Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přes 300 rozhodnutí, která neměla na hru absolutně žádný vliv *1*
  • Hate, hate, hate! Bioware/EA udělali něco zdarma, booooo, nemůžu to rozjet na bramboře, neschopni vývojáři! Origin! Na hranici s Originem! Nadvláda Steamu! Barvičky, barvičky, barvičky...oh..wait...tam nejsou ty barvičky..sorry *7*
  • TheGGG
    ....a uzavřeli mezirasové registrované partnerství a žili šťastně, dokud jim d!ci neupadli. *1* *1* *1*
    • species
      ok i lold *1* *1* *1*
      • Jack1947
        Lolded so much, for nuthing. *2*
  • Keyz
    Zajímavé jak dělají spešl aplikace, kde lze hodiny naklikávat kompletní příběh z předešlých her a pak v novém DA, to bude klasicky minimálně promítnuto... Nějaký ten super měc jako odměna za import pozic anebo dvě věty v deníku... To se vyplatí!
  • i moje babička by dokazala napsat lepší pribeh. a to je už 8 let mrtva
    • tve babički je mi líto
      • v pohode, stejne to byla kurv4
  • Hm číslo 300. Že by odkaz na Sparťany? Sparťané byli slavní pro dvě věci: Thermopyly a Řeckou lásku.
    Vážně musí Bioware v každém svém oznámením propagovat, jak jsou liberální vůči homosexuálům ve hrám? Jako mně to nevadí, ale proč tak krypticky, sakra? *1*
    • proste to sou buzny no
  • Více než 300 rozhodnutí? Tak teda nevím, nepočítal jsem to, ale odhadem si myslím, že ačkoliv jsem prolezl každé okénko, každé rozhodnutí za oba díly i datadisky a DLC, 300 jich tam nebylo ani z poloviny :D
    • tím mám na mysli rozhodnutí, které jsou v The Keep.
  • mondzi
    Ajaj, Cinemax uz si chysta pravnikov...
  • Jack1947
    Aneb vytvořte si vlastní příběh,klidně i lepší než ten co bude ve třetím dílu. Pak už ho ani nemusíte ani hrát.
    • species
      Souhlasim, to si ho radsi vytvorim sam nez "jdi krast nekam do deep roads" z DA2
  • Keyz
    Kdy to již nebude Beta? Hra samotná vychází brzo, tak aby to bylo předtím.
    • Již je veřejně dostupno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit