Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Na diskotéce se nikdo nepoblil, nelze tedy mluvit o "přirozených hereckých výkonech".

    Jinak pěkná 3%, ale nechce se mi do toho znova, jen abych zjistil, kde jsem to neodhadl a mohl omylem působit sympaticky.
    • ha, kdo da prvni 0%? challenge accepted
      • oops, 16%, ja mam proste nezkrotny charisma (1. pokus)

        pak mi doslo, ze staci nic nedelat *1*
  • Takhle s před vybranými možnostmi to přece nejde abych uspěl to bych musel zapojit svůj přirozený šarm.
  • Mr.Lolendo
    Tohle zkombinujte s podívání se na toto a možná něco o sobě nového zjistíte http://vimeo.com/31543308
    • Slušnej algoritmus vztahů:)
  • RakeW
    Ok, jako legrácka fajn, technicky zajímavé (byť je dost co vylepšovat), ale "přirozené výkony herců" fakt né, hlavně ty kecy jsou hrozný, když se ta holka jenom nějak tváří (při tanci...), tak to není tak hrozný, naopak je to stejně trapný jako ve skutečnosti :). Navíc to trpí klasickým adventurním problémem - často neexistuje z nabízených možností taková, kterou bych si byl schopen normálně vybrat (tady navíc ani není jasné, co která možnost udělá) a spoustu zásadních rozhodnutí (víno!) dělá kluk sám.

    Cítil jsem se jen o něco malinko trapňoulince než na skutečně diskošce. Nejspíš kvůli tomu, že mě u toho nikdo neviděl.
    • RakeW
      EDIT: Ale to zvětralý pití zpoza baru je vtipný, to jo :).

      EDIT EDITU: Sem se netrefil. Když netrefím ani tlačítko "upravit" těžko pak můžu trefit správnou volbu v Interande, že jo...
  • jindra.veliky
    kolu, jsi hezká, barman, záléží, pusa, náhrdelník, ruka, nemám, ano, ne, ne, nechat ruku, nechat, přidat se, výhled, rty, levá strana, značka, kafe, samafor, značka, plot ,ruka


    *5* na prvni pokus proste 2 EASY s zenskejma to umim

    HOW EASY WAS THAT?
  • 37%-back to dungeons
    • zdeeneek
      *1*
  • firebug
    Vcelku sympaticky projekt s nekolika mouchami. Pri klikani na bublinky obcas nevim, co borec predvede a nekdy to je fakt ulet :-) Potvrdilo se mi navic, ze jsem ve virtualnim baleni stejnej loser jako v realu (53%) a ze nesmely gentlemani, co neradi tancujou v klubech jsou u mladych slecen pase. Shit! narodil jsem se do spatnyho stoleti :-) Schvalne to pustim sve mlade a jsem zvedavej na jeji skore...
    • Mr.Lolendo
      Potom sem schválně napiš jaký měla
      • firebug
        Tak mela taky 53% i kdyz jsme se v nekterych volbach lisili...
  • Amylee.Anderson
    Poprvý 53% :D Se jí nelíbilo, že jí nechce po chvíli, co se znaj ocicmávat :D
    • RakeW
      Já "neocicmával" a taky 53%.
  • Vodka + Rohypnol je za 300%.Jen se to asi považuje za cheat. *3*
  • A tento patek bude na ceskych diskotekach podivuhodne mnoho nerdu :D
    • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit