Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborné. Doufám že bude také Imperiální Garda, která by stejně jako Orkové mohla být zadarmo, ať jich je hromada *15*
  • Pilgrim66
    Jezis, ja bych tak chtel Adepta Sororitas.

    Burning fervor guides us!
  • Zní to tak dobře, až to nemůže být pravda *9*.
  • Prosím prosím ať jsou mezi těmi dalšími frakcemi Croni. Chci zadupat všechny ty podřadné živé organizmy do země svými ocelovými nohami.
  • zní to úžasně, až na ten konec roku 2015, to bude těžké čekání *1*
  • Poslední MMORPG jim moc nevyšlo i když mi přišlo zábavnější, než WoW. Tak snad ted uhodí hřebíček na hlavičku....Blizzard potřebuje konkurenci a já jsem na něco takovýho žhavej...
    • Jde o to nesnažit se dělat konkurenci WoWu, protože ta neni a nebude. Jedině Blizz může konkurovat sám sobě. Což sem rád že dle článku se o to tahle hra nesnaží.
  • No mám torchu pochybnosti o tom jak chtějí lorewise balancovat jednotlivé frakce. Bežný ork je svačina pro regulerní Space Marine. To by tam musel každej hráč být nějakej BIG BOZZZ.
    • XorxoxTalarius
      Beznej Ork bude hrac F2P ... takze to znamena ze na jednoho marinaka nabehne treba i deset orku. Navic pokud orkove dobehnou na blizko tak z Adeptu moc nezbyde ...
      • asi tak, tipnul bych že tam nebudou jen boyz ale i další classy, lootaz jako protiváha devastatorům, burnaz pro příznivce pyra z TF2, stormboyz místo assault marinaku, (mega)nobz, motorkáři, deffkoptas a třeba nás nechají pilotovat i vlastního Stompu ;)
    • Každej bude začínat jako Big Mek *1*
  • Estophelen
    Sisters of Battle! U všemohoucího Emperor of Mankind... ať tam nechybí Sisters of Battle. Imperiální Garda je sice fantastická. Space Marines nemají chybu. Ale nic nemá na nábožensky zfanatizované psychopatické dračíce, která Vám s řevem "UNBELIEVERS! MUST! DIIIEEEEE!" vyrvou páteř z těla a Flamerem spálí zbytek na popel. Ecclesiarchy definitivně potřebuje mít nějaké zástupce.

    A neškodilo by tam mít i Tau. Ať je co pořádně zabíjet.
    • XorxoxTalarius
      Tau a zabijet? Vzheldem k tomu ze maji zbrane s nejdelsim dostrelem a nejvetsi presnosti, tak by to bylo dosti nevyrovnane :D
    • Předpokládám že si ze sorty co hraje s jednou rukou v kapse... *12*
  • Matthew1J
    Konečně MMO bez otravného lvlování? Že bych jim dal přeca enom eště jednu šancu...
  • Zase PvP, každej hra má Pvp. Ani Pinďa to už nehraje! Viď, Pinďo, že už taky nechceš hrat PvP??

    ko ko t sky PvP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit