Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Age of empires skončilla .... Online komunito zapomeňte ;)
  • To je presne ono clovek do toho da penize pak to bud skonci nebo skonci to castecne a nebo to skonci za par mesicu se slovy "uzijte si jeste zbylych par tydnu,dekujeme za vase prachy"
    Nebo hra je placena prijde na udajny free to play a je po zabave hra stoji za bacu Aion Conan HoN apd naser*u se tam s prominutim decka vyvojari na to kaslou a pak se muzete podivat bud po dalsi hre ci zustat u te same a rozcilovat se

    Nebo potencialni hra jako Rift uzasna hra s hordou lidi za necelych par mesicu to hralo 1 milion lidi prisel jsem po pul roce serveru byla polovicka a jediny dva servery v Evrope byli medium ...'
    To samy urcite potka i GW 2 ..Na zacatku zari lidi,ze servery praskali a tedka je leden a na serveru vidim cas od casu nejakou postavu..
    Treba WoT tam hraje spousta lidi online 150 k,ale ty bitvy a ten balanc to je tragedie jako v HoN ..
    DoTa2 me treba nebavi,ale tam byl balanc takovej,ze si nepamatuju na prohru sice rusaci leaveri apd,ale prumerne dve vyhry jedna prohra v Honku 10 ztracenejch her a 1 usmudlana vyhra,nebo lolko tam to nebylo o nic veselejsi samej polak a leaveri apd,ale clovek si zahral,jinak pro me to je pomala hra a ty runy op a ultina,ktera neudelala nic,to me nebavilo.

    Jeste zminim HoN heroes of newerth s2 games hackli jim system ci co a prisli jseme o ucty a jejich vymluva my za to nemuzem za to muzou jini .Takze koupim si spatny auto umru a muze za to prodejce,ze jsem vedel,co si kupuju :D:D: a nejaka odmena NE .Presne jak na steamu jak ho hackli ...Oni za to prece nemohli.
  • je hodne smutne, ze klasicke strategie typu C&C se uz (skoro) vubec nedelaji *13*
  • Kr.Pa
    Tyto online verze herních serií jsou jen odpad, nic vic.
    • *1* To bych shrnul ke všem mass online atd ... Odpad na kterém se protáčí miliony . Pokud se to nerentuje , tak se vývojáři prostě přesunou a .... kdo by pak u něčeho takového dál dobrovolně zůstával ?
  • sugyn
    Doufam ze udelaji klasicky Age of Empires ktere budu moct koupit v obchode a dal za to neutracet.
  • Malo to potencial a aj ma to bavilo, ale ku koncu z toho uz urobili vyslovent farmville, uz som to nehral asi 2 mesiace. 1) na halloween sa domovske mesto zrazu zmenilo - porobili tam vela gycovych akoze halloween prvkov (hodilo sa to do starovekeho grecka asi ako ferrari do praveku).... 2) nasledovali vianoce a vsetko sa zmenilo na pernikove chalupky a podobne nezmysly, nedalo sa na to pozerat, vyslovena nechutnost.... 3) nove narody ktore popridavali vyzeraju skor ako z Warcraftu, cele to je strasne gycove...v Robot entertainment musia zalamovat rukami, ked vidia co Microsoft porobil s ich klasickou znackou... je mi to luto, lebo ako napad to naozaj nebolo zle, ale este raz zopakujem, to co s tym porobili Gas powered games je vyslovena nechutnost
  • NonSuch
    zkusil bych to, ale jen se steam drm, s gfwl at jdou k certu...
    • ja som to s gfwl ani nesputil pretoze mi to v kuse pisalo ze moj region nieje podporovany a podobne kraviny..
      • walltar
        Jo měl sem podobný problém ... chtěl sem to někdy na začátku zkusit, ale asi nechtěli abych si to zahrál.
        • Bud rad, je to klasicka facebookova hrej a nebo plat a hrej rychlej. Nema to smysl.
  • Mart9
    No jen aby to nebyl začátek konce
    • Proč pochybovat když konec aktivit už ohlásili ?
  • zahral jsem si to nebylo to spatny, tak jsem se zacal zajimat co stoji plnej pristup a kdyz jsem se u teto free hry dostal na castku nekolika nasobku plne AAA hry honem rychle jsem to opustil kdyby to byla klasicka krabicovka koupil bych AOE byla dobra serie ale tenhle predrazenej free paskvil nikdy! navic to je ukazkove F2Plat jinak si nezahrajes
    • Janun
      Já sem hrál pred těma úpravama, kdy to v podstatě F2P nebylo(ikdyž se to tak snažilo tvářit) jen sis moh hru víceměně vyzkoušel, ale bez toho aniž by sis koupil nějaký národ to se hrát moc nedalo. Stačilo si koupit národ a pohoda. Pak sem to po čaše zkusil a to co udělali s tech tree(že všichni vyzkoumájí všechno) no hrůza. Ted je z toho strašnej paskvil. Ale když už sme u toho, už je to zas nějakej pátek co sem to naposledy zkoužel, tak to půjdu omrknout.
      • Janun, velmi nadseny nebudes, tree ostal stale uplne onicom, ani neviem na co tam vobec je... zjednodusili co sa dalo, popridavali graficke prvky, ze nevies ci hras strategiu alebo citas komix.... jedine co ma potesilo, ze vcera konecne zrusili "holiday season" tematiku v domovskom meste, ked sa ti domy zmenili na pernikove chalupky (s velmi nekvalitnou texturou), stromy na cervenobiele lizatka a ludia na pernikovych muzikov... keby to Microsoft cele nechal pod palcom Robot entertainmentu a nesnazil sa z toho urobit dojnu kravu na jeden rok, tak to mohlo mat vazne dlhodoby potencial :(
    • A to si vemte ze ted prestali vydavat novej obsah a za nejakej rok dva to treba vypnou uplne a ti co si zaplatili a budou to chtit hrat smolika MS rekne ze je to jen 1% jejich zakazniku a musi kapacitu (penize) venovat na provoz ostatnich sluzeb tak jak to ted udelalo EA s desitkou her samozrejmne nejaky zaverecny patch aby hra sla hrat po LAN se nekona *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit