Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    podle všeho ani rem. dvojky a trojky nebude *13* . Jen zpětná kompatabilita pro xbox one. Škoda, xbox one jsem si nedávno koupil, tak se těším až si GeoW 2 a 3 zahraju ale myslím, že remastered by byl lepší, než jen zpětná kompatabilita. Snad se k tomu vrátí po GeoW 4.
    BTW: PC verze vyjít nemusí
  • Jack1947
    Ani ne jednoho dílu *7*
  • Až vyjde remaster druhého a třetího dílu pro Win10 tak dejte vědět, první díl je pro mě léta uzavřenou záležitostí. *6*
  • yuri337
    Pokud vidím něco s názvem Gears of War: Ultimate Edition za plnou cenu, ihned si představím kompletní edici Gearsů. Ne jen jedničku s HD texturama. Navíc práce s tím bylo naprosté minimum, protože už na PC před lety vyšla. Vyšla s hnusným a nefunkčním GFWL, proto jsem ji tehdy nekoupil a rozhodně s tímhle přístupem líných Epiců si nekoupím ani teď.
    • TheGGG
      GeoW 1 rem. jim trval 18 měsíců. Pak už na dvojku a trojku neměli čas kvůli GeoW 4. Řekli, že když je na xbox one BC, není třeba rem.
    • MARTASLJ19
      Epic už s Gearsama nemá nič spoločné, značku predal MS.
  • Kdo nedela dneska remastery, jakoby nebyl *8*
  • pristoupit a odejit
  • MARTASLJ19
    A BLA BLA BLA, kecy o 100 ročnej hre a tvária sa ako keby urobili niečo sveta borné.
  • Vývojářský deníček Gears of War: Ultimate Edition vysvětluje, jak přistoupit k remasteru
    Hoď tam balíček s HD texturama a prodej to blbečkům za plnou cenu *14*
    • ty original high res textury se jim stejně válej někde na disku... ty ven v den vydání nešly, jen jejich kompresovany low res kopie
      • protože lowzole žéé??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit