Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Problém je ten, že ta hra je hra začíná někde po 50+ a bohužel než se k tomu člověk dohrabe, tak prostě ho to přestane bavit. Spoustu lidí odradí naprosto mizerný inventář, kde 1/3 bude neustále plná tunou pitomých orbů a části jejich orbů a modlete se, aby jste neměli úkolové předměty. Protože ty se narvou už tak do zaplněného inventáře. Systém zbraní, zbrojí atd. je také lahůdka, protože každá věc zabírá jinak místo a dvě válečná kladiva mám zapráskají zbytek inventáře. Pokud si někdo stěžoval na loot v Diablo 3, že je mizerný, tak ani PoE nezapínejte....Tam je vyloženě tragický loot. Miliarda bilých blbostí, trilion modrý, pak očekávejte pár žlutých a legendární jsou asi jenom pro ty, co se modli ke všem padlím bohům. Výhodou PoE je to, že je zdarma a systém gemů, takže si vytvoříte postavu podle sebe. Problém nastane tehdy, když musíte nechávat zbroj kvůli gemům, protože nemáte na ně správné barevné sloty. To sice jde řešit opět pomocí orbů, co mění počet i druh na vložení, ale nasbíráte jich tolik, že změna je opět tragická. A legendární zbraně a zbroje? No počítejte tak 200+ hodin na sběr surovin a stejně to pak ve výsledku nemusí vyjít a je z toho brak. Do toho připočítejte fakt hloupou mapu, která při zvětšení nic neukáže, některá místa jsou špatně viditelná....No do toho opakující se úkoly, kdy lítáte z jedné strany na druhou, protože si to stařík přeje, špatná orientace v uzavřených prostorech, obzvlášť jeskyně, kde pak nevidíte u stěny svou postavu. Do toho lagy i po letech vývoje se neostranili, tudíž nedoporučuji hardcore, 3 postavy mi lokají bublinky u paní Smrti, protože se prostě server lagnul a "teleportoval" mě do náruče smrti. Výhodou i nevýhodou je strom schopností. Bohužel opět se ukázalo, že hrát čistě bojového mága je nesmysl. Člověk umře dřív než by chtěl, takže opět musí jet dané linie v tom gigantickém stromě.

    Není to špatná hra, ale zabíjí ji monotónost. Naskočení do skupinového boje je občas utrpení a PvP je taková sranda, kdy vyhraje ten, co má lepší critical. Za vyzkoušení nic nedáte, ale počítejte to, že než se v 1. aktu doplazíte k 1. bosovi, spousta lidí to prostě vypne. Budete totiž nejenom vypadat jak ze smeťáku, ale najít použitelnější předměty je asi to samé jako psát Ježíškovi o dinosaura. Ten parchant Vám ho stejně nikdy nedonese. Takže vyzkoušet a obrnit se trpělivostí.
    • i moje high level postavy vypadají jako ze smeťáku, to je prostě úděl toho f2p kdy se za hezký věci platí-----tohle mě ale osobně tak nevadí. Hlavní problém té hry sou servery a ani datadisk to nezlepšil :(
      Jinak novej akt vypadá skvěle, má super soundtrack!
    • zkus diablo 3
      • Veskoslav
        Baví tě to ze sebe dělat neustále hlupáka?
  • Podle mýho tahle hra opravdu začíná až u konce třetího aktu na obtížnost "merciless", kde člověk zjistí, že celou dobu investoval body úplně blbě a jeho na útok zaměřená postava se nedá hrát. Tak začne znovu a zase blbě a pak si toho hodně načte a udělá to možná už dobře. No a teprve potom, po dohrání na poslední obtížnost, to opravdu teprve začíná! Je to běh na dlouhou trať, variant vývoje je nespočet, strom schopností je největší, jakej jsem kdy viděl a chce to sakra práci z něho vymačkat dobrej charakter. K tomu můžu přičíst skvělou grafiku a atmosféru, opravdu skutečné "free to play", honbu za lepším equipem, jehož možnost náhodného dropu je prakticky nulová a máme tu zábavu na dlouhé zimní večery jak vyšitou. Já jsem se ke hře vrátil po roce a je to ještě lepší než bejvalo. Za mně palec nahoru.
    • moje rangerka je na merciles téměř nepoužitelná.....je sice silná a DPS má obrovský ale je jako papír...používám ji do coopu....ale třeba s Marauderem nemám problém....
      Jiínak ty resety mě vcelku štvou, člověk se k tomu vrátí po nějakým čase a neví jak to měl nastavený a najednou reset.....
    • co znamena, ze moznost nahodneho dropu je prakticky nulova?

      to neni diablo-klon, kde proste musis grindovat, grindovat?

      neda se strom znalosti resetovat jako v D3 paragon points?
      • Resetování se děje jednak automaticky při každém updatu, druhak dostáváš reset body, kterých je ale velmi málo, musí se s ními šetřit propřípady omylu či začátečnické potřeby.
        Opravdu skvělé věci se témeř nedají dropnout, dropneš jakýsi polotovar a je nutné věc dotvořit a vymazlit. To stojí i tisíce surovin, které se sbírají po jednotkách a i tak je to vždy jen určitá pravděpodobnost, že to vyjde. Možnost, že budu jen tak grindovat až mi vypadne luk, kterej použiju "na první dobrou" je tedy fakt asi nula.
        • Tak to je opravdu ZÁBAVA!!!
          • asi jako v diablu, kdy po par hodinách mas zakladni set hotovej a za mesic hrani nemas co delat, protože uz jen hledas věc, která te bud posune o 0,001 dále nebo když ma Kadimira dobrej den da ti po 5-10k utracenej shardech Ackovej gear kterej stejne musíš pretocit, protože idelani staty ti stejne neda, takze kde je ten rozdil....nevim u Diabla vždy vydrzim tak mesic max 2 v kuse a k POE uz se radsi nevracim vůbec, protože to je hra opravdu pro mazaky co vedi voco go a nato nemam cas, takze si v Diablu zahraju začátek sezony s charem, který jsem ještě nehral dostanuho za ten mesic nebo dva na PL 300-400 a pak prijde mega nuda a monotonost, takze zase pauza do další sezony....
  • RedEagle
    V podstate jedina fakt nova vec je ten novy akt..všetko ostatne su len kozmeticke upravy, žiadne uplne nové modely zbraní,žiadna nová postava ani žiadna radikálna uprava enginu modelov postáv.
  • Hraje to někdo delší dobu? Je mi tu pls někdo schopen v krátkosti napsat, zda to stojí za čas? - diablovky (hlavně ty od Blizzardu) jsem hrál a baví mě..
    • ja mam zhruba 400-500h a ta hraje opravdu jen pro fanjsmekry a lidi co dotoho videji, urcite to není takova masovka jak D3, kde naskocis a jedes, v PoE když si spatne vymyslis char tak není jina moznost nez zacit od nuly, většina lidi co znam tak si slusnej char odladily az na 3-5 pokus, tech moznosti a variant je tam hromada a vtu chvili kdy se prehoupnes prez 60 lvl tak se to všechno zacina projevovat a musíš hodne grindit gear a surky, takze se moc nikam nemuzes hnout nez jses radne tuhej a pokerovanej a pak muzes jit na mapy, do toho 60lvl je to opravdu jedno a funguje defakto všechno, ale pak se lame chleba a je hned znat pokud mas malo HP a resistu, resisty je vždy nutne mit na capu jinak rychle poznáš smrt a vzhledem ktomu ze na tomdle lvl smrt znamena -10% XP tak to není pak stim levelenim takova sranda, takze se leveluje/grindi na necem nizsim a když chces něco progresnout tak vždy po hotovem levelu, prtoze nastesti delevvelovani nejde

      urcite většina zna Krippa, ja ho sledovat od dob bety v PoE (ted uz zombi na kartickach od blizzu za poradnej medak) a zazil jsem když si vypocitaval a pripravol novy chary, kdy regulerne pocital v excelu a kalkulacce staty apod..., takze pokud te todle bavi tak rozhodne hura
    • Vogon
      Rozhodně to zkouší za vyzkoušení, jediným protikladem je, že to pravé ořechové(vytváření vlastích map) začne až poté co to třikrát proběhneš.
    • Ja nahral 50+ hodin a toho casu lituju, i kdyz jsem se semtam bavil, tak v konecnym dusledku to byl vyhozenej cas, protoze hra je v jadru docela chuda a stereotypni uz po prvnim dohrani.
      • Je pravda, že to je tak na 1 dohrání a ne nekonečný grind stovky hodin. Já si to dal za 2 postavy a teď si za jednu střihnu ten datadisk
        • Bohuzel zabavny to zacinalo byt teprve na nejtezsi obtiznost, kde uz smrt mela smysl, ale v tu dobu uz si clovek rekl, ze by delal dokola to samy a nechal toho. Udelali tam neco jako rifty v D3, coz me ale taky nebavi, takze za me minus :p
          • Díky všem za odpověď.. Asi teda spíš oživím Elite: Dangerous, než tohle.. :)
            • - myslím teda jako časovou investici... Bohužel už nemůžu pařit vše, co bych chtěl.. Zlaté časy už pominuly..
    • Já to chvíli (asi 100h) hrál, měl jsem to jako oddechovku a toho času nelituju, ale že by to byl nějaký zázrak, to ne. Ale je to zadara a opravdu F2P, nemusel jsem do toho vrazit ani korunu, takže proč si to nezahrát.
  • Ma někdo reálnou zkušenost jak to je s tim desyncem po tomhle patchi? Obvzlast někdo kdo hraje za postavu na blizko.
  • Teraz je to ono prave orechove ;) Naozaj skvely pridavok a konecne novy 4 akt.
  • ale mě to přijde pořád škaredý a má to otřesný animace postav, zlaté diablo..
    • Me zase vic vadi stereotyp v designu lokaci a nepratel.
    • Prasaak
      Takhle mělo vypadat Diablo 3...
      • 0011
        Ne diablo 3 mělo vypadat jako torchlight 2, ale po vydání reaper of souls mám rád obě hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit