Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejaky gameplay video ? jaksi se mi nedari...
    • dik :D
  • jindra.veliky
    - pocit ze strelby horsi nez v CoD
    - spousteni pres stupidni browser
    - casto vypisuje chybu "server connection lost" pri hrani i v prihlizeci
    - hrozna AI
    - strasne velky zivoty
    - hrozny ozvuceni (ta m4 nebo s cim jsem zacinal znela jak rychly psani na klavesnici *10* *11*

    jestli je teda podle Cryteku tohle ta jejich budoucnost hrani tak od nich uz nic hrat nebudu *15*
  • Když to běži už tak dlouho v rusku nebo kde, co tam pořad proboha testujou?
  • firebug
    Jsem se zaregistroval do bety už skoro před rokem a pořád jsem nedostal "pozvanku"... :-(
    Máte někdo stejný problém?
    • jindra.veliky
      ja se taky registroval nekdy ze zacatku a asi pred vic nez pul rokem mi pozvanka prisla na 3 dny testovani ale nejak jsem ji ignoroval

      ted jsem se normalne lognul a hra sla stahnout, nic jsem nepotreboval
    • Kinet1c
      ja som zas dal 3 moje maily a na vsetky som dostal pozvanku :D, netusim ako to funguje, skoda ze ti nemozem dat ani jeden svoj mail (hovorim pravdu, fakt na vsetky maily prisla odpoved v podobe pozvanky do bety)
  • karliczekk23
    "vyber si stranu" no tu jsem si vybral, ale stejně mi to furt hází tu posranou druhou
  • Tým, že sa to púšťa cez prehliadač to pos*ali. A mám nepríjemný pocit, že je to tak trochu pay2win...
    • pochybujem že to bude typické pay2win ale za drvivú väčšinu základnej hry si človek bude musieť priplatiť...

      A v čom je problém s prehliadačom ? Neutiahne vám to komp ? :-DDD
      • Nevieš si vybrať kam chceš hru nainštalovať, je to pustené v pidi okne, je to pomalé a zdĺhavé a furt to padá. A sú podporované len dva prehliadače.
        • Kinet1c
          to vadi aj mne, kedze mam najradsej Operu, tak musim pouzivat Chrome
    • Kozy
      není, pravda s tím prohlížečem mě taky trošku zaskočili.
      • Mno keď som pozeral aké staty majú tie zbrane a equip čo sa dá kúpiť za prachy oproti tým normálnym na začiatku...
  • Zkousel jsem betu, invite jsem dostal asi pred tydnem....celkem solidni zabava...ale nechytne to na dlouho, max par her za den
  • Veľmi dobrý trailer. Presne ukazuje ako sa propaguje vojna. A najzaujímavejšia je posledná veta, odporúčam sa nad ňou vážne zamyslieť.
    • Mňa to napadlo na začiatku, sú dve strany a pre seba som si povedal: "a tretia, o ktorej sa nahlas nehovorí."
  • smajdal
    Není těch "válečných her" v poslední době nějak moc? Bylo by fajn, kdyby se je někdo pokusil vypsat, protože mě se to fakt zdá divný.
    • smajdal
      OMG co se vám na tom zas nelíbí? *15* No tak nestíhám sledovat to množství zvláště MP stříleček...no bóže
    • souhlasim, že tu chybí něco s trochou nadsázky...jako býval No one live forewer.
      Trend je dneska takovej moc americkej antiteroristickej...

      jak já bych si dal něco ve stylu FEAR, Blood II, KingPin, System Shock...
      • karliczekk23
        bioschock ti je málo ?
    • Fajn že si si všimol.
      Je to propaganda vojny. Preto ich je veľa. Financmajstri nás chystajú na našu budúcnosť, aby sme neboli zaskočení a v pokoji to prijali.
  • vzdyt takhle ta hra nevypada..lol..
    • Shaker
      me to taky pripada, jak battlefield na 100. zpusob... radoby volnost, ale neni to ono.
      • Cože? Hráls to? To nemá s Battlefieldem zrovna moc společného. Je to takové horší COD. Techniku jsem tam žádnou neviděl (statické auta nepočítám). Tanky a helikoptéry tam opravdu nejsou (že by placené mapy s nimi?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit