Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem jedinej, ale strašně bych ve WT ocenil letadla z 50. let 20. století. F - 8 Crusader, F - 4 Phantom, F - 106 Delta Dart, F - 105 Thunderchief, F - 102 Delta Dagger, bombardery od Convairu, A-4 Skyraider atd. To samé u rusů. Pořád to jsou letadla, která absolvovali první lety nejpozději do roku 1955 - spíše dřív ( některé jmenované prodělali zkušební lety už během korejské války 51-53 )
    WT hraju 2 roky, jen a pouze RAF, jiný národy mi smrděj, tanky mi smrděj taky......ale ty jety rannejch 50. let bych žral
  • Souhlas s těma co nadávají na přidávání nesmyslů jako je Maus. Letadel je tam taky spousta co tam nemá co hledat. Některé byly jen na papíru a neletěly, některé vzlétly a spadly. To je prostě tupost tam něco takové dávat. Cucat si vlastnosti z prstu je směšné. Poslední update sice upravil něco, ale taky rozhodil, jako vždy, spoustu funkčního. A systém boosteru? Tak to hodnotím jako vrchol tvůrčí horečky a postavený proti většině hráčů. Chovají se ke hračům hodně otřesně. Ale souhlas. Je to zadarmo, buďme zticha a rádi :) i když jsem do toho nasypal sám nějakou tisícovku :)
  • wenceslaus
    Jak zničit Maus? Potřebujete Sovětský tank, alespoň tier I... hmm, možná bude stačit i rezervní :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=UY2FR8YFYpY&t=2m30s

    BTV Je to z dev serveru, ale podobný věci se stávaj (viděl jsem takhle zničit Tiger II Ruským 37mm AA)
    • Rusky 37mm AA me znicilo v Tigru 2 nekolikrat ale v poslednich verzich se to uz nastesti tolik nestava.
  • 1.47 v kostce
    https://www.youtube.com/watch?v=uz3CmcznjPQ
    • To je ale bzunda!
  • Mě se nový patch moc líbí, zapadávání do bahna je cool, ještě víc ten nový grafický efekt kdy jsou tanky od bahna zašpiněné i ten horký vzduch po výstřelu, dalekohled je naprosto boží věc v té simulator challenge bez ikonek, i když včera mě stál už jednou život, když jsem se dalekohledem zadíval na mocný dogfight stíhaček na obloze a mezitim to koupil, pan doktor se holt zase kochal *1*
  • Nevíte jak je to s kokpitama pro bombardéry? Co jsem to hrál naposled, tak tam pořád nebyly a to je škoda. Teď jsem to dlouho nehrál, nemám na to bohužel čas.
    • Od 1.49 majú pridať prvé a postupne pridávať...
    • První mají přijít z aktualizací 1.49
      • wenceslaus
        Soon... popravdě to není první aktualizace, se kterou mají přijít. Ohlašují je už dva roky.
      • *s
    • Ještě nejsou... Ale prý se na nich pracuje.
  • Počítá se v této hře někdy v budoucnu s pěchotou?
    • wenceslaus
      Zatím ne. Uvažuje se o AI pěchotě na zabírání bodů (viz http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/169852-give-existing-ai-infantry-a-role-in-ground-forces/ ).
  • a za chvilku to dopadne jak WoTko *7* a tak dobře ta hra začala..
    • Kozy
      A i tak dobře pokračuje.
    • drasta
      Ja myslim ze je davno jasny ze tohle jako Wotko nedopadne.
      • tak proč tam museli nacpat tanky co ve 2.sv nikdy nebyli?
        • drasta
          Protoze to neni o tom co ve druhe svetove bojovalo a co ne! IS3 je ve WT uz docela dlouho a Sabery to samy. Nikdy snad nikdo netvrdil ze tam bude jen technika z 2. svetove.
          • Keyz
            Snad tam bude i Leopad 2a7....
          • wenceslaus
            To netvrdil, ale upřímně - bylo by to lepší.
            • picek: Však to je jediný možný argument :D Ty možnosti tam jsou, já bych třeba klidně uvítal i tanky ze studené války a časem i moderní, tak si prostě vyber, co chceš hrát a hraj to a na zbytek se vykašli. Nevidím důvod stěžovat si, že si můžeš vybrat.
            • drasta
              Jj on ani King Tiger moc boje nevidel a IS2 taky ne. Ja nejradi rank 2 za rusko nebo americany :D
            • drasta: Ja to tak udelal a zatim mi to vyhovuje.

              --- to ja ti taky neberu *4* , jen mi vadi takovy pristup ve stylu "a kdo ti brani ..."
              osobne si taky myslim ze s vrtulakama je vetsi zabava *15*
            • wenceslaus
              V ranku IV potkáváš už poválečné tanky... ale ano, hraju jen eventy a nebo tier 3. Jen pozdějčí stroje si díky tomu nezahraju a to mně trochu mrzí.

              Taky by mohla být hra už dál, kdyby tam nebylo tolik strojů (kokpit bombardérů, Britské tanky... atd.)

              Ale nečíkám, že to nejde překousnout - jen na to mam jinej pohled
              :-)
            • drasta
              Ja to tak udelal a zatim mi to vyhovuje.
            • drasta: Nemuzu uplne nesouhlasit ale uprime kdo ti brani skoncit na Ranku 4 a vys uz nejit?

              --- uprimne tahle argumentace mi prijde strasne zcestna
            • drasta
              Nemuzu uplne nesouhlasit ale uprime kdo ti brani skoncit na Ranku 4 a vys uz nejit?
        • a proc x hracu lita se sovetskym spitfirem, americkym spitfirem, a proc a proc a proc ... *7*
  • wenceslaus
    Ale hlavně... absolut simulator event! :-) Event tanky+letadla kde není HUD a žádný značky na nimimapě (krom hráče samotného). Stal se hodně oblíbeným a možná ovlivní celý SB mod.
  • no nvm chlapci, ale o tom, že jezdíte s pantherem proti m41 walker buldog a nemáte šanci jak reálnou tak simulátorovouto je jako tank z 2 SV vs. tank z dob studene války se tu nic nepíše
    • Magister_Peditum
      Zrovna u Bulldoga si celkem počkáš na nějakou alespoň použitelnou munici. Panther naproti tomu je stále velice silný tank.
    • panter si dá buldoga na jednu ránu s přehledem :-D
      • Tuhle jsem s Pantherem neprostřelil Shermana zepředu na 300 metrů. (Panzer granat)

        USA jsou OP. To ví každý.
        • Musis mu strielat do vrchnej casi trupu tam ma len 30mm ak sa nauhluje do starny tak cca 60mm.Do veze je zbitocne strielat tam ma okolo 177mm.Ak nemas tank urovne BR 6.7 alebo priebojnu municiu tak to neprestrelis.
        • Magister_Peditum
          Záleží kam si střílel, nebyl náhodou v diamantové formaci?
          • Právě že ne. Byl na mostě, přímo proti mě. Střílel jsem těsně vedle převodovky na řidiče.
            Do lafety děla bych to pochopil, ale takhle... A on mě samozřejmě jednou ranou zničil dělo... Ach jo...

            Takhle Němcům doopravdy nezbývá nic jiného, než se zakempit ve křoví na kopci. Jinak dostanete tečku do děla a končíte.
            • Keyz: Pokud vím, tak ve WT mají stroje statistiky podle reálných předloh a rebalance tam probíhá fakt minimální (od toho je tam Battle Rating). Chyby nejsou ani tak ve statistikách, jako pak v tom, jak se zpracovávají a jak hra reaguje na zásah.
              • wenceslaus

                Reakce na příspěvek:

                VR: Teď nevím, jestli to myslíš sarkasticky. Chyb je tam pořád dost, ale postupně se to lepší. Počítání zásahů se snad taky zlepší a nebude se stávat že lehký předválečný Ruský BT7 zastřelí jednou penetrací Maus.
                Poškození je taky hodně upravené a k vyřazení tanku nedochází zdaleka tak rychle, jsk by bylo reálné.
            • dovolím si tvrdit, že chvilku to hraju většinou jen simulator, panther má 1 velkou nevýhodu couvá 4km/h a m41 buldok 40km/h , cožpak o to panthera zapálí buldok a nestačíš ani zmáčknout hasičák, buldoka zapálí panther 2x to uhasí a když i po 3 ho zapálíš ještě je schopnej ujet kilák.........
            • Magister_Peditum
              Taky to mohl být cheater, ale někdy se prostě stane, že střela se odrazí...
            • Keyz
              Nekonečný problém MP her kde máš výbavu podle ranku a hra musí řešit kdo s jakou výbavou bude bojovat proti komu s nějakou jinou výbavou.....

              Proto to aktivně nehraji.

              Jinak co si stěžujete? V reálu posadí chudáka do tanku a musím někam jet a to že potká lepší tank...No, stěžovat si moc nepomůže :)
              Tady se vždy balancuje, pak to rozbalancují, přebalacují a nakonec zcela pokazí...To je problém. Řeší tanky a musí si tam vymyslet staty, omezení atd aby to nebylo náhodou moc realistické. Kdyby to udělali jak to je, tak tohle neřeší. Prostě tam bude tank a ten bude jak má být a nebudou mu tam pořád něco měnit.

              Jakmile to není podle předlohy, tak je zcela jedno jaké ty vozidla mají název. Protože to vždy mění aby to bylo vybalancováno..Prostě nějaká krabice ze staty. Proto jsem tak měl rád Unreal. Ten se jmenoval Unreal, byl Unreal a všem tam bylo zcela vymyšlené bez nějaké realistické předlohy. Nešlo si stěžovat, že tohle je jinak než v reálu atd. Zde to je pořád. Tiger není Tiger, tohle není tohle atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit