Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nostalgicky vzpominam na Wargame EE. Podle me asi jednu z nej strategii co kdy vysla
  • Tyto hry jako DEFCON, co o nich napsat, no už jen při představě takového globálního konfliktu se mi dělá mdlo a blivno, natož to ještě hrát a užívat si. Je to zkrátka až moc realistické nato aby to byla hra.
    • v moderním konfliktu by se stejne atomovky moc nepoužívali protože by tu hlavici nejak museli na cíl prepravit (bude letadlem nebo raketou) a s tim by si poradila protiletecka a protiraketova obrana. takže stejne by o všem rozhodla pechota a boje by byli na dlouho
      • tak průšvih je, že i když jich ty protiraketové systémy sestřelí 95 ze 100 (a to jsem dost optimista) tak i těch 5 zbylých udělá neskutečnou paseku, když spadnou třeba na New York
    • Člověče na mě to v tomhle maximálním makro pohledu nějak nepůsobí, suché číslo vygenerovaná počítačem na globálni mapě, sdělující že moje atomovka v New Yorku zabila 11 milionů lidí ve mě emoce nevyvolává, zvlášť uprostřed multiplayer klání (mluvím o DEFCON)

      To už víc třeba Fallout hry, kde si člověk tu bídu a utrpení vidí pěkně zblízka, ale tam je to spíš takový smutný sentiment nad tím, o co všechno lidstvo přišlo a už nikdy nejde vrátit zpátky, tisíce let jsme na tom makali a pak puff, jedna blbá chyba a všecko je pryč a žádný týpek v power armoru na tom nic nezmění, ani kdyby měl u sebe 1000 laserových pušek

      No a pak samozřejmě film Threads, z toho jsem měl depku asi týden *1*
  • Khanemis
    Celkem mě fascinuje to doprovodné video u článku, kde komentátor za Itálii srazí během chvilky na kolena Rusko, dvě města mu zabere téměř bez výstřelu a o třetí svede malý boj, načež Rusko kapituluje. To ukazuje, že jde o velmi velmi realistickou hru:D

    Je to škoda, na první pohled vypadá ta hra opravdu stylově...
  • nechce se mi číst ten dlouhej text ale vizuál má hra hezkej soude podle obrazku
    • MickeyMutant
      1500 slov tvl! Kdo to má louskat? Víc vobrázků a palců, ať u toho člověk nezestárne.
    • Povrchní člověče farizejská.
  • MickeyMutant
    "Mrzká cena hry... tak zůstává jedinou možnou spásou."

    Cena hry není mrzká (zavrženíhodná, morálně vadná), ale nízká. "Mrzká" by v daném smyslu mělo opačný význam, cena by byla vysoká, a tedy spíš prokletím než spásou.
    • Inquisitor
      Já chápu mrzká taky jako nicotná a to jde použít.
      • No, slovo nicotný je také na hranici použitelnosti a osobně bych nejspíš váhal a nakonec jej stejně nepoužil.
      • Jack1947
        http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/mrzky
        http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=mrzk%C3%BD no to zrovna není uplně to co... se myslelo ale. *3*
        • Inquisitor
          Jasně, neříkám že je to tak správně, ale často se to použije i v tomhle kontextu.
          • Jack1947
            Ne já myslel ten slovenskej slovník ten to má trochu jinak, asi to v slovenštině znamená trochu něco jiného. *15* Aha, jsou to synonyma tak proto. *4*
    • Carmamrdon
      Občas (čím dál častěji) mi tvé příspěvky připomínají Jacka1947.
      Aneb "názor na hru nemám žádný, ale něco k tomu napsat musím". *15*
      • Tůdle nůdle příteli. Kolega Myšáček se vyjadřuje ke konkrétnímu problému spojenému s recenzí, tedy výrazu, který byl spojen s cenou produktu. A hádej co, jeho postřeh je naprosto přesný, protože v daném kontextu ta věta pozbývá smyslu.
        • vaginální otvor
        • Carmamrdon
          Vyjadřuje se k problému, který neexistuje. Jeho postřeh je totiž úplně mimo, příteli. Běžně se používá například "Koupil jsem to za mrzký peníz." - ve smyslu, že to bylo levné. To neznáte, chlapci?
          • Jack1947
            Dej už pokoj, ty Karmamrdáku , nikdo na tě není zvědavý. Pff... I hope your pixels already bled out. *4*
            • Pilgrim66
              bled*
          • MickeyMutant
            A co pixely, Carmamrdone? Všechno ok?
            • Jack1947
              Díky za opravu... bleeded se mi zdálo divné... *3* to patří dolů k pilgrimovy.
            • Carmamrdon
              Koukám, opět došly argumenty, co? *5*
  • Jack1947
    Žádný příběh, žádné komplikace, žádný problém = žádná hra?
    • Žádný jack = normální diskuze?
      • Jack1947
        O tom silně pochybuji. *3*
  • restore
    Jeden ani nevie kde zacat, ma to nevyuzity a neuveritelny potencial na vsetky strany - zhruba ako cisty papier. Vzniknut by mohlo nieco velke, no zatial sa nic nekona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit