jedou na x86, takže tam rozjedeš všecko.
        • no windows phone je pro me mrtvej potže ma sice dobrej výber telefonu a cenu ale má ctvrtionu aplikací co ios a polovinu co android...a to je smatphonu zabijacký...ale to se možná časem zlepší a za rok dva bude konkurence schopný

          tablety vs x86...osobne davam prednost tabletu s mobilním OS a s aplikacem aprimo pro tablet než Winu který není tak přizpusoben dotyku (i když má metro) a je na nej minimum aplikací pro tablety...je to cílený na uplne jiný lidi...tablet není nahrada pocítače ani nemá být
          • Android ma vetsi market nez apple, jinak ale souhlasim.
      • N0isy
        Příklad toho, když někdo mluví o něčem, čemu nerozumí. *7*
        • jsem jen bežný uživatel, a když vidím že jeden telefon/tablet má lepší výkon, lepší grafiku a jak vidíte i na nej všechno vychází víc a dřív a jeste je cenove pod konkurencí nevidím duvod ho nepořídit at je to značka jaká chce

          býval sem odpurce jabka a furt me to nak nehecuje, chci jen funkční přístroj a to ze je z jabkem to me ani neteší ale ani mi to ani neak nepřekáží...
          • Erien
            Používám Nexus 7 (2013) a nemůžu si na nic stěžovat, čistý a svižný systém, bez stupidní nadstavby (viz tvůj galaxy tab) . Navíc spousta uživatelů jsi za problémy s androidem můžou sami. Na Google Play je milion aplikací zdarma a oni je samozřejmě musí všechny stáhnout. Pak se podívám někomu do telefonu a tam zasraná plocha koko..... a strašně se diví, že se ten systém seká.
            • nexus je znamej ze je jako jediný použitelný diky cistemu OS...nektere ty nastavby sou otřesné...sony ušla ale míval sem samsung S3 a ten by strašnej, sekanej, padal, resety, hry šli huř než na nekolik let starem ipohnu meho bratra kterej je applista od jakživa a mel sem celkem vždy srovnání

              celkove i nexus tablet je chvalenej...ale nikdy sme ho nemel a asi mít nebudu v recenzích vždy byl až za ipadem a ja už sme skoro rozhodnutej ze pudu do toho ipadu...ted HSku asi neodolám už
              • Erien

                Reakce na příspěvek:

                Já jsem s nim spokojený, v podstatě jsem ho vzal, protože už jsem na android měl koupených dost aplikací, vycházel levněji než Ipad a má menší uhlopříčku. Což je pro mě výhoda, dost ho přenáším. Nejlepší řešení je třeba u S3 ten systém přeinstalovat, jenže tím člověk ztratí záruku bohužel. Snad se dočkáme doby, kdy budem moc telefony/tablety upravovat jako PC bez ztráty záruky.
    • Ellendway
      Ano chystá. Bude v průběhu tohoto roku.
      • tomocz
        Super, díky :) Neumím si totiž představit ideálnější hru na nudné přednášky z filosofie :D
        • To jsi asi mel radeji studovat neco, co by Te bavilo.
          • At studujes cokoliv, vzdycky tam bude neco co te zajimat nebude *3*
            • A i když studuješ co tě baví a ještě navrch jsou tam teoreticky zábavné předměty podané nudnými přednášejícími. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit