Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokud tam bude genericky loot,kdy v nejtezsim sejfu bude kondom a hned pres bankou v odpadkach nejlepsi puska,tak si to muzou nechat...
    • Tvl zbraně seženeš na každém rohu, ale takovej kondom kamaráde... takovej kondom v postapokalyptickém světě sehnat neni žádná sranda.
  • Jak by řekl (a že to už udělal) místní ozdoba FLASH - další remake :D

    Ach ten mě pobavil, jen tak dál.

    KAždopádně sem s tím, už se nemůžu dočkat. Od té doby kdy jsem zjistil, že to budou upravovat se mi tu na hdd na to začalo prášit. Rád bych to tak mocným fukem oprášil.
    • mne se na to prasi od chvile, co jsem po tejdnu hrani narazil na dost zasadni bug, kdy jsem nemohl pokracovat jinak, nez totalni anihilaci cely jedny osady, coz jsem nechtel... az to vylepsi, dam tomu druhou a posledni sanci
  • Jack1947
    Another spit in face of a regular pc player... hell naw *7*
  • kudla do zad pc hráčum kteri to zafinancovali a ted to jde i na konzole. naštesti je to odpad takže žadna ztrata
    • The_Troll
      Nerád by som ťa sklamal, ale ty PC hráčom tiež moc nepomáhaš...
    • A ze je to odpad jsi usoudil podle recenze pana v kloboucku nebo podle toho, ze jsi to dohral?
      • p.s.
        to mi pripomína vtip jak šel človek po chodníku a našel neco hnedeho. podíval se "to vypada jako h...", pričichl "voní to jako h..." ochutnal "je to h..."

        ja jsem chytrejší, protože nemusím mít osobní zkušenost jako ten človek a i tak poznam že hra je špatna *3*
        • Jsi proste nymand a ani nedokazes uznat svoji chybu. Pan v kloboucku = recenzent byl pri gameplay uplne, ale uplne tragicky. Dale se na jeho hodnoceni podepsala hlavne myslenka - pri oznameni hry => chtel jsem prece fallout, tak jak je mozne, ze delaji wasteland, v alphe - jsem prekvapeny, ze to neni fallout => je to odpad, ale treba z toho jeste fallout udelaji, po vydani => do ( ).( ) on to neni fallout? Je to odpad.
          W2 nebyl dokonaly, ale porad je to nadprumerna hra a plne si zaslouzi 7/10, ne jako ostatni hry, kde prumerna hra dostane 7 nebo 8 z 10 s vymluvou, ze se jedna o subjektivni hodnoceni recenzenta, na ktere ma preci narok.
          • ty jsi tu recenzi ani nečetl že? je to jeden argument vedle druheho a smejkal je jeden z poslednich kvalitnich recenzentu
            • ty nulo
            • Cetl nymande, a hru jsem dohral, narozdil od recenzenta a Tebe. A narozdil od recenzenta jsem si nepral Fallout, ale bylo me to jedno.
            • Mopped
              On je recenzent?
      • podle recenze a prispevku v diskuzi
        • Takze odbornik na slovo vzaty *14*
  • VaZqeZ_EU
    Jen pro info: Stav překladu 58,28%
    • jak resite takovehle edice, budete komopatibilni s timto pocinem? Jinak dik za vasi praci, poslu prachy
      • VaZqeZ_EU
        Já se na tom nepodílím. Jen sleduji stránky překladu, které jsou mimochodem zde http://pustina4.webnode.cz/
  • 3x sem to rozehral a kdyz dojdu do kalifornie tak si vzdycky dam pauzu a pak uz nemam chut navazat.
    V rijnu bude ctvrtej pokus *4*
    • rovnako :D
      neviem preco tam je ten zlom
      • Tak nejak Vas nechapu - Californie se mi zdala byt o dost lepsi nez zacatek hry.
        • Aspon se mam na co tesit.
          • a proc po pauze nehrajes od toho, kde jsi skoncil? Protoze vsecho z toho sveta zapomenes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit