Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Nintendo prostě zase všem ukáže, že na výkonu zas tolik nezáleží, prostě si pojedou to svoje. Věřím že hry na to budou skvělé, jen doufám že ne jen ty od Nintenda.
  • Není se čemu divit, koneckonců Wii U bude starý křáp prodávající se jen díky Wii U only titulům a pokračování zavedených značek Nintenda.
  • Menorri
    Toustovače mají procesor ? ...... *1* *1* *1*
    • tě péro sombréro!
      • GlaDOS
        Toastuju, tedy jsem.
        • Menorri
          Já nechci žádnej toust...on taky nechce toust...nikdo tady nechce žádnej toust *1* *1* *1*
          • vlastik.plaminek
            Aha, takže ty seš na vafle.
          • Veskoslav
            Mohu mít otázku?:-D
  • kks tiež mám ten názor ako tu prispevajúci... článok napísaný v zmysle ako keby to bola hrozná vec si dovoliť niečo povedať kedže jeho studio je v zlom finančnom stave. Som opačného názoru. Klamstvom sa človek nikde nedopracuje a pravda i keď bolí, tak u niekoho to môže vzbudiť dojem, že predsa len ten vývojar dbá na kvalitu. Autor článku má asi iný názor.

    Vo vojej podstate len povedal pravdu zečo ho rozhodne nebudu ľudia kameňovať. Jedine žeby... ako hovoríte vy bratia česi -> "Mlčeti zlato".
    • Veskoslav
      Taky mi to přijde, že tentokrát to Aleš napsal fakt debilně. Z článku vyplývá, že by se ještě měli omluvit, že to kritizovali...Kam to svět dopracoval. Tvůrci se omlouvají někomu, kdo to těžce podělá a redakce, místo toho aby dala za pravdu tvůrcům, tak se zastává "konzole".
  • Veskoslav
    A proč by to mě říct citlivě proboha? WiiU má skvělou koncepci "tablet"+konzole. Ale to ostatní je katastrofa, obzvlášť ty střeva jsou tragické, jak 6-7 let staré pc....
  • řekl to na férovku a bez zbytečnejch keců. žádnou zlou krev bych v tom nehledal, to je jenom dnešní společnost předpo.raná, všude se musí něco okecávat a na každý negativum vyjmenovat tucet pozitiv, jen aby se někdo nepo... Vůbec bych ho za to nesoudil, však se ukáže, jestli má pravdu. Titulů na Wii U bude...
  • reakce na:XorxoxTalarius@tiscali.cz

    Ptal jsem se jen na tituly, které vyšly jen na PC s 3-4 miliony prodaných kusů. S Valve souhlas, ale Rockstar? Vždyť to je každé GTA, že vyjde dříve na konzole a pak na PC. To tady PC hráči pak brečej a nadávaj na konzole.
    • Ty by sis ale mel uvedomit, ze nemuzes od PC cekat stejne prodejni cisla uz jen z toho duvodu, ze na konzolich v soucasnosti hraje mnohem vice hracu nez na PC.
      A trebas takova Stalker serie prodala pres 5 mill kusu.
      Nekdy me fakt prijde, ze nekteri jedinci maji pocit, jako by na konzolich to byl samy poctivy a moralni hrac, zatimco na PC je to jen ta spodina, chatra a samy zlodej.
      Pricemz hlavnim duvodem, proc se na konzolich nepirati v takove mire je fakt, ze to neni tak snadne jako tomu je na PC.
    • XorxoxTalarius
      A kolik myslis ze se tech kusu na PC proda? A pokud vim tak jsi rikal 2 miliony kusu :) A vsechny mnou vyse zminovane hry maji prodejnost nekolik milionu kusu (to ze Ty tyto hry nehrajes neni moc smysluplny argument).
      • To jsem říkal právě u Metra 2033, jakožto ne-moc-zaběhnutá značka.
  • FT (anonym)
    Jaká zas úcta? Kdy jsem tady něco takového kázal?

    Jezbo
    Zalez spíš Ty s tím svým obilÝ.Co maj zas společnýho zemědělci se sněhem?
  • Takato prepracovana hra nema na Wii vobec co robit. Na Wii nech sa vydavaju tie jednoduche hry.
  • Tak nějak, sice WiiU mi sympatická není, přesněji je mi uplně ukradená, ale tyhle kecy by si měli nechat pro sebe, navíc když jejich Metro je špatně optimalizovaná hra. Kdo umí, udělá, kdo neumí, kecá. Ať se nejdřív zamyslí nad sebou.

    Na nové Metro se těším, vypadá dobře, stejně jako staré, ale ne "až tak moc dobře" aby to bylo tak hrozně náročné.
    • mozes optimalizovat koklko chces ale je tam limit a to WiiU je pod.
      • aha a proto krom tehle amateru si zatim NIKDO na vykon te konzole nestezoval !
        • To se pleteš. Stěžovalo si celkem dost lidí/vývojářů, a to nejen na CPU, ale i na hrozně pomalé RAMky.
          • mas naky odkazy ? Celkem bych se rad na to mrknul a hlavne kdo to rek . Ono vazne dost zalezi kdo si za tim stezuje .
        • GlaDOS
          Však už taky začali port osekávat, co to jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit