Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Na to si musím koupit tu plastovou kytarku, nebo to muzu hrát na ovladači?
  • Nepáči sa mi to, 1st person mód mohli vytvoriť aj v engine, videá pri hraní mňa osobne dosť rušia, pôsobí to neprirodzene, nepasuje mi to tam.
  • Odulin
    Nemůžu se dočkat. Tahle série mi každoročně nevadila, už aby tu zas byla.
  • A není lepší se už naučit hrát na pravou kytaru? Zase tak strašně těžký to není a navíc na to pořád holky letí...
    • Tvoje otázka je asi tak stejně smysluplná jako otázka typu "a není lepší místo letadla králík v kotci?". Taková hodně abstraktní, psychedelická i surrealistická, spojující v sobě nespojitelné a naprosto nesouvisející:). Dálí i Monty Pythoni by ti jistě tleskali.

      K tvojí otázce - ne, není. Nedá se to srovnávat. Někdo si rád zablbne a třeba mu už nestačí "air guitar" :), tak pro něj jsou hry typu GH s plastovým ovladačem s tlačítkama místo strun. Takovej člověk si chce hlavně HRÁT a ne trávit dlouhý desítky hodin u kytary UČENÍM se než bude vůbec schopnej zahrát aspoň pentatonickou stupnici.
    • del0
      Záleží taky co na tu kytaru hraješ. *15*
    • Holky letí na klávesy na popruhu a sitar. Tss, kejtry, kde žiješ?
    • A neni lepší střílet lidi ve skutečnosti než hrát call of duty? *1* Tohle nemá být náhrada za hraní na kytaru. Má to být hra která zabaví. A nikomu nebrání v tom učit se skutečně hrát. *1*
    • normalni kytara omg kde žiješ *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit