Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu proc se ta hra ubyra takovam smerem.Far cry prvni dil byl nejlepsi a k tomu i ceskej dabing parada ty hlasky apod. Od druheho dilu se to zmenilo a 4 dil je dalsi blbost.Kdyby se to rozvyjelo jak na zacatku je to jedna z nejlepsich her.Pekna grafika neni vse *4*
    • Nezměnilo se nic, jedničku dělal crytek a ubisoft má pouze práva na značku... crytek - far cry 1, crysis .... ubisoft far cry 2,3,4
  • Jedničku jsem nehrál, protože jsem tehdy na škole neměl dostatečné PC. Dvojka a trojka mě bavila tak že jsem se později k nim vrátil (paskvil Blood Dragon nepočítám...) Počítám, že čtverka bude opět podobná a tak se nemůžu dočkat... I když dnes už jako "dospělý", pracující člověk co čeká rodinu :-)
  • posranej slon tyvl....
  • Se mi to zdá volajaké pojabané. Proč se nepokračuje ve stylu jedničky? Nedávno jsem ji dohrál a byl jsem překvapený, jak moc, dobrá hra to je. Sbírat kytičky, střílet zviřátka........pitchoviny
  • ja sem ve far cry 3 na zacatku jak sem našel auto chtel jit kam chci a nepustilo me to tak jakej otevrenej svet ssem to hned vypnul
  • Jack1947
    Sakra at už je to tady, konečně se projedem na slonovy s raketometem a s prsty v nose vystřílíme nepřátelskou osadu co je lepší no řekněte co? *7*
  • TheGGG
    Tak tak grafule je luxus, čimím. Todle bude peckovní pařbička.
    • deridon
      grafule, luxus, peckovní, pařbička... ok
      • TheGGG
        ? Co je na tom špaťulinkého?
      • zapomněl jsi na čimím
    • Počkej na hw požadavky ty budou taky luxus ,bednu za 50k minimálně
      • TheGGG
        Ps4 bro *14*
        • FPS na konzoli? ty asi máš rád bolest, viď? *4*
          • Proč? Co je na fps na konzoli? Vždyť se to hraje stejně jak na pc.
  • oktavius66
    Je to strašně krásně barevné. Hlavně ta Šangri-La. Jako by to bylo z jiného světa. Ten ozdobený zlatý luk s drahokamy a ti domorodci. Vypadá to velice krásně. 3 mě bavila strašně moc a myslím si, že u 4 to nebude jiné. Už se nemohu dočkat na sbírání trofejí jako ve 3. Ta jsem dal Platinovou a doufám, že u 4 to zvládnu taky. Už jenom to cestování po takovém světě stojí za to. Taky se mi líbí, že už to není jenom 1 typ prostředí jako je džungle, Afrika, město atd. Tady leze jít do Himalájí, do Šangri-La, džungle a prostě se to mění. Rozhodně je to jedna z mých nejočekávanějších her letošního roku. Nic ve zlém, ale oproti téhle hře se může jít COD i BF zahrabat. Samozřejmě to jsou odlišné hry, ale v očekávání to určitě trumfne u mě všechno. Mimochodem, taky Vás pokaždé zamrazí v zádech, když se u každého videa na konci srazí ten barevný tygr s tím slonem a zazní gong ? *15*
    • právě jsem se poblil.
    • Moje slova, už se mrtě těším :-) a i kdyby to byla jen předělaná trojka do jiného prostředí, tak mi to vůbec nevadí, protože trojku pokládám za vůbec nejlepší věc, co v Ubisoftu udělali. Je tam toho tolik co dělat, a hlavně ta krásně propracovaná krajina plná tajemných a rozmanitých míst...prostě FarCry je pro mě božskou hrou
      • Krescz
        dam litr na to, ze Flash.66 a Oktavius66 je ta sama osoba
        • oktavius66
          To myslíš jako vážně ? Tak to si ten litr rovnou strč do zadku, protože ti pro něho nikdo nepojede. Flash.66 nejsem já a to, že máme stejné číslo za naší "přezdívkou", tak to je bohužel shoda náhod. Nikdy se nevydávám za 2 a více osob, protože mi to příjde jako blbost. A jestli si myslíš abych si naflákal nějaké + a -, tak to je mi naprostý šumák. Já jsem pouze řekl svůj názor a to, že nějaký člověk se stejným číslem souhlasí nic neznamená. Jenom idioti se schovávají za jiné jméno aby si polepšili.
        • Tak kam si pro ten litr můžeme zajet?? :D
    • Krescz
      ne
  • Tak snad chlapci z Ubisoftu nepodělají další port z konzolí a čtyřka bude (na rozdíl od trojky) aspoň částečně optimalizovaná pro PC
    • Myslíš ty borce z pobočky v Kyjevě kteří se podepsali na Ghost Reconovi takovým způsobem že pro mnohé je PC verze do dnes nehratelná?! Obávám se že vkládáš své naděje do špatných rukou. Měl sem v plánu předobjednat ale raději si počkám jak to celé dopadne.
      • TheGGG
        GR jsem hrál na PC a běžel bez problému, v pár lokacích propat z 60fps na 40, ale nic strašného.
  • No, me u 3 dilu bavil i multak. Byl zabavny, svizny a design map taky dobry......problem byl ale asi se sitovym kodem, protoze i kdyz mel clovek sebelepsi odezvu, tak kdekdo ve hre "lagoval" a moc se toho nedalo trefit. Sem tam se ale podarilo prihlaseni k rozumne skupince a clovek si to i uzil *1*
    Kdyby ten multak vychytali, tak si kvuli nemu ten 4 dil i koupim (ale vzhledem k tomu, ze se u 3 dilu moc multiplayeru nevenovali [nevychazeli poradne patche, kterymi by neco zavazneho opravili]), tak asi taky nejdrive sosnu a az po odzkouseni eventualne zakoupim. - Pokud by vyslo demo, tak klidne zkusim u dema, co a jak *4*
    • oktavius66
      Ano Multiplayer byl skvělý. Škoda, že byl tak všemi odsuzovaný. Sám jsem tam zvládl level 75. Líbilo se mi, že na konci každé mapy si dostal třeba extérní hardisk, fleshku a podobné, ze kterých sis potom mohl vyzkoumat skiny na zbraně atd. Jo a taky to dávání milosti nebo dodělání nejlepšího hráče.. Na Makarenu rád vzpomínám *3* . Jinak s těmi Lagy, to je bohužel pravda. Hodně krát jsem se setkával se sekáním, což hru trochu kazilo, ale jak píšeš: Sem tam se povedlo přidat k výborné skupině lidí, kdy byli ochotni tě vyléčit a spolupracovat a hlavně to nelagovalo. Jeden z MP u kterého jsem vydržel sedět a vylepšit se do největšího levelu. Poslední takový MP u kterého jsem dokázal se vyšplhat tak vysoko bylo COD4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit