Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá hra již v EA, pokud splněj vše, co avizujou, tak tu máme opravdu hodně zajímavej titul, ještě by mohli trochu upravit soubojovej systém, aby byl rozmanitější. Jinak ale kloubuček, tohle se vážně povedlo.
  • Ta hra zatím potřebuje určitě dost vyladit, ale hratelná už je.
    Mám přes 500 hodin v Arku a musím říct, že Connan se mi zatím líbí o dost víc a jestli doopravdy splní to co slibujou tak to bude pecka hra.
  • A uz to jde spustit? Kdyz sem to mel tu pochybnou cest videt naposled, tak to na sestave za 50k melo tak +- 15FPS (s dropama k nule) a umela debilita vseho zivyho kolem byla doslova nehorazna. Nez se postava dolagovala k neblizsi tuni, tak po ni slo asi tak 30 zelv a vi buh co jeste ... bez jakykoli priciny.

    No a uzasnej vyrobni seznam o bambililarde polozek, kde aby clovek oklipal jednu kazdou nez zjisti, jak postavit aspon zakladni chysi ...

    Krasne sem se pri tom zasmal a majitel si nechal vratit prachy.
  • Já nechápu jak nekdo v roce 2017 muže prijít s takovou grafikou. Proč to neudelají poradne?
  • Jak se od zajimavych her jako Age of Conan, The Seret World, Anarchy Online dostal Funcom az k hernimu odpadu mi neni jasne.
    • Klasické MMO už dneska nejsou trend. Proto.
  • Conan Exiles je hra která je prostě ve všech ohledech své kategorie dobrej průměr, má hezkou grafiku ale ne bomba, má učinej crafting ale nic novýho, to samý soubojovej systém, má sice pár vlastních fičur ale ve finále je to pro mě jen dobře udělaná kopie což si podle mě conan nezaslouží, kdyby radši udělali hru ve stylu god of war nebo darksiders, kvalitní rubačka s poutavým příběhem to by se líbilo mě no ale na to ted můžu zase zapomenout
  • Nevie niekto, či už konešne odstránili aj ten nepríjemný bug, že po reštarte servera sa svojvoľne spravil rollback? (A hráči tak prišli aj o 4-5 hodín práce)
    • to bylo snad jen dva dny po vydání (EA) ne? nic takovýho už tam tak dva týdny nevídám. a vídat určitě nebudu, protože už mě to nebaví *15*
      • Práveže tento neduh trval dosť dlho. A dosť ludí to kvôli tomu aj prestalo hrať, pretože to bolo neskutočne otravné, keď vaša 4 hodinová práca bola zrazu fuč.
        • RollBack fungoval ale jen pro bourani kdy se vraceli zpet odbourane casti ale rozhodne to neplatilo a neplati a ze by to bylo naopak a bourali se uz postavene veci.
        • aha, tak to jsem měl asi zatím jen štěstí. a hraješ na oficiálním serveru?
          • Ja osobne som to chcel kúpiť, ale chalani ma od toho odhovorili práve kvôli tomuto otravnému bugu. Mám vraj ešte počkať, kým to opravia. A oni hrali na vlastnom serveri ak sa nemýlim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit