Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Prvá japonská šialenosť, ktorú si niekedy snáď zahrám. Art direction vyzerá super.
  • nemá smysl hrát jiné hry než japonské. V podstatě ti jediní nezapomněli, že hry by měly mít především fantastický gameplay...
    • Proboha kdo může tomu chaosu říkat hratelnost ? Možná kdyby jednou dvakrát kolem bose , ale co jsem viděl videa , tak chaotické máchání mečem na každém rohu a nabíhání Machinárií a Botanicul na ostří .
      Nelíbí se mi to (vizuál, meše kordy akordy a unisex ) , hratelnost stojí za zlámanou bačkoru (snad kdyby byl coop jednou z logických a volitelných možností měli by malé plus ) a jediné o čem lze mluvit je příběh a úchylné až dokonalé motivy v hudbě .
      Možná pro ty co si oblíbili Diablo může taková hratelnost být plusem ale u normálních hráčů proklínajících stupidní klikfest prostě nuda přichází v první minutě (OK má to po japonském vzoru tuny WMV , tak možná až v jedenácté minutě kdy se hráč dostane k ovládání téhle zběsilosti )
      • Opravdu chcete řešit to, že se VÁM se ten žánr nelíbí?

        Já osobně třeba vůbec nechápu, jak někdo může hrát závodní hry a přesto se to očividně některým lidem líbí.
    • restore
      Myslel si snad pribeh, nie? Zrovna tato vec ma prisern hratelnost a nieje moznost ani prebindovat - konkretne uskoky do stran na double tap su nieco, co vymysli len ******
    • Nebo hratelost, případně ゲームプレイ
  • Tak to je dobře, že vychází na PC. Aspoň si opět ověřím, jak jsou tyhle wee hry overrated. Třeba mě to ale překvapí, uvidíme.
  • risa2000
    Dá se to hrát na PC s gamepadem? (Na Steamu píší "částečná podpora".)
    • Částečná je tam napsáno proto, protože socky nemají na x360 gamepady nebo na xone gamepady a pak si na steamu a na forech stěžují že jim jejich logitech nefunguje *1*
    • S gamepadem se to hraje parádně. Mnohem lépe než s klávesnicí IMO.
  • Letos je západ naprosto zesměšněn Japonskem. Mass Effect jenom podtrhne naprostou tvůrčí krizi západu.
    • Myslím, že japonské hry se zesměšňují celkem dobře samy. Kdykoliv vidím ty jejich postavy, kde může člověk jenom odhadovat jejich pohlaví a věk, komický gameplay a tu celkovou ulitlou až uchylnou stylizaci, tak se musím smát.
      A vybrat jako přiklad zrovna nový ME? U té hry je naprosto zřejmé, že tvůrci sami moc nevěli jak celou hru pojmout, ale úkol znil jasně - dotlačit na thr nový díl ME.
      • Ještě bych uvedl snad záměrnou zastaralost herních nechanik, kdy většina jejich her se hraje/vypadá jako něco, co bys zapnul před 20 lety
        • A víš, že jo? Dobře řečeno. Ať už RPG, mlátička nebo adventura, tak máš pocit že hraješ nějakou arkádu z dob automatů, akorát v jiných kulisách a s prvky jiného žánru.
    • tak to aby ti japonci už pomalu začli tahat tajná esa z rukávů, protože zatim to byla dost slabota *1*
      • co si tak vybavuju

        Last Guardian - průšvih
        Final Fantasy - lehký nadprůměr
        Nioh - Průměr
        Zelda - Dobrý ale hnusný
        Horizon - Hezký ale nudný
        • Last guardian byl pr*ser jen u pozérů.
        • *15* *15* *15*

          Přitom nehrál ani jednu hru, jelikož dole chce hrát Nier na K+M. Bože, to je de*il....
          • ty víš houby co jsem hrál nebo ne, tak kušuj a přestaň porušovat pravidla diskuse vulgárním urážením ostatních diskutujících ty trapný trolle
            • to je ovšem problém tvůrců dané hry, že nedokáží ovládání hry dostatečně přizpůsobit, ne platformy nebo druhu ovládání a o tom to celé je, neni problém udělat hack and slash v pohodě hratelný na klavesnici a myši, když autoři chtěji, ale japonci na to obecně většinou s*rou, načež já zase recipročně s*ru na japonce *4*
            • Možná tak na very, very easy. Jo, zkus si zahrát MGR:R na nejtěžší na klávesnici trolle.
            • Hack and Slash hraju na klávesnici celý život, to že si nějaká internetová nula myslí že to nejde jde mi vcelku u zadku *4*
            • píše člověk, co chce hrát hack and slash na K+M, takzvaně člověk co vytírá podlahu sám se sebou *15*
            • zajímavé, kdykoliv kouknu někam do diskuse, buď se tam ztrapňuješ, trollíš, nebo s tebou někdo vytírá podlahu, ale tak jestli tomu chceš říkat zašlapávání *1*
            • běž brečet do kouta trollíku vynervovaný *15* Takový jako ty zašlapávám denně jako šváby...
      • Jo, úplně. Zelda 97%, Nier 88%, Nioh 87%, Yakuza 0 84% Tvl nálož jako prase *14* Západ nestíhá...
        • japanofilni packovaci fanatismus je obecne dobre zdokumentovany jev, ostatne jinak by se nic tak predpotopniho jako nintendo switch nemohlo ani zacit prodavat
          • prečo americki recenzenti hodnotia lepšie japonske hry ako americke pripadne europske..
            v silne vlasteneckej krajine ako USA? jedine tak že tie hry su výrazne kvalitnejšie
            • Však tady taky Skyrim dostal 10, ale proč ne, je to skvělá hra
            • Ze stejného důvodu, proč dal třeba Famitsu 40/40 Skyrimu... protože je to něco jinýho, než na co jsou zvyklí...
        • flash789
          Nier ma ve skutecnosti 90%, protoze ta jedna recenze co to pokazila je od cloveka kterymu bylo dokazano ze to udelal schvalne pac chtel hrat zeldu a musel povinne recenzovat Nier:)
        • ta čísla taháš z metacritic? vtipné, ale dost mimo
          • mimo samozřejmě. Všichni kritici světa jsou mimo, ale PC anonymní troll na Games.cz, který nehrál ani jednu z těch her je pán.

            Průserr je tak akorát Torment.
            • jo, leští mi pravidelně v neděli u čaje boty...
            • ty se znáš s Brianem Fargem? Fíha, doneseš mi podepsanou krabici s Tormentem? *1*
            • to nechápou ani autoři, protože to nikdy dávat smysl ani nemělo.
            • že tvůj malý mozeček nestačí na pochopení komplexního příběhového rpg je tvůj problém, ne můj *4*
  • Vogon
    DAE mikrotransakce, early access, unity store assety ?! *5* *5* *5*
  • Po EPIC FAILU Tormentu skvělá náplast.
    • Tak alespoň že si přiznal, že TLG je taky EPIC FAIL. Má stejně na meta jako Torment. *15*
      • Torment ještě klesne, má polovinu recenzí co TLG, navíc user score u TLG je úplně někde jinde...
        • Nemluvě o opírání se o user score na meta, to je známka solidní zoufalosti. *15*
        • Takže na základě skleněné koule a potencionálního rozdílu jednotek procent je jedna hra epic fail a druhá ne. Kvalitní try-hard, to musím uznat, heh. Mimochodem, zapomněl sis dát původní nikck, lolíku. Slušel by ti teď víc. *15*
    • ved si ho ani nehral...
    • Kdýbys aspon netrollil tak strasně okatě *1*
  • scéna 0:51 z traileru mne docela odradila
    • flash789
      Klidek bobe, to nejsou lidi, nemaj ani genitalie, nic ti nehrozi :)
      cca 2:20
      https://www.youtube.com/watch?v=O-uBrB5EM5o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit