Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo by vás, konzoláře měl naučit základy funkce trhu a fungování poptávky a nabídky, učivo ZŠ, po těch šmejdech, co vycházejí na konzole je poptávka, která nejenže pokrývá náklady investora, ale navíc i vydělává, kdyby dostatečná poptávka po konzoloidních sra*kách nebyla, nikdo by je již nevyvíjel a investoři by se začali soustředit na jinou platformu, ano, třeba i na desktop, trh pouze reflektuje své zákazníky, to že pleps má radost, z toho že si může zahrát v ořezaném zablurovaném full hd hru s deset let starým enginem na své LCD TV v obýváku s dřevotřískovým nábytkem z Ikei je dnes bohužel standart.
    • PS3Hrac
      Stejně si všem konzolistům i PCčkařům jenom pro smích *1*

      EDIT:"kdyby dostatečná poptávka po konzoloidních sra*kách nebyla, nikdo by je již nevyvíjel"
      To je jako napsat kdyby po toaletáku nebyla dostatečná poptávka nikdo by to už nevyráběl *1*
    • O čem to, sakra, mluvíš. Prostě netuším, na co se snažíš poukázat...
      Jinak - pleBs a standarD
  • Taky si říkam začínaj mě pěkně štvát stim že je všechno na konzole, co já vim tak počítač když už je 10x výkonější . V poslední době když už neco delaj tak je to delaní jen na konzole a nebo to musis hrat s gamepadem napr. Assassins Creed 3 :(
    • PS3Hrac
      Grafika není vše dřív jsme hráli Mária,Duck Hunta,Dooma a grafika byla všem u pr*ele ale s tím AC3 máš pravdu když už na PC tak 100% PC
    • Buď rád aspoň za to. Je dobré si uvědomit že bez konzolí by sis právě onen AC nikdy nezahál, protože by tu hru nikdo neudělal.
      • Az takova skoda by to taky nebyla...
      • Veskoslav
        Ano kdyby nebyly konzole, nebyly by hry.....Fakt naivita. Navíc takový Ubisoft by měl s prominutím držet hubu a krok, jak sere na platící zákazníky. Ať už DRM ochranou, která nefunguje, vypináním servrů bez upozornění či nulovou podporou.
      • Ačkoliv jsem kovanej PChráč, tak ten chlapec má pravdu.
  • já chci vyhrát voucher na stažení Deadlightu, až vyjde na PCčka :)
    • Flussmaister
      Pochopil jsem to správně, že Deadlight bude na pc?:)
      • tak jako vetsina veci na PSN/XBL az znich vytriskaji co potrebuji :) tedy cirka rok.
        • Flussmaister
          Já doufám, protože jsem se na to fakt těšil, podle prvních obrázků to vypadalo víc, než fantasticky. Jenže pak z toho vylezlo, že se PCčkáři nedočkaj, bohužel. Takže já bych byl hodně rád, tahle tématika mi sedne a provedení vypadá taky moc dobře. (Jen tak cena mě příjde dost přemrštěná)
  • Corvus
    V podcastu soutěž o PS3 hry, teď Xbox... A co my PCčkáři? My jsme vosk? *5*
    • spoock
      normální hráč už alespoň jednu konzoli má
      • NO *10*
    • sleepless
      Nejste vosk, ale tak nějak rozdáváme, co nám přijde pod ruku (a není to totál srajda), takže teď zrovna jsou to konzolovky, až bude něco na PC, bude to něco na PC :)
    • Vy si to zpirátíte.
      • Corvus
        Přál bych ti vidět mou sbírku sběratelek a RPGček... možná by sis slintnul do textilu.
        • Jo já ji viděl. Můžu potvrdit že tam toho má fakt hodně.

          http://img.ehowcdn.com/article-new/ehow/images/a02/07/mg/report-cd-pirating-800x800.jpg
    • Kurva, netahej tyhle sra©ky PC vs konzole ještě i sem. Je to otravný. Prostě co dostali k dispozici, to dostali... Tak tady nepičuj.
      • Grifus
        Ty si nejaky tvrdak, takovy bych tu bananoval dnes a denne...
      • Az se prestane hazet spina na PC hrace (platici) tak s tim taky skoncim..
    • U nás se počítá, že si všecko zpirátíme *3*
      • X360 hry se nedaji pirátit nebo co? :D
        • to víš že dají jsem zářný příklad *1* na pc mam cca 50 originalek...a X-box ani jednu..Vše stažené..Házet piratění na pc je holej nesmysl...
          • No k tomu aby jsi tu hru "zpirátil" to PC potřebuješ tak jak tak.

            No jo kucí PéCéčkářstí - jste v tom až po uši :D
            • Ale to je fuk o to tu nejde...jde o to ze reci jak TOHLE na PC nebude protoze to piratite jsou holej nesmysl...Ja mam X-360 slehlej kamos ps3 ....Naprosto jednoduchy,,,tohle jsou jen opravdu blby vymluvy...
            • Jasny ale na pc toho moc netaham..vlastne uz nic...treba Max payne vysel za 800 a to je LEPSI CENA nez kdy na X pri vydani bude..
        • Copak to neznas,ze to uz je takova tradice vsechno svalovat na PC piraty? *1*
      • si me predbeh *15*
  • je to divný proč mi ta benzínová pumpa připadá jako z COD 4 stejne COD nenávidím celou serii
    proč se vubec cod vyrabí když tam není špetka realismu takovej BC1 BC 2 nejlepší kousky co znám
    • nebyl jsem presne ten co kupuje COD nebo stahuje a hraje tak toho nenávidím díky takovým blbcům je v tomhle státě překokotováno
    • Alex81
      No vyrábí se proto, že vydělává *5* A nenávidět nějakou herní sérii?! K čemu je to dobrý...
      • Jack1947
        Nenavidet muze, to ale nic natom nezmeni ze se prodalo milliony kopii tehle her, nejaky hater je vse u ritniho otvoru ;-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit