zavřít
...

Vyzkoušeli jsme Nintendo Switch – konzoli s velkým potenciálem

V jednu chvíli běhá Link po krásné, zelené louce na čtyřicetipalcové televizi, v následující hráč vyndá „tělo“ Nintendo Switch z doku, přicvakne ovladače a během čtyř, pěti vteřin pokračuje ve hraní, ovšem už v tabletové podobě. Bez nějakých prostojů, bez ztráty plynulosti, bez lagů. V tu chvíli jsem...

Novější 1 2 3 4 5 Starší

• zaty mojeid.cz
    5 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Docela drahý terminál pro Maria a Zeldu. Ale třeba se to bude prodávat.
    Osobně zastávám názor, že WiiU byla fail i proto, že na to nevyšla nová Zelda, jen 2 remastery z GC a i když dobré hry, tak Zelda-fans je měla dávno prolezle na 100% na GC nebo emulatoru (v Dolphinu je WindWaker na FullHD s plným AA a AF naprosto úžasný) a tak jejich motivace koupit Wii-U byla malá.
    20.1.2017 upraveno v 21:55

reagovat

• Teo (anonym)
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Až na to, že na to jen Zelda a Mario nebude, ale kdepak, to nikomu nevysvětlíš...
      20.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    By mě zajímalo, co a za kolik kritici ceny teda vlastně chtěli? Hry od Nintenda na tom stejně nehrajou, takže vlastně výkonější XBO/PS4, ale levnější než XBO/PS4. To dává smysl *1* *1* *1*
    20.1.2017

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    8 souhlasí, 7 nesouhlasí
    Mně to přijde jako každé jiné Nintendo. Kdo chce Maria a Zeldu, musí si to koupit. Kdo nechce Maria ani Zeldu, může Switch v klidu ignorovat, jako deset předchozích konzolí.
    20.1.2017

reagovat

• Lord Switcher (anonym)
      10 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Takze treba Wiicko prorazilo diky tomu ze melo Maria a Zeldu? a Switch tedy krom Maria a Zeldy nic jineho nenabizi? Neprijde vam to tak trochu jako omezeny pohled?
      20.1.2017

reagovat

• Lord Switcher (anonym)
    6 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Chtel bych pochvalit redakci za vcerejsi pekne dojmy, tez si myslim ze ma Switch velky potencial. Na Bonuswebu je zas podobne kladny clanek z 15. ledna. Je pekne videt krom toho vselijakeho hejtu i kvalitne odvedenou novinarskou praci. Jinak jak ke konci uvadite, ze cena neni jeste presne znama, pokud vim Conquest ji nedavno ofiko oznamil a je bohuzel zminovanych 8999,- coz je na baleni bez hry vazne dost. Tech 299€/usd ve svete by se jeste dalo, ale pro CR vazne palka.
    19.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
      5 souhlasí, 10 nesouhlasí
      Bože, lidi, kupujete si v podstatě dvě konzole v jedné, na cesty i na doma. Vzhledem k tomu absolutně nechápu, co je na tý ceně tak hroznýho.
      19.1.2017

reagovat

• Raikend (anonym)
    7 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Musím souhlasit s TheGGG že to chce dospělé hry.Gamecube jsem si koupil kvůli Resident Evil 0-4 a Metal Gear Solid The Twin Snakes.Zelda mě nezajímá Mario se mi líbí ale co dál?
    19.1.2017

reagovat

• Lord Switcher (anonym)
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      U dospelych her by melo Nintendo jiste zabrat, ale tak Mario a Zelda neni jedine co zde vychazi, Switch je kandidat na pokracovani fps legendy Metroid Prime, pak je tu rada japonskych rpg, ktera jsou uz ted pro konzoli oznamena a dale se chysta FAST RMX od vyvojaru z Shin'enu, coz je pokracovani futuristickych zavodu Fast Racing Neo z Wii U (i kdyz dle meho pujde spis jen o takovy 1080p Deluxe port jako v pripade Mario Kart 8). No a pak na Nintendo systemech vychazi i hororova serie Project Zero (Fatal Frame).
      19.1.2017

reagovat

• Switcher (anonym)
    8 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Nintendo Switch je totalni pecka a bude to HIT *14* Uz se nemuzu dockat az vyjde a tech par trotlu co konzoli hejtuje aniz by si ji vyzkouselo na jeji krase nic nezmeni. Vsechny retezce v US jiz hlasi par dni vyprodano, ale chapu ze banda ceskejch Pepiku sedici za PC o tom bude vedet nejspis vice..
    19.1.2017

reagovat

• keyser.sozey tiscali.cz
      13 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Zato milovat ji, aniž by sis ji vyzkoušel, je úplně normální *1*
      19.1.2017 upraveno v 17:52

reagovat

• 11 (anonym)
        5 souhlasí, 10 nesouhlasí
        Kolik lidí miluje lamborghiny diablo a kolik z nich v něm jelo ve skutečnosti a ne ve videohře? Řekl bych, že to je nejen normální ale dokonce naprosto běžné
        19.1.2017

reagovat

• cut (anonym)
          2 souhlasí, 2 nesouhlasí
          V tom případě je naprosto normální lamborghiny diablo kritizovat, i když sem v něm nejel...
          20.1.2017

reagovat

• 0011 tiscali.cz
            0 souhlasí, 1 nesouhlasí
            ano Sherlocku, můžeš kritizovat - cenu nebo vzhled, nikoliv jak dobře se řídí, jaké má sedačky, jaký je to pocit zabořit se když přišlápneš plyn a prostě takový ty věci, co prostě nikde nevyčteš z žádný recenze se suchýma parametrama
            edit: zajezdit si v lambu navíc není takový problém, když si ho pronajmeš v nějaké zážitkové kanceláři, na druhou stranu není problém vyzkoušet si i PS4 a jsou lidi, co si ho koupili jenom na základě recenzí na bloodborne
            20.1.2017 upraveno v 20:39

reagovat

• cut (anonym)
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Mám dojem, že se točíme v kruhu, viz nahoře. Logicky se dostáváme k tomu, že milovat můžeš taky jen cenu a vzhled, pokud si v něm nejel...
              20.1.2017

• Morbid (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Já taky PS4 (pro) koupil skrze Bloodborne,takovéhle podobné dark RPG mi na N konzolích chybí.
              22.1.2017

• blut (anonym)
      7 souhlasí, 3 nesouhlasí
      taky hit ako wiiU :D
      19.1.2017

reagovat

• Switcher (anonym)
        7 souhlasí, 7 nesouhlasí
        No jasne, v zajmu Nintenda je jiste udelat dalsi Wii U, aby jim firma krachla, jiste to nijak nepromysleli (to umite jen vy mudrcove tady :) Switch miri na masy a ma v sobe (krom jineho) feeling stareho Wiicka.

motto zni: Hrajte kdekoliv, kdykoliv a s kymkoliv *3*
        19.1.2017

reagovat

• blut (anonym)
          8 souhlasí, 2 nesouhlasí
          a wiiU teda robili s umyslom aby krachli? ked pri switchi to "promysleli" a pri wiiU nie :D nintendo miri na masy s takou cenou? :D aha. ok.
          19.1.2017

reagovat

• Lord Switcher (anonym)
            1 souhlasí, 3 nesouhlasí
            Tak nekdy se to holt nepovede, jenze po Wii si neuspech mohli dovolit, ted by je to uz nejspise stalo HW divizi.
            19.1.2017

reagovat

• keyser.sozey tiscali.cz
          5 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Wii byl ojedinělý fenomén, který nemůžou nikdy zopakovat. Jeho úspěch byl překvapení pro Nintendo samotné. Byla to kombinace soudobého rozšíření videoher jako mainstreamové zábavy, nového pohybového ovládání, jednoduchých casual her a nízké ceny. Spousta lidí to viděla jako univerzální zařízení pro zábavu, ne herní konzoli, a proto zůstali u Wii Sports a Wii Fit a používali to jenom na párty a fitness. Jenže pak přišly smartphony a prakticky celý casual trh se buď přesunul na ně, nebo lidem stačilo staré Wii a neměli potřebu upgradovat. Stejně tak nebudou mít potřebu ani teď, zvlášť když je Switch proti mobilům neohrabaný a zároveň nenabízí pohodlné ovládání Wii.
          19.1.2017

reagovat

• Switcher (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Jn, takove casualni Just Dance pro Wii se prodavalo lepe nez pro Wii U, rocnik 2016 zde prodal jeste milion a vysel i ten 2017, coz je na konzoli z r. 2006 zajimave.
            19.1.2017

reagovat

• Salem (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Neboj Nintendo má našetře¨no takových penez že kvůli Wiiu a Switchi nekrachne
          20.1.2017

reagovat

• Tom (inkognito)
      5 souhlasí, 5 nesouhlasí
      jestli to nebude spis tim, ze maji v planu v prvni varce jen 2 miliony kusu, to je jasny, ze pri tak nizkym cisle to po celym svete vyprodaji, v CR neprodaji radove ani desitky kusu, spise jednotky
      19.1.2017

reagovat

• micho (anonym)
    7 souhlasí, 7 nesouhlasí
    prý nintendo lul, to chcou prorazit s 100 let starou věcí, lul
    19.1.2017

reagovat

• blut (anonym)
    0 souhlasí, 6 nesouhlasí
    instead of having some sort of bulky gamer headset, you’ll be able to do it right off your smartphone, put in your earbuds that you use for your standard mobile device. We think that’s a pretty sweet solution. That’s part of the overall opportunity that we see in a subscription service. - Reggie Fils Aime
    19.1.2017

reagovat

• mqo (anonym)
    10 souhlasí, 9 nesouhlasí
    nechapem co tu ludia riesia provnania s ps4 / xone.

toto je uplne iny koncept. osobne vlastnim aj ps4, aj highend pc ale switch som predobjednal hned ako bola moznost.

ja to beriem z pohladu ze je to skvela konzola na cesty, s tym bonusom (ktory ja moc casto vyuzivat nebudem popravde) ze ju mozte docknut a pripojit na TV a hrat pohodlne z gauca.

Takisto local coop integrovany priamo v konzole aj hardwarovo (2 joycony) z toho robi uplne skvelu konzolu do vlaku/lietadla. A porovnavat to s tabletovym/mobilnym hranim je uplne mimo misu...

podla mna nieje moc o com.
    19.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
    22 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Ježiš, tady je zase nablito. Nintendo přijde s pojetím konzole, který je výrazně jiný než u konkurence, a nikomu se to nelíbí. A co byste jako chtěli? O něco výkonější XBO nebo PS4, jen s nálepkou Nintendo? Bože, vždyť je to směšný. Nintendo může konkurovat právě jen výrazně odlišnou konzolí a já jim přeju, aby po neúspěchu s Wii U byl Switch podobnej úspěch jako první Wii. A to jsem nikdy žádnou konzoli nevlastnil, jen tak mimochodem...
    19.1.2017

reagovat

• Jejdásek (anonym)
      13 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Lepe si ty koḿentare precti, nikomu nevadi jine pojeti konzole, ale ta nesmyslna cenova politika a nektere nedomyslene veci.
      19.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
        1 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Nesmyslná cenová politika? Mě přijde, že ta jejich cenová politika zohledňuje to, že si kupuješ vlastně dvě konzole v jedné. Na cestu i na doma, takže za mě v pořádku.
        19.1.2017

reagovat

• Jejdásek (anonym)
          3 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Pro tebe v poradku, pro vetsinu nikoliv. A o prodejnim uspechu rozhoduje spis ta vetsina nez ty sam, ze? Imho je to pro Nintendo velky problem, ze vetsina tento jejich hw povazuje za predrazeny.
          20.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
            1 souhlasí, 1 nesouhlasí
            No to je jenom vidět, jak je ta většina vymletá, když ignoruje argument, že jde o 2 konzole v 1.
            20.1.2017

reagovat

• Femto tiscali.cz
      5 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Víceméně souhlasím. Ono je taky otázka, jestli by si někdo koupil N jako konzoli pro hry třetí stran, když je tu PS4Pro a brzo nový Xbox. Takže N to zase pojede zase trošku jinak. WiiU byla prodejně neúspěšná konzole, ale já jsem s ní byl +- spokojen.
      19.1.2017

reagovat

• Teo (anonym)
        1 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Konzoli od Nintenda si až dosud nikdo nekupoval kvůli hrám třetích stran - a jaké dokázali udělat prodeje. To, že teď budou na Switch k dispozici v míře větší než kdy předtím, je tedy příjemný bonus.
        19.1.2017

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
      7 souhlasí, 12 nesouhlasí
      možná aby na to taky byly nějaké normální hry? Nintendo pořád žije v době kdy se o Maria nebo Zeldu někdo zajímal... to je každýmu úplně šumák, že zas vyjde nějaká přepálená kreslená hopsačka 3+ a ještě za ty prachy... ať nintendo dotlačí pořádný M rated hry a pak se můžeme bavit
      19.1.2017

reagovat

• Femto tiscali.cz
        7 souhlasí, 7 nesouhlasí
        Tak si běž zahrát CoD na Xbox a nenervuj se u článku o N.
        19.1.2017

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
          5 souhlasí, 3 nesouhlasí
          CoD jsem hrál na PC, díky za optání, ale že nintendo potřebuje nějaké hry taky pro normální lidi je fakt....
          19.1.2017

reagovat

• Femto tiscali.cz
            4 souhlasí, 3 nesouhlasí
            Co je např. nenormálního na Xenoblade či tebou zmíněné Zeldě. Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.
            19.1.2017

reagovat

• Almara (anonym)
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              nezapomeň na několik let populární Monster Hunter. :)
              19.1.2017

• TheGGG tiscali.cz
              3 souhlasí, 12 nesouhlasí
              nejlépe hodnocené jsou proto že je hraje pár lidí (fanboyz) a ti tomu natlačí vysoké hodnocení. Většina těchto her jsou giga kreslené prázdné openworldy pro 5 % hráčské populace s šílenou japonskou stylizací (xenoblade)... já sice rád anime a japonské hry, ale všeho s mírou. Mě osobně je nintendo ukradené, ale faktem je, že firma má problémy, neprodává jak by prodávat chtěla a ztrácí důvěru investorů... mě je to šumák, ať si zkrachují, ale pokud chtějí začít dělat money měli by dotlačit taky nějaké normální hry pro dospělé pařany...
              19.1.2017

• Femto tiscali.cz
              11 souhlasí, 4 nesouhlasí
              Jestli si myslíš, že hraní CoD je dospělejší než hraní Zeldy, tak jsi padlý na hlavu.
              19.1.2017

• TheGGG tiscali.cz
              2 souhlasí, 9 nesouhlasí
              no skoro všechno je dospělejší jak hraní za zeleného skřítka a sekání do prasat. V CoD alespoň nesekám do barevných zvířátek. Každopádně nintendo by taky mohlo udělat (najmout si na to nějaký studio) nějakou badass hru ala dark souls či nějaké jiné temné hardcore mothafuka rpg pro kruťáky jako já... pak bych možná měl zájem. Samozřejmě nějaké FPS kde by tekly potoky krve by se taky hodilo... zatím meh.............................................
              19.1.2017 upraveno v 19:26

• cut (anonym)
              5 souhlasí, 4 nesouhlasí
              Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.

----
              Obecně hry na Nintendo jsou jedny z nejvíc overrated v historii.

PS: Aby nedošlo k rage, nepopírám kvality Zeldy.
              19.1.2017

Novější 1 2 3 4 5 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.74.104.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.