Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Uz, to zacina bejt nuda cekani, (mnohamesicni) Stress test a ted se to jeste snazi zachranit pochybnym trailerem , neco mi rika ze odsud nikdy vitr nepovane *7* .
  • A proč není v článku ani zmínka, že už se včera rozběhla uzavřená beta v EU a severní americe?? A nebo o tom, že na gamescomu si ji taky můžete zahrát?
    • protože udělat seznam toho, co se panu pisálkovi nelíbí, je jednodušší, než si o hře něco zjistit
      • ta hra je hrozna :)
  • Nechápu, jak může Games.cz zaměstnat takové neschopné lidi, jako je Aleš Smutný. Akorát vam shazuje úroveň celého webu
    • Jack1947
      To si myslim ze neni uplne tak o lidech z tiscali, ( kdyz kouknes na zdesi diskuze, uvidis sam).
    • ---------> tam su dvere..majsa
    • Jj Aleš působí často jako požírač Šalamounových exkrementů, inu, každému dle chuti.
    • Nelíbí, nechoď a nečti. Řekl bych, že si tu každý najde někoho, kdo mu sedne a kdo ne. Od toho je konkurence.
  • Asi bych se tam měl po dlouhé době vrátit, protože jsem většinu z těch věcí ve hře nikdy neviděl a to jsem tam nahrál spoustu hodin. Jsem v betě už někdy od začátku roku.
  • K tomu traileru se nedá říct nic víc, než že vypadá amatérsky. :)
  • ono to je len dobre že tie zbrane sa správajú ako airsoftky lachko možete potom ukázať luďom že hry nenaučia nikoho strielať zo zbrane ani nič ako tvrdil taký breivik alebo mediá na strielania na školách
  • Autor už si dal zase něco pod jazyk, pač ho opět přechází oči...
    • články tohohle autora jsou pořád samé Já Já Já, můj názor půl článku pryč, závorky (Já Já Já), titulky strašné, slovní obraty jakbysmet... a co mě děsí že mu dají i recenzi Rome 2 a EU4, to si ještě rozmyslím, jestli to vůbec budu číst a nespokojím se s review na PC Gameru
  • Já to hraju a mě se to teda líbí. Vždycky večer 20-60 min prostě RELAX.
  • Jen jsem si přečetl první větu, už mě rozesmála. Před chvilkou jsem koukal na toto:
    http://www.youtube.com/watch?v=s0UTBeZxh-o
    aneb CoD hráč hraje taktickou hru. Připomínky v diskuzy mluví samy o sobě (jinak kvalita serveru prazvláštní, timhle stylem by dlouho nepřežili během večerních hodin)

    proti arkádě nic nemám, ale hra by měla být výzva a k tomu se počítá i chování zbraní. Poslední dobou působí tyhle tituly, jako že hráč má špuntovku
    • Myslis napr. jako BF3 kdy se s kazdym patchem zmenila charakteristika poloviny zbrani?! To fakt byla vyzva ale hlavne pro nervy. Uprimne radeji snesu scifi kvery se scifi chovanim, nez ohaneni se autenticnosti ktera se ale meni s kazdym patchem nebo narkem komunity nad tim jak je jednotliva zbran ultimativni. Byla chvile kdy i tank byli DICE schopni ponizit na uroven buldozeru na skladce.
      Zbran neni kun aby kolem sebe kopala, klidne se muze stat ze vam napr. brokovnice napoprve udela na rameni pekne jelito ale neznamena to ze tomu bude tak vzdycky. Myslet si ze spravny kver musi po vystelu zamirit usti sve hlavne do nebes je nesmysl. *6*
      • ne nemyslím BF3, stačí si pustit můj odkaz a uvidíš, jak funguje Full Auto mod na 200m (ještě slabé ráže 5,56x45 NATO). BF4 by se muselo opravdu hodně povézt a vrátit ke kořenům BF2, abych si nainstaloval Origin.

        Kde jsou ty časy, kdy měl člověk radost z Red Orchestry, že na 200-300m někoho sejmul obyč. puškou.
  • Takhle jsem se dlouho nepobavil 0:33 - 0:35 Proboha dát něco takového do videa ? *1*
    • Jo jo battlefield *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit