Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Himl! Už to klepe na buben! Už jen měsíc :-)
  • Hanzales
    Já se na hru těším a určo si to užiju, ale pravda trochu zamrzí, že si nesehnali aspoň pepu z hospody jako konzultanta. Pak by tam nebyl Tibor (zná někdo nějakého Tibora?) Vaclav Koler a ne Koller a nápisy v češtině a angličtině, jejich poměr a logické použití toho či onoho by dávalo větší smysl. Lidé by mluvili na ulici česky (stejně jako v ostatních hrách mluví v cizích lokacích všelijak) a k postavě Adama by mluvili anglicky s českým přízvukem, protože z toho ruského přizvuku máme (neofenzivně) tak trochu srandu taky (To by nadaboval ten Pepa z hospody)
    Nicméně chápu, že to není simulátor Prahy, ale DeusEx a atmosféru má i tak opět šmrncovní vč. hudby. Nicméně mně zase zarazila trochu stísněnost a velmi lehká přístupová cesta k zajmuté osobě, doufajíc že je to hodně ze začátku hry. Věřím že později se to opět rozleze :)
    • Tibor size neni typicke ceske jmeno, ale znam jednoho. Vice me tam trha za oci ta tragicka cestina, priklad cedule "visoke napeti" nebo cedule o bezpecnostnich prohlidkach, co zrejme vypadla z google translate. A ve hre je tech kopancu zjevne mnohem vic, pred casem jsem videl celkem zevrubny elaborat na oficialnim foru hry, uz dosti starsiho data a ocividne se od te doby nic nezmenilo. Takze z cele atmosfery futuristicke Prahy bude pro nasince spise horka komedie.
      • Musíš pochopit, že je to hra z budoucnosti a je to tedy z doby již dávno po tom, co EU zrušila "ř" a další písmenka s diakritikou a pro zjednodušení pravopisu zakázala i "y". *3* A po augmenťácích jdou hlavně proto, že nesplňují emisní limity.
        • Hanzales
          Tak tak, furt to chce brát s nadhledem, jako hru, zapojit i fantazii, jak jsem psal, není to simulátor naší rodné vlasti, ale DeusEx, popisků z google (taky trefné) je škoda, ale nádraží třeba udělali pěkně :)
    • Myslim, ze stezovat si na Kollera se dvema L neni vzhledem k staletym nemeckym vlivum na miste. I bych se vsadil, ze Kolleru mame vic nez Koleru.

      Daleko vic mi vadi rusky prizvuk, neceska vyslovnost u "ceskych" postav ("Ruzika" station, "Vaklaf"). S tim prizvukem je to dvojnasobny bizar taky z toho duvodu, ze clovek tam misty slysi relativne normalni cestinu (trochu afektovanou, ale opravdu od ceskeho mluvciho) a bum, najednou na nej pomalu vypadne "gagaga komred gyv my jor pejpers da cyka blyat".

      ... a ze vseho nejvic mi vadi ta NAPROSTO PRISERNA cestina, kterou jsou "ceske" texty psane. Je tam vIsoke napeti, namisto slova "ulice" je tam vsude "prekazka" apod.
      • Naprostý souhlas a k těm Kolerům/Kollerům - schválně jsem se mrknul do statistik a Kolerové jsou 3, zatímco Kollerů přes 400, takže v tomhle ses trefil :)
        • Hanzales
          Tak to je slušný (můj) fail :) Self Facepalm. Dobrý zkrat, no nic, Shrnuto mnohem lépe. Ta čeština je tam místy nějak divně napasovaná a často ani nedává smysl. A k mluvení jsem se vyjádřil, radši bych i kdyby postavy mluvily anglicky, ale s českým přízvukem. Vlastně si mohli pustit pár videí jednoho z českých vývojářů, naštěstí si nevzpomenu, takže no offense, ale náš přízvuk měl dokonalej :)
  • Čím že nás to chtějí tvůrci ohromit? Protože dle všech stávajících videí to vypadá stejně jako předchozí díl.
  • BoB.2
    Jaktože ty nápisy nejsou v azbuce?
  • jak by ta hra vypadala krasně kdyby se dělala přimo pro high end pc
    • Krasne, to jo, a vsech 10 masterejsu v Cechach, kterym by se to hejbalo by bylo spokojeno...
      • Nesuď všechny podle sebe
      • Graphics options, určitě si už o tom slyšel...
    • asi tak nějak https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/Win3x_Black_Screen_of_Death.gif
  • Panebože, proč já do té diskuze na games zas a znovu lezu?!
  • cumpi3
    nemluvim o tom, ze vy antimuslimakova jste jen pro to, ze bude mene deti, ktere byste tu mohli znasilnovat pro sebe...kdyz chcete diskuze mimo tema a super mimo argumenty
  • Hra se odehrává v rusku?

    Asi v dnešním globalizovaném světě prostě není možné sehnat dabéra co umí česky a anglicky *15* A proto tam je nějaký sovět.
    • ano, odehrává se to v v ruské provincii. Je to dle skutečnosti a blizké budoucnosti, kdy Miloš Zeman znovu povolil vstoupit ruské tanky do ČR.

      https://twitter.com/prezidentmluvci?lang=cs

      Tady byly první náznaky, že prezident členského státu Evropské unie kouká na TV, kterou ovládá ruská cenzura. Bohužel jen málo lidí si to ho všimlo a tak začla druhá ruská okupace.
      • Alois: Ty seš zabijáček chlapče, mám z tebe dost :D :D
  • cumpi3
    ne asi...clanek o hre a lidi tu resi slunickare a muslimy...bezte do haje na novinky a na idnes mezi dalsi pomatance, kteri to musi nacpat uplne vsude a uplne zcestne...h*vada
    • se uklidni, tvůj coment moc info ani pohody nepřines..
      • cumpi3
        a co? Ze clovek uz nemuze vlizt uz vubec nikam, aby si neprecetl komentare zakomplexovanych ho*ad, ktery to cpou nekam, kde to nema co delat? Fakt je to trapny, misto hry diskuze o slunickarich a muslimech, bych zvracel z toho...a kdyz tak miluje, jak se to resi, tak se vopich*ejte do zadku a u toho si kurte, jak jste velci hosi a jak jste drsni antislunickari
        • to že se diskuse stočí na jiné téma,je normální
        • gratuluji, vyhráváš soutěž o nejvulgárnějího hulváta dnešního dne na těchto diskuzích.
          Copak už dnes člověk nemůže vlézt nikam, aby tam tyto agresivní a nadávající hulváty nepotkal? Proč nejdeš na novinky nebo na idnes?
          • cumpi3
            protoze tam mas bejt ty ses svyma buzackyma kamaradickama, abyste se na dalku placali po zadech, jak jste zakomplexovany pitomci
          • cumpi3
            protoze ses pitcha
          • Agresivita slunickaru roste s klesajicim mnozstvem jejich argumentu. Argumenty vlastne uz nemaji zadne a tak jenom rvou hesla o xenofobii a chteji vsechno zakazat. Ale ten jejich kvikot mi zni jak rajska hudba.
            Mimochodom vedi vubec zeleni, slunickovy hraci her, ze Koran zakazuje zobrazovani zivych bytosti? Takze panove az ten vas prekrasny multikulti svet ovladne islam, budete si moct na pocitacich tak akorat skladat arabske ornamenty. Ale je pravda ze usetrite vydaje za graficke karty, nebo vam postaci jedna generace konzoli na cely zivot. *1* *1* *1*
            • Proti xenofobii, hlouposti, extremismu a nesmyslnému uvalování kolektivní viny snad nemusíš mít argumenty, to by mělo být přirozené pro každého člověka tyto věci odsuzovat
    • muslimové jsou augmenťáci a sluníčkáři jejich zastánci.
      • cumpi3
        bez do prd*elelenky
  • Video jsem prosel jenom narychlo, skokove, ale ja tam zadnou Prahu nevidel. Jenom stale stejne vypadajici podzemi s obcasnym ceskym napisem. Je tam i neco zvenku?
    • Vypadalo to poměrně dost genericky Ale tohle je pořád jedna a ta samá mapa co byla ve všech trailerech, podle mě je dobře že nám neukáží všechno, respektive neukazují skoro nic. Ještě kdyby pořád nekecali ti dva trotl*vé absolutně o ničem, hned by to video bylo lepší.
    • v jinem videu jsou i nake ulicky ve dne .. a vypada to o dost lip *3*
    • Jo, hlavák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit