Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problémy že jsou s PC verzí? Já jsem teda četl něco jinýho (na konzolích po hodině hraní až čtvrthodinový nahrávací časy apod.)
    • Necti tolik a nejdriv to zkus ... ja nic takoveho nezaznamenal ani po 10 hodinach hrani ... *3*
  • potrebuji pomoct jak s to prepina aby me ten hak k necemu pritahl a ne se dvojil diky za odpoved :)
  • zato treti trailer je paradni. rico rodriguez je s5. viva la revolution *2*
  • IQ autora prvniho traileru asi nedosahovalo vysokych hodnot
  • kvalitka, mne to beží v pohodičke na max s smaa 80 fps stabilne, sem tam prepad na 60, ale iba cutscénach, asi sú zamknuté na 60 a ináč v pohode na to, že nvidia ešte ovladače nevydala a druhá karta nie je vôbec využitá, už vidím ako pri tejto hre stravím 300+ hodín ako v JC2 :)
  • Po 3x ta ista roztahana open world nonbrain nuda. Mali si zobrat priklad z techlandu...po 2 fajn dieloch Dead Island predali znacku a urobili akcny hc survival s paradnymi misiiami Dying Light. Hrat 3x tu istu hru len s upgrejdom grafiky je mucenie ala Mechanicky pomaranc.
    • ticho tam vtom blázinci
  • hru jsem koupil jeste 20 min instalace a pak napišu zažitky ze hry *4*
    • první poznatky hra je graficky propracovana velmi dobře libise mi že muzete preskakovat videa, akorat ten hak co ma naruce to je jako z assasina :D jinak hru doporucuji
      • jeanczarny
        Spíš hák v assasinovi je jak z JC2, chtěl jsi říct.
  • Hm, ďalšia potenciálne dobrá hra zprznená konzumom a konzolovými maniermi... Úplne milujem, keď zo mňa hra robí debila tým, že zo mňa robí takmer neporaziteľného boha alebo mi sústavne ukazuje čo mám robiť, kam mám ísť, atd., ideálne obrovskými 3D ikonami v strede zorného poľa *11* Hlavne aby sa hráč-deb*l nemusel snažiť, alebo nedajbože myslieť...

    O tom, že hra zďaleka nevyzerá zďaleka tak, ako na obrázkoch pred vydaním, sa už nemá zmysel ani zmieniť. Ale tak čo, bude to ako s JC2, počkáme až bude na Steame v zľave za 5-10€ a možno nakoniec aj pobaví *2*
    • ti sou nejlepší " nemá cenu se otom ani zmínit " ale stejně to udělá
    • prostě kravička ... *4*
  • Mám chuť skočit do JRCčka ak oupit si to. Hrál to už někdo? Stojí to za plnou cenu?
    • Stormangels
      Můžeš koupit CD Key za cca 25 Eu
      To už je podle mého dobrá cena :-)
      Jinak problém ohledně FPS mám taky. Jde to v poho ale pak se to klidně na 5 sec začne škubat atd
      • Definice ironie:
        Bojuješ proti D.R.M.
        hra samotna ma DRM.
      • Teď sjem se dočetl, že to má nějakou ochrano, která se neustále snaží spojit na internet, je to tak? Já myslel, že sám Steam je ochranou... o víkendu jsem občas bez internetu a právě o víkendu často hraju:-P
        • Má to Denuvo, evidentně jim to ke štěstí nestačilo :/
    • elwiscomeback
      Pokud před spaním neuctíváš Michale Baye tak to za plnou nestojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit