Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mno DS2 boli najlepsia SEkackova hra vobec, super hratelnost, levelovanie, itemovanie, uplne MEGAfighty rozne dokoncovacie manevre a variabilita utokov zbrani.... MEGAsoundtrack, MEGAnahovoreny bol death a cele to bolo fakt paradne atmosfericke... koho uz toto nebavilo v ramci tohto žánru je asi pripostihnutý postih nedorobený (no offense really) a doporucujem mu ist sa hrat dyna blaster .... ja len uvazujem nad tym ci v DS3 baba bude ok a vyrovna sa tej vypeckovanej 2jke....osobne by som tam radsej ako hlavneho protagonistu dal nieco na typ death'ha z dvojky... baby neposobia tak drsne a mega aj ked maju volaky bič no :Đ ... co uz.... ale isto si to zadrtim totalne sa tesim a mozno budem milo prekvapený :7
  • Preed
    Jednotku som nehral a predpokladám, že by ma bavila lebo mi príde z toho čo som videl, že bola lineárnejšia, na dvojke mi vadilo, že to bol „open world“ a že do toho pchali prvky z RPGčok ako lootovanie tony armoru a zbrani ktoré boli proste z generátoru náhodných predmetov a tiež som úplne nedával časti s hádankami, ak tieto prvky boli aj v jednotke tak to potom nie je pre mňa ale mrzí ma, že súbojový systém ma veľmi bavil a keby tá hra bola niečo na štýl DMC, lineárne levely v ktorých postupne hráč odomyká nové schopnosti v rámci príbehu a jadro hrateľnosti je combat tak si to dám ale proste skutočne v dnešnej dobe nepotrebujem ďalšiu hru kde musím triediť inventár a po mape hľadať vedľajšie questy.
    • Tak to tu jedničku zkus, teda ty občasné skákačkovo-hádankové pasáže jsou tam furt, aby tam nebyl jenom ten boj, ale nějaké levely brnění, otevřený svět s vedlejšími questy a minimapami tam nenajdeš, jsou tam jenom do určité míry otevřené levely s tajnými místnostmi etc. a primární je ten boj.
  • Tak, lidi se diví, proč je hra nedoceněná (DS2).
    Hrál jsem DS2 na Shieldu (než jsem zjistil, že jde doslova o "bombastickej" tablet a musel ho vrátit) a řeknu proč mě, osobně, to nebavilo.
    Hra vypadala dobře, dostal jsem se do prvního "campu", kde sídlí nějací obři, či co...
    A dostal jsem za hraní/registraci/otevření zpráv/nevim co, dva.. asi tři kompletní (jakože asi, nebo skoro) end-game sety. Tak jsem se proběhl pár minut po mapě, dvakrát jsem šlehnul nejsilnější monstra co jsem potkal po čumáku, zamávali mi očima a mě to neubralo ani procento života.. dalších pět minut jsem hledal silnější výzvy a nenašel.
    A zjistil sem, že mě ta hra už nebaví a nikdy jsem to nezapl a ani se o to už nezajímal.
    Tak jako.. proč, že? Nebudu hrát hru s nejlepšim brněnim v inventáři a tvářit se, že neexistuje, jenom proto, abych si nenechal zkazit hru. Takový sebezapření zas nemam.

    A tahle fůrie vypadá jako salát ostatních her s vlastní charasteristikou. Taková HoM&M Sukuba alá Bloodrayne z Castlevanie, co šlehá nepřátele bičem, i když je má na dosah ruky. Asi si už chudák vyšlehala oči a pořádně na to nevidí. Navíc mě feministický prostituky matou a už fakt nevim, co si o tom ve hrách myslet.
    Navíc mě děsí ta japanizace (osobně). Pro mě je vzor temna prostě Evropa. Obzvlášt v dnešní době.
    Ne, děkuji. Raději audioknihu.
    • TheGGG
      kvůli trollingu takový dlouhý komentář.... a úroveň vyjadřování level down syndrome.... no radši jsi se měl zdržet komentáře usere.
  • Tahle série velmi nedoceněná, opravdu netuším co zatím může být, obzvlášť DS2 je podle mě králem toho to žánru, a to ještě nepočítám skvělý dabing smrťáka a epickej soundtrack...Doufám, že v tom budou pokračovat...
    • jednicka se mi libila, ale dvojku jsem ani nedohral, byl uz to pro me moc velky splacanec vseho mozneho
      • TheGGG
        škoda těch peněz co?
  • Krescz
    Fury je co za jezdce? byl bych radši za mor a hladomor :D
    • Už v předešlým dílu ukazovali všechny čtyři jezdce a to i včetně Fury, ten čtvrtý myslím je nějaký pistolník.
      • Strife,Death má ve dvojce jeho bouchačku.
    • Fury by měla být asi morem. Jelikož Válku a Smrt jsme již měli a zbývá hladomor a mor.
      Proto si myslím že Fury zastupuje třetího jezdce apokalypsi a tím by měl být MOR
      • Mor na tebe. Tohle nejsou čtyři jezdci apokalypsy z wikipedie ale z komiksu.
    • je to podle komiksu kde jsou ti jezdci trošku obměnění
    • To asi každej by chtěl, nicméně co by měl hladormor za ablity ? Házení kůrek chleba ? (Mor by teda šel hrát, tam by šlo vymyslet ladscos...)
  • TheGGG
    při zmínce sedmy smrtelných hříchů se mě hned vybavilo anime fullmetal alchemist... popravdě už během hraní dvojky jsem si říkal, že by hříchy mohly být dobrým protivníkem a je dobře, že to tvůrce napadlo taky
  • Jack1947
    Graficky teda žádnej zázrak a co naplat že hratelnost bude možná i celkem dobrá když není ani pořádně vidět co se tam mlátí... teda nějací kostlivcy a boss - nevím asi si dám z nudy tu deathinitive edition beztak nemám co hrát. Nedohrál jsem tehdy ani jeden díl 1 mě pak už nudil že se to furt opakovalo takovej nucenej grind 2 mi přišel na to že se hrálo za smrt až moc těžkej.
  • Nikdy sem nepochopil jak se tahle série mohla někomu nelíbit. Fandím a doufám, že byla super ať si říká kdo chce co chce a dvojka... to byl klenot ( tady zase nechápu jak mohla být ekonomicky neúspěšná ) tak snad do třetice to bude super jak pro vývojáře tak pro hráče...
    • oprava: jednička byla super
      • Za mě dvojka, jednička mi přišla moc pomalá.
  • Jináč udělali podle mně pokrok od vůbec prvního gameplaye, šlehání bičem působí živěji a né tak prostoduše jako poprvé..a je to i víc cítit na protivnících, jen tak dál.
  • "Bič kouzelnice Fury mi silně připomíná podobnou zbraň z Prototype"...Castlevania: Lords of Sadows 1 a 2? nikdo? ok...
    • God of War / Indiana Jones?
      • GoW má podobný mechaniky, ale zbraně jsou nože na řetězech a ne bič.
    • Co si pamatuji, tak Onimusha 3 - Jean Reno měl bič. Tenkrát se mi to dost líbilo.
    • uaxpk
      Mě zase Prince of Persia: Two Thrones.
      http://wallpapercave.net/single/804534-pop-two-thrones-wallpaper.html
    • né každej jede furt JRPG a obecně asijské hry..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit