Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim. A co ta afera s mazanim modu? To uz je jako najednou budou tolerovat? To uz jsou ty proaktivni spolecnosti pod kontrolou? Opravu tomu mame verit?
  • Tak jsem se nemylil rusky klic na aukru za 549 *1*
    http://aukro.cz/dying-light-vpn-en-steam-24-7-i5068189781.html

    To sis to mohl koupit rovnou na kinguinu,g2a levneji.
    Tam to ted stoji 267kc
    • Viz Tom komment Dying light za 399 *1*
  • Lotr
    Tyhle kroky mám rád. Módy jsou moje srdcovka.
    Není nad to v téhle hře spojit superhero mód (vyšší rychlost + odstranění veškerého blur effektu) s klasickými zombie (která chcípnou jen po setnutí či jinému poškození hlavy). Hra je velmi těžká ale prostě mne víc bavila.
    Módy nám totiž dávají unikátní možnost si hru přizpůsobit k obrazu svému. Někdo chce realismus? Dostane ho. Někdo si chce jen užívat na písečku? Dostane to.

    Jsem skutečně zvědavý jako módy a konverze vzniknou v této hře. Je extrémně snadno módovatelná.
    A pokud vývojáři uvolní nástroje pak..nu bude to zajímavé. Umím si představit že bude v mód možnostech konkurovat sérii The Elder Scrolls. Což už tady hodně dlouho nebylo.
  • Jack1947
    Nuže, rekapitulujeme nejdříve přišel rozbitý Batlfýld poté , očekávané a stejně tak po*rané Watch dogs... pokračujeme dále AC.Unity (nobody believes?) ted tu máme Dying light...

    Co bude dál, jo vlastně jedna Majnstrýmovka po právu dostála jakžtakž slibům (těm reálným) tedy COD... as much as you... hate...

    Hmm jsem moc zvědavý, na další nové hry. V dnešní době to je jak loterie - riskuj nebo ruská ruleta (méně krvavá) Co to bude tentokrát. Jak dlouho bude trvat developerům než příjdou kmonečně na to že slepováním cesta nikdy nevedla a nevede.
    • Asi tak
      *6*
    • Dalsi rozbitou hrou,bude BTF hard line. *6*
  • A ne snad?Neni rozbita?Ted jsem cet,ze hracum po nakym savefu se ztratily nastroje,penize,splneni vedlejsich ukolu,atd,atd.Za takove hry vazne,jako hraci chceme platit?
  • Jack1947
    Prý hráči mají problémy s mizejicími zkušenostmi a zbraněmi atp... to bych už u takovéhle hry fakt nezvládl.
    • Lotr
      No jo zkušenosti a zbraně občas zmizí. Ale hlavní problém který mne nasraně donutil hru odinstalovat bylo to že nový patch může způsobit zmizení savů.
      • Jack1947
        Ještě že jsem to dohrál před patchem, dát si tam patch by mne asi řádně naštvalo.
    • Tydhle problemy maji jen hráči s upiratenou hrou *7*
      • Hm. A já jsem žádný problém neměl.
      • Jack1947
        Aha, takže já jsem hrál pirátskou a žádný problém jsem neměl, zajímavé že?

        Prosímtě, zkus raději něco jiného toto ti moc nevyšlo. *3*

        Navíc to bylo na Koznoli, hehe. Takže pochybuji až moc že by tamto hrozilo.
    • Ano,muzete,si to precist na bonusweb.cz
      • Jack1947
        Nemusíš hned dělat reklamu. *6* Na druhou stranu docela důležitá zpráva a hlavně když ta hra byla tady tak sesekaná v recenzi.
  • Kazda hra uvada,kdyz sni jsou problemy,a je rozbita.Kdyz chteji prodlouzit zivotnost hry jen na pc,tak at ji vydavaji jen na pc!Co ja z rozbitou hrou na ps4 za 1700?A to mate jednodusi vyvoj jak na ps3!Muzu rict,ze za dob ps3,znad nepamatuji takhle rozbite hry,co vychazeji ted!A ze na ps3,nebyl tak lehky vyvoj!Techlande!
    • Psát mezery za interpunkcí taky není tak obtížné a stejně to neděláš, tak se nediv.
  • Sr_Lobo
    Tak to třeba konečně "ohnou" tak, aby se to líbílo i panu Kremserovi, takže:
    -přidat neomezenou staminu
    -nezničitelný zbraně (a nejlíp přidat i něco jako tohle http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/thq/redfaction/armageddon/mr610.jpg)
    -zvýšej obtížnost (což nějak nejde dohromady s těma předchozíma prvkama)
    -přidaj sidequesty alá Talos Principle, aby to mělo pořádnou filosofickou hloubku
    -hlavnímu hrdinovi přidaj SWAG jako prase!!!
    -přidaj survival prvky, něco jako pravidelný pitný režim a každou hoďku šupky na kadiboudu (to abysme se přiblížili reálnu)
    -odstraněj zombíky, který sou hrozně OUT a nahraděj je třeba Helenkou Vondráčokovu... i když to vyjde asi nastejno...
    No a třeba potom si to i konečně zahraje celý, protože z recenze to vypadalo, že už k těm třem čtyřem hoďkám, který u toho strávil zjevně přistupoval s krajním odporem.
    *7*
    • Co se zbraní a obtížnosti týče, je dost propastný rozdíl mezi mechanikou, která zvýší obtížnost a mechanikou, která je obtěžující, frustrující a zbytečná. Je rozhodně mnoho jiných cest jak zvýšit obtížnost něž ta, kde se zbraň rozbije po 3 úderech. Nerozbitné zbraně nejsou nutné, ale zvýšit jejich základní výdrž by to určitě chtělo.
      • Morraw
        Lol. Zkus si koupit fialovou nebo oranžovou zbraň, vylepši si ji a pak zkus mluvit o tom jak moc se ničí zbraně. Než kompletně zničím jednu zbraň, tak najdu desítky dalších. Takže ne, opravdu není třeba zvýšit základní výdrž. To bych potom mohl běhat celou hru s jednou zbraní. *7*
        • No a kolko oranzovych modov dovtedy najdes, aby si si ich dal na tu novu zbran? V Dead Island si mohol aspon zbrane opravovat do aleluja, tuna mas dany pocet oprav a potom mozes svoju vypiplanu zbran zahodit.
        • Lotr
          Tak ničení zbraní je pitomost. Jako dobře. Je to herní prvek který má ehmm asi já nevím...donutit hráče mlátit i něčím jiným?
          Ale i tak mne to neustále štvalo. Mlátím, mlátím a nejednou ehmm nemám čím. Prostě tenhle prvek by měl být nastavitelný v obtížnosti.
          • Jack1947
            No mlátit máš s čím ale nedáš žádné požkození ani kdyby ses na hlavu stavěl *3*

            Tak mně sr*lo více věci např to že na některé Rare a ty fialové a ještě nějaké bych dosáhl až tak po nějaké době po příběhu ale to už nemám motivaci hrát a to že si splním pár vedlejších misí... no nevím.
          • Morraw
            Mlátíš a najednou nemáš čím ? To ale není chyba ve hře.. Mám na max vylepšenou oranžovou zbraň, kterou používám při těžších misích. Zelené, modré, které se valí všude, používám při běžném pobíhání. Když je velký chumel nepřátel, používám petardy a molotovy, prostředí atd. K tomu střelné zbraně, které se neopotřebovávají.
            Dokonce se mi líbí, jak má každá zbraň pouze omezený počet oprav. Tak se nestane, že hraješ se stále stejnou zbraní velkou část hry viz. Dead Island
    • Haha to mne dostalo *5*
    • Navíc tvoje pojetí návhru hry je zoufalé: "zvýšej obtížnost (což nějak nejde dohromady s těma předchozíma prvkama)"

      Jako by to nešlo jinak. Není to prostě možný a raději to udělam lehce jako hloupý člověk a snížím odolnost zbraní...
    • Stačí to udělat věrohodně a hotovo. Pak se železné kladivo ihned nezničí a další hovadiny pro tupce jako je čokl s čepicí...

      Jestli to měla být hra pro děti a tupce měli to tak prezenzetovat a ne jaké věrohodné město atd.
      • Zaujimave, ze rovnaka hovadina , teda zvrac co vydrzala asi tak 3 udery, v bozskom The Last of Us nikomu nevadila. A tam to bolo este horsie.
  • Ještě, že tam je hlavní mód. Odinstalovat.

    Další by měl být normální deformace zbraní. Je tam toho hodně k nápravěm, když se na to tvůrci vykašlali.
    • Další hater na tudhle hru jaky duvod protentokrat Spatna optimalizace? tak se nediv kdyz to hrajes s grafarnou GTX 260 ke vsemu na windows XP
      • Jack1947
        Kdepak to není hejt...
        • Prosimte tady si kazdy stezuje na nestabilitu zbrani nebo co to je a ja sem stastnej bez sebe ze to jedu na GTX 460 a i s lagama na nejmensi grafice a i tak je to Uzasna grafika *7* a svete div se tu hru sem dokonce dohral za 22 hodin a 48 min -_-
          • Jack1947
            Point is? To si teda kabrnák že si to dohrál a změřil sis čas. *4* Přetrpěl jsem i horší hry i když na druhou stranu ne delší...
            • No u tebe mě to ani nepřekvapuje, abych pravdu řekl.
  • KingOfWorms
    Supr, DL me bavi a líbí se mi. Uz ted jsou k dispozici pomerne zajimavé mody a pár měsíců poté, co to bude zcela open, se máme rozhodně nač těšit. Moddeři dokážou často ze hry vytěžit mnohem více zábavy než samotní tvůrci hry a hru rozvinout nečekaným směrem viz DayZ z Army. Uvidíme co lidi vymyslí :)
    • Coz je dobre i spatne!Ponevadz jsou pak lini,prodaj ti rozbitou hru,prez 1000kc,a pak to nechaj dodelat a opravit moderama!Tak ja udelam hru bez textur,neco jako ukazka bez textur gta5 a nekvalitni a rozbitou za plnou cenu,moderi vsechno dodelaji a opravi,a ja se budu chestat jak za maloprace mam hodne muziky,protoze moderi s toho miho dila udelaj suprovou hru,ktera se lidem libi,a budou ji kupovat kvuli modum,ale me penizky pekne potecou do kapsicky!Kdyby ta hra byla tak kvalitni a funkci jak portal,nebo little big planet,tak nereknu ani pip.Ale,jak vsude ctu,tak je rozbita,az to hezky neni!
      • za 1000kc? kde zijes? me stal dying light 399kc v den vydani... *3*
        • leda tak rusky klic,ale ty sli koupit i za mene jak 300.
          Kupoval jsem to v predobjednavce za 700 normalni klic.

          tohle nejspis kupoval za 399 :
          https://www.g2a.com/dying-light-steam-cd-key-preorder-ru.html


          *1* *1* *1*
        • z aukra...momentalne ale podrazili, uz za nej chteji 500
        • Nah,jen si tu hru stahnul z webu ale než to stahnul musel projit několika survey dokud mu to nedosahlo do 400kč *7*
        • Nebo ti kamos pucil ucet,a ty jsi mu dal 300kc ne?Mi to delame bezne.Nebudu ti rikat na jakym systemu. *6*
        • Tos kupoval u vietnamcu ne?Na jaky trznici?Ve kterym meste?levne,dobra cena,kvalita,kupovala?
        • Tak to by mě moc zajímalo kde. Jestli je to pravda, tak napiš prosím kde se to za takovou cenu dá sehnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit