Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdyby meli ostatni hraci povahu jakou mam ja, neprodali by toho sveho slavneho DLC jediny kus. Tady je na miste jedine bojkot. Prodavaji rozbity produkt, tak dalsi vyrobek od stejne firmy nekoupim, dokud produkt na vlastni naklady neopravi.
    • Jenze to je ten problem. Hraci si nechaji s*at na hlavu a mnohdy tomu jeste tleskaji. Vrcholem pak jsou (placeni?) jedinci, co v kazdem negetivnim prispevku presvedcuji ostatni o tom, jak je ta hra skvela a ze ti, co maji problemy ci se jim neco nelibi jsou preci mensina. Nemluvim o konkretni hre, ale obecne.
  • *8* Jednou musel herní průmysl opět políbit dno . Z toho rozhodnutí už není cesta zpátky
  • Mezitím pod texturami v druhé misi
  • maros.goc
    Origins je vyborna hra pri ktorej sa u mna objavil gamebreaking bug az po dohrati pri nepovinnom boss fighte uz ani neviem proti komu :-D
    • Hádám Bird, že jo? :D
    • cool story, bro ! :)
  • Skvělá logika. Hráči, kteří nemůžou dohrát základní hru, si k ní určitě budou kupovat několik DLC.
    Jakoby nestačilo, že je to jenom nudná kopírka Arkham City bez špetky inovace, oni musí i tu nudu udělat nehratelnou.
    • Presne ako pises... Tu kompletne chyba akakolvek logika, do pr3le!!! Priam ako keby to cele distritribuovalo EA, pri ktorom by mi prave tato taktika prisla v zasade UPLNE normalna (vid. BF4)... Avsak v tomto pripade mozeme VYNIMOCNE Electronic Arts nechat na pokoji a uz sa len zamyslat nad absolutnou d3menciou realneho distributora...
      Takze fajn... Ja si zakupim ich hru, vsakze... a NASLEDNE ma sice budu maximalne sr4t jednotlive bugy + vdaka podaktorym z nich tu hru vlastne ani nebudem mat moznost dohrat, ale HLAVNE, ze na opravovanie bugov sa proste s3rie, ale dalsie DLC balicky samozrejme treba za kazdu cenu vyrabat.............. Sice neviem na co mi bude ten DLC balik, ak proste celu z4drbanu hru nebudem moct kvoli bugom dohrat!?!?!?!??!
      Sakra... ja uz fakt nechapem v akom svete to dnes zijeme a najma do akeho stadia sa vlastne dostali pocitacove hry... TAKUTO PREDSTAVU mali vsetci ti nadseni tvorcovia gamesiek v 90. rokoch??? SKUTOCNE???

      Fajn, ako inak, tradicne du blejt, velebnosti... *11*
  • Díky bohu za Steam komunitu. Když se mi zasekl finální fight tak, že hra nešla dohrát (v poslední QTE celá hry!!), řešil jsem s nějakým týpkem přepisování .ini souborů půlku noci (a čehokoli, co měl on ve svém časovém pásmu). Patří mu mé vřelé díky za jeho trpělivost a za to, že ten bug dokázal obejít, protože jinak bych se nejspíš stále ještě nedočkal jeho opravy.
    THX EbonHawk!
  • MidnighT91
    Stejně tehle batman za nic nestál, kvůli dlc to znova instalovat nebudu. Kvůli bugu se zapadeným Alfrédem kterému nešlo pomoct, jsem to ani nedohrál.
    • Koho to zajímá? Hlavně že si zaplatím ne?
  • Pevne dufam, ze to nebudu davat ani zadarmo ku grafike ked ju budem kupovat, len sa zbytocne naserem.
  • vyvoj noveho obsahu nad opravami chyb ma vzdy u vseho... *9*
  • Battlefield 4?
    • u BF4 je to skor iba preto lebo maju na krku zalobu :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit