Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Super, už se nemůžu dočkat. Hned jak trochu spadne cena, jdu do toho. Japonský hry se mi moc líbí.
  • Zas je to samej přestájlovanej démon.
  • ako keby registracia zarucovala troll free komunitu...
    • Presne. Staci se podivat do bleskovek. Zumpa zustala, akorat ji provozuje par registrovanych uzivatelu a je tam mrtvo.
  • Jedna z nejhorších komunit, co jsem viděl skrz všechny weby, o hře jsem se tu nedozvěděl zhola nic, o hře se tu vyjadřují jen ti, co hru nehráli a řeší si tu komplexy. Zrovna Platinum Games jsou považovaní za mistry žánru, nechápu proč je tu takový hejt...
    • Jestli se chceš něco dozvědět o hře, tak musíš na konkurenční weby - tam už recenze jsou. Tady si musíš počkat až se zrecenzuje 10 indie hříček. Pak teprve přijde na řadu normální hra.
    • jo, flash a ten druhej anonym obrati kazdou diskuzi na adoraci zemivychazejicihoslunce, uz to ani vtipny neni
    • Ja naopak povazuju mistni komunitu za inteligentni. A ze se tady diskutuje bez obrousku? Kdyz cekas anglickou vyberanou spolecnost gentlemanu, tak nelez do hospody... Tahle hra to tady docela schytala, a rekl bych i pravem.
      • inteligentní komunita...bez ubrousku...
        podepsán Bob
      • flash789
        Ale..Steam diskuze jsou taky pekna zumpa, gamefaq taky...dneska je modni hejtovat vsechno co se da..a hadat se do omdleni..lidi to proste bavi..pac v praci a doma moc nemuzou:)
        • To neni problém dneška, někerý věci jsou populární napříč časem a prostorem. A zrovna nadávání a hádání se mezi takový věci patří.
    • Souhlasim. Já na tyhlety stránky a diskuze taky občas zavítám a musim říct, že komunita je tu nejhorší co jsem kdy na českých herních stránkách viděl. Řekl bych že většině lidí co sem chodí je tak 10-15 let, takže se to dá tak nějak pochopit. Schválně se podívejte na jakýkoliv jiný web a zjistíte, že inteligence uživatelů je tam mnohem větší než tady.
      • flash789
        Tohle ma u nas letitou tradici, podobne diskuze se vedli kdysi na Bonuswebu, pak tam zavedlo povinnou registraci pro vsechny tak to prestalo. Proste u nas je vzdycky nejakej web kde se nosi kolty proklate nizko..a nevim, je to urcita forma svobody projevu, sice je to nekdy hruza, ale nakonec..proc ne. Preci jen nejake mantinely tu jsou.
        • Teď si ale představ že ty sám jses jeden z těch co nosí kolty proklatě nízko.
        • Pravda, s registraci prestaly na bonuswebu podobne diskuze. A taky prestal bonusweb :)
          • flash789
            Bonusweb ma porad slusnou navstevnost ale diskuze jim moc nejedou, kdyby nemel uz davno neni..
            • Kam se dnes poděla pluralita názorů?Já teba plácání po zádech rád nemám. Trolla poznáš tak, že se na něj ostatní sesypou a většinou už nereaguje dál nereaguje, protože svého dosáhnul. Proti registraci na diskuzi v zásadě nic nemám, ale je registrace a registrace.
        • Flash: Rozhodně je pravda, že tyhlety diskuze by určitě umírnila povinná registrace. Tim, že tu může psát každej anonymně, tak to tu vypadá jak vypadá. Plus by to chtělo nějakýho moderátora (nevim jestli tu je) co by tyhlety anonymní tvrďáky banoval.
          • Vzhledem k tomu, že největší místní paka se rekrutujou z registrovanejch uživatelů si nejsem úplně jistej, jestli by to pomohlo.
          • a proč píšeš anonymně?
            • Protože tzv. zloděj honí zloděje. *1*
    • flash789
      To jsi si popletl, tady zadna komunita neni.
  • risa2000
    Tak jsem už byl po posledním FC nalomený to koupit, ale pak jsem si přečetl diskusi na Steamu a rozmyslel si to. Vypadá to, že hra je dobrá, ale port se dost nepovedl. Jestli si to někdo z games.cz zahraje i na PC, tak by mě dost zajímalo, co na to řekne.
    • https://youtu.be/gWkSYY02Qxc
      • flash789
        Ten TBho report je k nicemu, pac vubec nebyl v open world casti, kde ty naroky a optimalizace jsou uplne nekde jinde nez v uzavrenem dungeonu v prologu..video k nicemu..
        • madPav3L
          Příště se na to video alespoň podívej... není to o nárocích na PC, ale o tom jaký je to port co se ovládání a nastavení týče.
          Nároky na PC už nebude srovnávat, protože si někteří diváci stěžovali, že na jejich sestavách je to jinak...
          • flash789
            ja ho videl, jen jsem upozornil ze pozdeji ma hra vyssi naroky..a tudiz to video je k nicemu..Je sice super ze ze to am nastaveni a dobre se to ovlada..ale kdyz mu to pojede 20 fps k nicemu mu to nebude..a podle toho videa to vypada ze hra jede dobre..i kdyz to TB nehodnoti..
            A lidi na steamu si stezuji hlavne na tu optimalizaci, o coz TC slo.
  • flash789
    Koukam ze zase dorazila skupina lidi ktera kdyz vidi japonskou hru pripomina jim to utok mimozemstanu. Nebylo by lepsi kdyby jste mlceli, kdyz pro to nemate vkus ani naladu a pochopeni?
    • klídek, jsou to jenom hry. Japonská kultura je vůbec těžko pochopitelná. Pro dost hráčů to co se děje v té sestříhané ukázce dost nekonzumovatelné..Užívej si své jinakosti a nepruď.
  • Můžete mi někdo vysvětlit proč se tady bojuje s nahatým "klukem" co nemá ani koule? Koho tohle napadne vymyslet. Boj s nahatou postavou která navíc nemá nic...
    https://youtu.be/O-uBrB5EM5o?t=235

    To mě po*er na holé záda.
    • flash789
      protoze to je android....
    • Vogon
      Je to hra Yoko Tara. Děkuji za pochopení.
    • protoze bojovat s nahatou zenou bez kouli by byl sexismus
      • alespon vidíte jak se cítí ženy když jsou zobrazovány jen jako sexualni objekt
  • Draken69CZ
    Další herní klenot z konzolového světa, tentokrát i pro zloděje LVého, ale ten bude raději trávit čas v naleštěném bobku co si "koupil", jeho škoda... modří vědí *3*
    • Dobře, že to vychází na PC, tak se hra posoudi objektivněji, protože, nic ve zlém, ale konzoisti maj tu laťku kdy něco nazvat hitem, proklatě nízko *4*
      • Vážne? :D na PC dostávajú bežne pixelart indie kravinky absolútne hodnotenie.. ďalej hry ako gone home a inside ktore sú celkom zaujímavé ale dajú sa dohrať za hodinu.. Takúto konkurencia Nier hravo prevalcuje
        • Srovnáváš žánry mezi sebou? Ale no tak...
          • Nie len som reagoval na koment podľa ktorého sú konzolové hry hodnotené menej objektívne akoby boli na PC a toto tvrdenie som vyvrátil tým že hocjaka PC hlúposť dostane absolútne hodnotenie... a Nier žánrovo ani nemám s čím zrovnať lebo iná hack and slash RPG na PC ani neexistuje
            • Tak tohle už je silný kafe. Já si nic nevsugeroval, o h&s rpg se bavil ten přede mnou. Naposled řikám, nauč se číst vlákno, než začneš na někoho reagovat.

              Jinak to, že h&s vzniklo na PC a ze stolních RPG je fakt, tak přestaň plácat něco o tom, že to každý vidí jinak. Nevidí. To jsou jednoduchý fakta, který si přetvářet každý jak chce nemůže, i když tobě to jde velmi dobře a rád to děláš, když ti praská žilka.
            • flash789
              Z definicema zanru jdi nekam, stejne to kazdy vidi jinak..Nier konceptem hry pripomina spis Zeldu nez diablo. Staci si precist podnadpis clanku..to ze sis nekde vsugeroval ze to je hack n slash rpg je tvuj problem..
            • Ale prosím tebe, o akčních adventurách se tu nikdo nebaví. Doporučuju dvakrát číst než zareaguješ. Ušetříš si čas psaním zbytečných a nesmyslných postů.
            • flash789
              Ale prosim tebe. typickym prikladem akcni adventury s rpg prvky je zelda a prvni dil vysel ..svete div se.. v japonsku zacatkem roku 1986.
            • *např. s Dark Souls na PC...
            • Asi si o tom ještě neslyšel, ale žánr hack and slash RPG (neplést s h&s typu God of War) vznikl na PC a kořeny má v západních stolních RPG. Typickým představitelem je Diablo.

              Nier je spíš ačkní hra s RPG prvky / akční RPG, takže např. Dark Souls na PC...
            • nightborne
              Umm... Darksiders II?
  • Na objektivním posouzení chyb tohoto braku nic pozérského nevidim, co ovšem silně pozérské je jsou čeští japanofilové *1*
    • na tom nic pozerského být nemůže a to jsem viděl pouze trailer, abych si byl jist, že tuhle pózeřinu nikdy hrát nebudu toužit.
  • Naflákat tolik chyb v tak málo slovech je snad i umění :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit