Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    dostl jsem se k tomu nekdy minulej tejden a vzhledem k tomu ze nehodlam cekat nez se to nacte (dlouhy loading) tak jim na to ... kadim *4*
  • montatatana
    Ha a ono je to z Brna :)
    Fakt pekne, ale taky mi odjela bez cisla :´(
    • Konečně je něco taly z Brna, co klucí :))
    • mi ho na podruhy dala, ale stejne mi to ukazalo jenom 70% a ze jeste neni moje

      a to jsem si to daval temer bezchybne (nekdy je fakt tezky pochopit, co ty kolecka udelaj)
    • jindra.veliky
      nemas furt sedet u PC *5*
  • "Marvine...co si o tom myslíš?" *Vůbec nevím, co si o tom mám myslet...*
  • Kam se na to hrabe Heavy rain :)
  • To běží na jakým enginu?
    • Realita 1.0
      • Možno opatchovat různými, více či méně legálními, látkami...
  • montatatana
    Konecne vtipne komentare :)
  • muzu potvrdit ze diskoteky jsoi idealnim mistem pro seznameni, ja chodim kazdy patek a kazdy vikend mam jinou holku, nekdy to vydrzi i tyden
    • A balíš je na co? Na vzkazy bez diakritiky na tácku od piva? *7*
      • spousta alkoholu a naivita té dané dívky..
        Každá holka, která se nechá sbalit na jednu noc, je u mě levná děva. *7*
    • To znam, a to byl muj problem v puberte, ze jsem to prostredi trdlovani a tanecni pop muziky nemohl snest se sebezaprenim ani 10 minut, aniz by se mi delalo spatne. Pozehnani budiz ti, co jsou vuci tomu imunni, nebo se jim to snad i libi, coz nechapu :)
    • So hardcore ! :-O
  • Dopracoval sa niekto ku konci zahrnujúcemu 4 deti , dovolenku v chorvatsku , spoločnú budúcnosť na vidieku , šťastné prežívanie bok po boku až do dôchodkového veku a následné zdielanie jednej rodinnej hrobky ?
    • Doporucuju tohle. Vetsi umelecka hodnota, obsah stejny :)
      http://hcsoftware.sourceforge.net/passage/
  • Nerdská Spása :) *14*
  • Upřímně děkuji redakci games.cz, že mě upozornila na tento interaktivní film, díky kterému jsem zažil zatím nejintimnější kontakt se ženou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit