Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    O Assassíny strach nemam, tady si Ubisoft dá sakra záležet aby to stálo zato.
  • Až bude Ass ass in 40, tak mě vzbudte *6*
  • Johnny
    Mě bavila jen jednička a dvojka... Nemám rád ani jedno z prostředí kde se odehrávalo to ostatní... takže pokud se to nevrátí do dob křižáků, templářů (moje nejoblibenější) tak za mě neee :-/
    • Neboj bude taky určitě. Ještě se dostane na hodně dob a míst.
  • Patrice Désilets má z této expanze značky (na jejímž zrodu stál) zajisté radost, zvláště poté, co byl Ubisoft tak hodný a nechal jej na pokoji poté, když ho po úspěchu ACII za odměnu vyrazili.
    http://www.polygon.com/2013/5/7/4308980/patrice-desilets-departs-ubisoft-a-second-time
  • Já proti tomu nic nemám :D rád si zahraju 1-2 assassin hry každej rok *4*
  • Pekne tu kravicku vydojime az zdechne vycerpanim. Ubisoft tuhle znacku pohrbi stejne jako acticision cod. Oni se snad nikdy nepouci
    • No tak tu nebul, nekupuj si to a zaměř svůj pohled jinam, vždyť ti to nikdo do schránky necpe tak jak reklamní letáky z Lidlu. *6*
    • Ristoro
      Už se těším až tady zas budete po vydání Unity všichni psát, jaká to není bomba, a jak jste se spletli :D. Dnešní móda je nadávat na všechno, ať je to sebelepší.
      • ano budem. nevěřim sprosťárně roku.kdy hra je vydaná na vánoce a ještě stihne vyhrát hru roku....to smrdí i bez nadávání .
        • Ristoro
          To vlastně záleží na tom, kdy hra vyjde. Takže podle tebe mají největší šanci vyhrát hry, které byly vydané v lednu. Zajímavé.
          • KIMCID
            ne hry které má člověk čas v roce si zahrát, aby mohl nebo vyvratil zda to za hru roku stojí
  • nevznikne v Montrealu .co kdyby vůbec?to by byla paráda.
    • Musí dojit
    • Ristoro
      To by ani nebyla paráda. Představ si, že AC si na rozdíl od jiných značek drží svoje kouzlo. CoD, BF, atd... jdou do pr*ele, ale ACčko lidi pořád chtějí a Unity vypadá úžasně. Když AC nehraješ, proč se o to vůbec zajímáš, fanoušci (já) tu hru chtějí, protože zkrátka neklesá na kvalitě.
      • VergiliusGrey
        Kéž by opravdu neklesala na kvalitě. Já sem s AC začal u jedničky a poslední, které mě zaujalo byl Brotherhood. Unity sice vypadá pěkně a návrat do města je super, ale když nehnou pořádně se soubojovým systémem a nepostaví to na slušným příběhu, tak to opravdu bude jenom dojení krávy.
  • Mato1987
    Podobnosť s Čínskou továrňou na hračky čiste náhodná :D
  • Říkám vám Assasins creed 14 bude pecka!
    • Keyz
      *15*
      Ten kdo pak bude zdát komplet celý příběh všech her, dostane Assasins creed 15 zdarma.
      • obávám ale, se že "aliens did it" nebudou brát jako dostačující odpověď *1*
    • 5 dílů co maj čísla + Brotherhood+ Revelations + Liberation to jsme u 8. dílu, takže ten čtrnáctý bych čekal někdy za dva roky *1*
  • MARTASLJ19
    Myslím, že pokračovanie tejto série máme už oznámené na ďalších 10 rokov *1*
    • A třeba mně to ani nevadí. Ta série už taková je, je to v podstatě pořád ta samá hra akorát v každém díle uchvátí jiným prostředím, připne k hratelnosti nový prvek (ve II plavání, v Brotherhood zase používání Leonardových strojů, v Revelations čepel s hákem, v III stromy, v IV námořní bitvy) a upřímně? Funguje to. *4*
      • To sú asi také novinky, ako keď v NHL môžeš zostreliť fľašku z bránky *1* ...no a teraz po siedmich (či koľkých) hrách niekoho osvietilo a dali assasinovi možnosť plížiť sa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit