Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poslal bych link do bioware, at se nauci dve veci, volba->dusledek, konce=ruzny
  • Vitekb
    Výborné! Takhle mě komentáře na games už dlouho nepobavili. Vesměs je to flame war, tady je to jedna velká zábava. *2*
  • Ale teda kolikrát dost tápu na co kliknout kliknu kořenovi na ruce a začne boxovat tak to mě úplně rozsekalo.,jinak prvně úspěch na 39% stejnou úspěšnost mám i v realitě ...no možná ještě trochu přeháním *1*
  • Já nevím, já se při tom cítím nějak divně, nic takového jsem v reálu nezažil. Kdyby tam byli nějací kouzelníci a létali by tam draci, tak je to pro mě daleko realističtější než totok... *1*
  • No ale že by tam byla možnost vrátit se zpět pro to rozverný slováčisko ... to už ne :(
  • jediny dobry herecky vykon tam mela ta slovenka byla vtipna a dalo se ji to verit jinaki hruza pripada mi to jako by vsichni scenaristy kopirovali ty stupidni rozhovory jeden od druheho
    vsechny ty moderni ceske serialy s milionem pokracovani jsou stejne hloupe jako toto
    • Zrovna ta Slovenka mi přišla šíleně afektovaná a nevěrohodná, ale né, že by na tom zbytek byl nějak líp.
    • Ludo
      sranda ze mne ako Slovakovi to pripadalo, ze ten jej vykon bol uplne tragicky
      • Me to prislo i jako Cechovi :)
  • tomas.vedra
    Lidi co to vytvořili to maj pěkně zpracovaný. Jen tak dál.

    Na několikátý pokus jsem se dostal na 100%
    A zde je uveden návod pro ty kteří si to chtějí taky viskoušet
    Postup:
    1)Pivo 2)Rameno 3)Hezky se směješ 4)Vyber ji 5)Záleží 6)Vyber ústa 7)Vyber ji 8)Ruka; 9)Hloupá Otázka 10)Ano 11)Ne 12)Ano 13-15)Tancujte s ní 16)Sklenička vína 17)Políbit 18)Stánek s občerstvením 19)Jeden kousek 20)Nechat ji ochutnat (ústa) 21)Vybrat kámoše 22)Jméno Dana 23)Zatím nic 24)Vybrat rameno 25)Přejít na červenou 26)Třeba zastávka - je to jedno 27)Vybrat Zeď 28)Vybrat Ruku
    HAPPY END
    • Děkuji za návod,jinak celkem slušná hra téměř dobrá jak Mass Effect jinak to outro trochu zklamání čekal jsem něco víc reálného např. útok Ruské armády,Godzillu nebo infekci co mění lidi na zombie ale i tak jsem se celkem bavil *15*
    • Připadá mi jako by se některé volby na pomalém připojení ani nezobrazily a rovnou to chtělo odpovědi - třeba u mne sklenička a pak jí něco přeletělo přes nos aniž bych na cokoli mohl najet ...:(
  • Ha dobry, sbalil jsem ji hned na prvni pokus, ale taky jen na 76%, nvm ani co se ji tak nelibilo. Kazdoapdne je to bezvadny napad a skvele spracovani. Skoda ze je to trochu kratke.
    • Uplně stejně...ale ja jsem se nezbavil slovendy, tak ji to asi nesedlo;)...
  • To sem zkoušel už minulej tejden, ale to načítání je děs, takže po tom, co šla na záchod sem toho nechal...
    Dobrý ale je, jak si "dá" tu vodku. :D Si k ní jenom čichne a dá jí zpátky na stůl plnou :D
  • Dobře vyndal už připravený pivo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit