Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se, že jsem Level nečetl léta a vždycky mi tak nějak stačilo to, co jsem se dočetl na internetu. Nedávno měl kolega Level v práci, tak jsem si ho půjčil a prolistoval jsem si ho. Musím říct, že jsem nemohl přestat číst a že jsem slušně riskoval vyhazov, jak mě Level zaujal, jak se dobře četl a celkově, jak se mi líbil a nemohl jsem ho pustit z ruky a začít pracovat (velká omluva zaměstnavateli, já si to nadělám :). Přestože jsem považoval časopisy za zbytečný luxus, tak teď už si ten luxus taky dopřávám, protože to prostě stojí za to. A možná jsem úchylný, ale některé články čtu pořád dokola a celkově si Levelem rád listuju znovu a znovu.
  • ArminvonHeide
    Ano vyšel, a je perfektní, takže dík, výborná práce! Jen mě trochu rozhodili ti chytrolíni na EG o tom, jak to jde s časákem dolů. Tak věřím, že to je fakt hloupost. Držím palce!!!
  • Musim povedat ze ked som den pred vydanim kukal obsah LEVELU na stranke vedel som ze kvoli novorocnemu hernemu suchu bude pomenej recenzii zaujimavych titulov, no vsetko mi to vypompenzovalo zhrnutie minuleho roku a nasledne zhrnutie Dana Vavru (s jeho hodnotenim titulov plne suhlasim) a hlavne téma KC: Deliverance a zaujimava tema preco hrame hry, co som si hned ako som otvoril nove cislo vsimol tak strany casopisu su leskle, oproti starsim cislam kde boli matne a vyzera to teraz o moc lepsie, uz len keby sa obalka nekrutila! celkovo je nove cislo velmi dobre citanie
  • Jack1947
    WOWP bonus mi prijde vhod kdyz se stale chystam na vyzkouseni tak aspon neco do zacatku, i Botanicula je bre urcite. Obalka je celkem hezka a samozrejme hlavni tema. Recenze asi nebudou tak uplne pro Pcckare ( vetsina je konzolovych) zato zase to je vynahrazeno tradicnimi tematy. Jeste jsem tolik neprecetl abych zhodnotil vsecky nebo nejake clanky. Nuze nezbyva nez poprat priste vice stesti s distribuci a at to vsechno frci.

    Jak uz zde bylo zmineno klobouk dolu delat casopis i web a dodrzovat urcitou miru kvality, to zvladne malokdo a vy to plnite na 100%. (mozna i vice).
    • Pete.palis
      když po tobě čtu, připadám si jak bezzubej dědek....
  • Jako hosi s veskerou uctou k vam musim rict to co jste provedli s WoWP je takova ptakovina ze zustava rozum stat .... Zapnu discovery tam reklama na wargaming zapnu primu reklama na wargaming otevru games vsude pripominani kravin od Wargamingu otevru level zase wargaming... Kdyby to byla dobra hra aspon ale to je takova blbost ze az proto to je trapny... Jako vazne to si nekdo dobrovolne nainstaluje misto WT ? (Nezlobte se na me ale tohle muselo byt zaplaceny...reklamonavod...)
    • bobsh
      Co přesně je špatnýho na tom, že by to bylo zaplacený? Přijde mi teda rozhodně lepší mít v časopisu zaplacených 16 stran o hře, který třeba někomu přijdou vhod, než tam mít 16 stran reklam na spořitelnu a energy drinky (z kterých by určitě káply větší peníze).
    • Matthew1J
      Déjà vu jak krááva... přesně toto vlákno už jsem nekdy nekde četl. Enom si nemožu vybavit kdy a kde.

      "Příspěvek obsahuje zakázané slovo kráva" are you serious?
    • Tsss vždyť to je BONUS, DÁREK.. 16 stránek navíc!!! Všechno co je zadarmo je přece fajn ne? Příště bude k levelu igelitovej pytlik s hovnem, taky zadarmo, neber to ;)
      • GlaDOS
        I ten pytlík s hovnem můžeš vyhodit. Kromě toho, mohl bys ho zapálit a dát někomu před dveře, takže by to nebyl až tak neužitečný dárek.
        • No myslím že jsi to vystihl - i pytel sraček je užitečnější než těch 16 stránek ;)
  • bude ten clanok o Kingdom Come aj na webe? Lebo nic ine ma nezaujalo
  • že botanicula ty vole tak to je trapas xD score dava pecky jako gears of war a oni že BOTANICULA to je co *15* to neni nahodou freeware? *15*
    • jnsCZ
      Ještě nám prosím napiš něco o Bětce Trojanové :)
      • No jo, Alžběta je kus, určitě hezčí než třeba Grygar a navíc určitě ani neni taková feministka jako Lukáš ;-)
        • Mart9
          Tondo *1* *1* , to je příspěvek roku!
        • Thorar
          Možná hezčí než Lukáš Grygar, ale určitě ne hezčí než Petr Poláček!
        • Oba dost podporují Anitu Sarkeesian takže máš smůlu.
      • ano ve score maji krasnou alzbetku ale v levelu jsou všichni ošklivi *11*
  • Vdaka za tradicne dobry level. Kupujem ho aj nadalej, ale nepozdava sa mi priestor pre WoWp... *3*
  • Vdaka za tradicne dobry level. Kupujem ho aj nadalej, ale nepozdava sa mi priestor pre WoWp...
  • To je super že vyšel další level ale na fb jsem vyhrál soutěž psali že mi pošlou hru na PS3 v pondělí jsou to 3 týdny a stale nic nedošlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit