Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam, ze nekteri by radeji dalsi fps pifacku, asi je jich na trhu malo. :-D
    Diky bohu za to, ze Sony podobne veci financuje.
  • Na tohle dílko Fumita Uedy se teším, sleduju ho od první zmínky a chvílema už nedoufal tak snad nebudu zklamaný.
  • TheGGG
    tak toto mě tedy vůbec neláka... PS4 by spíš potřebovalo něco, čím by mohlo konkurovat gears of war nebo halo, popřípadě nějakou novou hack and slash řežbu... v poslední době jsou to pořád nějaké slátaniny ala robo dinosauři, nebo tady ta krysa s děckem... co takhle radši nějakou novou pořádnou exklusivní fps, tam ps4 nemá vůbec nic co nabídnout.
    • Marutseru
      Pořádná exkluzivní H&S bude v zimě. Platinum Games a jejich Nier: Automata. *14*
      U mě je to ještě výše než The Last Guardian.
  • jendabek
    Krása a šílené množství práce, které především za animacemi musí být... Držím studiu palce, ať to má úspěch (i finanční)!
    P.S.: Debaty o tom, že je něco zastaralé... důležitý je podle mě výsledek, tj. celkový dojem ze hry. Všechno ostatní jsou jen prostředky k jeho dosažení a zrovna u hry tohoto typu (velká míra stylizace, zaměření na animace) by podle mě případný technologický upgrade výsledný dojem ovlivnil jen velmi málo. Rozlišení textur by na druhou stranu mohlo být vyšší, ale to můžou upravit dodatečně bez větší práce a úprav v enginu, tak toho se třeba dočkáme. Ale jinak mi na grafické stránce absolutně nic nevadí, spíš naopak!
    • souhlas. zvýšit rozlišení textur, zdvojnásobit počet polygonů, dát pryč ten hrozný bloom co v té době letěl a přidat nějaké ty DX11 efekty a bude to vypadat ok, animace jsou super
  • to jsem potřeboval vědět..
  • Femto
    pro mě je to příchod herního Krista. Jen je škoda, že taková hra zajímá tak málo lidí dle počtu příspěvků.
    • Joo kéž by to vyšlo i na PC, tak to bude zajímat mnohem víc lidí :)
    • Zrzzek
      Tak je to konzolová exkluzivita... A to víš, není na co nadávat, není co psát... *1*
  • mazec líbí, jen by mohl na toho tvora volat více způsoby, aby se to neomrzelo... chjo, škoda že ne na PC :/ kámoš má PS4 tak to snad nějak dopadne, i když nevim jak když nemám TV a u něj to hrat nemuzem... de PS4 napojit na monitor? :)
    • Marutseru
      K PS4 lze připojit monitor. A nebudeš mít takové problémy se zvukem jako já v minulé generaci. Tady píchneš sluchátka do gamepadu a jedeš, takže pohoda. *3*
      Stačí mít HDMI nebo i DVI-(minus) to jsem řešil dříve a taky to šlo přes redukci. Do VGA redukce jsem už nešel.
    • tak pokud má tvůj monitor hdmi, tak to napojíš .) Pravděpodobně by to šlo řešit i redukcí.
      • supr dík, naděje tedy žije, ta hra mě zajímá od prvního screenu v 2009 bo kdy .)
  • pamatuji si, jak jsme nad tou grafikou v roce 2009 všichni slintali, když to oznámili pro PS3, teď se dívám na ty samé screenshoty a říkám si "meh"
    • Kouknul jsem se znova na video a nepřijde mi to tak hrozný. Že tam nejsou 4k textury? Že na každym rohu něco nebliká a nesyčí, nevybuchuje, neleskne se a že namísto zahlcení obrazovky efektama je pořád vidět hra? Celkově ten vizuál má slušnou atmosféru, kde nic nechybí ani nevyčnívá, tak proč tam něco cpát za každou cenu? Tohle není hra od Dice :)
      • o tom co píšeš to zkrátka není, toto je grafika z počátků PS3, dnes už působí zastarale, stejný osud potkal Daikatanu, DN Forevever, zkrátka vaporware co přesloužil svojí generaci, nebo dvě, nebo tři.. pořád to ale nemusí být špatná hra, jestli to někdy vyjde
        • když to srovnám třeba s Doomem, který je vyvíjen pro současné konzole, tak tohle je prostě krásnější...
          • To jako fakt? *1*

            http://s33.postimg.org/nehwecf67/image.jpg
            • Jo, je škoda, že PC platforma je takhle omezena konzolema...
            • Jen škoda, že ty extremně low res textury jsou i na PC verzi. Hlavně kombinace s 4K musí být úchvatná.
            • Rozmazané lowres textury jsou všude, pokud to jede na konzoli... *15*
            • jasně. hlavně ty rozmazané, lowres textury v Doomu jsou vrchol herní grafiky...
            • každý to zřejmě vidíme dost odlišně, já vidim rozmazanou neostrou grafiku u Last Guardian s vyblitýma texturama s málo detailními modely a základním nasvícením scény a proti tomu krystalicky čistou grafiku Dooma s detaily ostrými jako japonský nůž na sushi, skvělým nasvícením a krásně realisticky propracovanými monstry *1*
            • https://vs1.artatolstatic.com/konzolista/1800/2016052701595258544.jpg

              Ano, několikanásobně hezčí než Doom. Není nad čistou grafiku...
    • ta grafika je pořád super, stejně jako Journey tohle moc zestárnout nemůže, jelikož je to hodně umělecké...
      • to bohužel neni, leveldesign, animace monstra, to je naprosto super, o tom žádná, ale kdyby se to dělalo podle dnešních standartů grafiky, vypadá to 100x líp
  • Škoda, že na konzole nevychází víc takovýhle exkluzivních titulů s potenciálem. (A to PS4 nemám, ale tohle je něco, co by mě mohlo ke koupi přinutit. Jelikož miluju ICO a SotC.)
    • Souhlas, mám to stejně, TLG - až jednou vyjde :D - dost pravděpodobně bude tou poslední kapkou, co přeteče pohár a tu konzoli si koupit nakonec půjdu ;)
  • soon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit