Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super. A proto jsou hry čím dál dražší na vývoj a mají méně skutečného obsahu...
    • Ristoro
      Já ti nevím, zahrej si AC1 a potom AC4:BF a porovnej obsah.
  • chápu že je třeba hru vychválit, ale čeho je moc toho je příliš, komentář k 5 minutovému traileru není nic jiného než neustálé blábolení o tom jak je hra dokonalá, revoluční, úžasná, převratná a newgen (protože nextgen je tak včerejší).. ale Ubisoftu už nevěřim ani nos mezi očima potom co pŕedvedli s Watchdogs
    • Jack1947
      Já jím věřím, WD byla vyjímka a navíc AC nikdy nebude takové jaksiho vysnijí... ale bude dobré. *4*
  • Jsem rád, že se zase konečně vracíme do vnitrozemí a hlavně do Evropy! Hraní na piráty se mi vážně vůbec nelíbilo a ve hře typu Assasin's Creed to nemělo co dělat ...

    Grafika zase vypadá o fous lépe, i pohyby hlavního hrdiny mi přijdou malinko realističtější. Ale trailerům jsem se už naučil nevěřit, takže si počkám, až to vyjde :). Velká francouzská revoluce má obrovský potenciál! Řekl bych, že když se jim to povede tak by to mohlo s přehledem převálcovat i AC2 :)

    I přes všechno, co se mi na AC kdy nelíbilo to ještě stále považuji za kvalitní (nebo spíše stále dobrou) herní sérii a nemůžu se dočkat :)
    • ja nehral jediny dil AC a nelituji, btw kdybych chtel videt notredam sednu do letadla a jedu, nepotrebuju na to hru *7*
      • Ristoro
        Když jsi to ani nehrál, můžeš o tom říct leda tak kulové. A to druhé cos napsal, bez komentáře.
        • Jack1947
          No tak to je max no, toho chce brát s větším nadhledem. *4*
      • Jack1947
        Jedeš ano , letadlem?
  • Llour
    A bude taky muset náš vrahounek zacálovat těch 10 éček při výstupu nahoru? Když věrná kopie, tak se vším všudy *4*
  • Jack1947
    Už jenom to vypovidá o tom že to bude něco neskutečného. *8*
  • tomuto radeni luzy se rika kolebka demokracie? *11*
    • Jsi troll nebo trošku padlý na hlavu? Nejdřív asi muselo skončit to, co bylo předtím. Nebo jak myslíš, že skončilo třeba takové otroctví? Že otrokáři přišli a řekli: Pánové, to už ale opravdu dál nejde, abyste nám otročili. My vám ubližujem, ale fakt jenom z legrace. Teď vás pustíme a potom se spolu pomodlíme k Ježíškovi a bude dobro na zemi... ? *2*
      • jo oni si mysleli že se budou mít lepe ale pak zjistili že stejne musí chodit do práce a drit jak predtím, a deklarace práv to tady bylo už pred 3tis lety a jmenovalo se to Boží desatero lol.
        akorat jen zbytečne zemrelo spousta nevinnych lidí pod gilotinou
    • vlastik.plaminek
      Asi tak jako se vraždám ze cti, kamenování a podobným středověkým praktikám říká kulturní obohacení.
  • mikezz
    Paráda. Nádhera. Dúfam, že rovnakej starostlivosti sa dostalo aj iným objektom, napríklad takto vymodelovaný interiér Sainte-Chapelle by ma velmi potešil. Už len pre túto super detailnú digitálnu architektúru mi je nový AC strašne sympatický.
    • Tak se podivej, jaky modely delaj lidi trebas v blenderu ... jestli tohle delali rok, tak to bud delal rok jeden clovek, co jeste 3/4 roku byl na everestu ... nebo to sverili nejakymu ustavu.

      Za rok se da udelat kompletni hra a to i v par lidech, a ne jeden barak v hotovym engine.
      • mikezz
        To je síce pekné, ale mňa zaujíma výsledok. A ten je super. Nech už to zlátal za deň alebo za rok ktokoľvek. A hra za rok v pár luďoch typu AC. Bring it on.
        • Vysledek kterej ve hre uvidis 10 minut? A predtim enz ho uvidis, budes muset absolovat 10 hodin nudy? Jo to se vyplati ...
          • mikezz
            Minimálne pri a v katedrálach strávim niekolkonásobne viac času ako 10 min. Podobne ako v AC2 a Brotherhoode, kde boli naviac dosť chabo vymodelované (oproti Unity). Takže oplatí.
          • Jack1947
            Chytrej jak rádio, nechceš jít dělat do Ubisoftu nějakého toho vykonějšího grafika? Byl bys určitě rychlejší lepší a nad by byl od tebe nachvíly klid. ( nemám nic proti tobě ale tohle je chvástání... pchf já bych to zvládl líp a to neberu).
      • C-BEAM
        v tomto by som bol opatrnejší, vzhľadom na detaily a zložitosť stavby vrátane komplexného interiéru je rok adekvátny. Ak len jedna socha z 30 ktoré sú v priečelí stavby zaberie jeden pracovný den, takže to máš hneď mesiac a pol preč iba na sochy v priečelý nad vchodom. Portály sú ešte zložitejšie a vôbec je tam strašne veľa vecí na ktorých je možné strvrdnúť mesiace. Neviem koĺko ludí na tom rok pracovalo ale ak 1-2 tak nie je na tom nič zvláštne.
        • Ta socha zabere zrucnymu grafikovi tak 10 minut. Jestli si myslis (naprosto naivne) ze to nekdo dela rucne, tak chapu, ze tohle sezeres, ale realita je takova, se se to nafoti, vygeneruje to automat a grafik to maximalne zlehka "osolicha". Kdyz si pustis na yt nejaky videa co lidi delaj doslova na kolene, tak tam v nekterych pripade i uvidis, jak dlouho jim to trvalo, a u opravdu hodne slozitych modelu, vcetne funkcionality hromady pohyblivych casti, je to tak max par dnu.

          Mimochodem ... https://www.youtube.com/channel/UCcBnT6LsxANZjUWqpjR8Jpw
          Tohle je samo zrychleny, ale na druhou stranu je to v ruce a na papir ... grafik do pocitace to zvladne minimalne stejne rychle a vypadne mu 3D model. O nasviceni a dalsi se postara vypocet, takze to vubec resit nemusi.
          • C-BEAM
            *1* *7*
  • Ted to muze vypadat sebelip. Pri vydani to graficky oskubou a reknou ze predchozi zabery byly z Alfa verze. Tak jak to posledni dobou delaji podvodnici z Ubisoft. *12*
  • KIMCID
    *7* tak že se to minimálně dvě mise bude motat kolem
    • pesimisticky hovado, co je tohle za reakci
      • KIMCID
        napsal sprosťák *7*
        • Ristoro
          Nevidím na vulgaritě nic zlé. Mimoto, byla by škoda nevyužít toho modelu, když se dělal tak dlouho.
  • Ale to msa ve videu je brutální , hra vypadá dobře ,doufám že i dobrá bude ale asi jo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit