Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Halelujah!
    No já se tak těším až celý srším. A to si nedělám iluze o tom, že tu hru řádně "nezmodernizují" no a jakýkoli hardcore prvek, mod, návrat k původní hratelnosti a obtížnosti jedině na bonus překvapí :)
  • To je pozitivní zpráva. Nic proti mládí, většina z nás je mladá, takže mládí vpřed - minimálně ve sportu :)

    Zároveň je spoustu z nás mladých pěkná banda přizdisráčů, kteří mají rypák pěkně vysoko, připadají si, že sežrali všechen rozum světa a jejich absolutně "Cool" a "In" smýšlení je ve finále k smíchu. Často s velkou pompou objeví dávno objevené, ale hlavně mladým vývojářům často chybí pokora. Bohužel mám ve svém okolí pár "programátorů a vývojářů" ve věku 20 - 30 let - namistrovaný debílci, co nic neumí. Pochopitelně mluvím pouze o těch, které znám - asi mám smůlu na blby.

    Stejně jako 85% rádoby umělců z UMPRUM, který neumí pořádně držet uhel v ruce a jejich vzor je Jiří David, který udělal z Pražského hradu před lety bordel - prý jedinečný ART :-D. Taky se 90% z nich nikdy nechytne v umělecké branži.....
    • Jakoze vyvojar jsem a dlouho. Ale s tim namistrovanym rypakem a cool chovanim de*ila jsem zatim zazil nejvic Vavru...
      • machrování je ok, když na to máte
        • Inquisitor
          Machrování a zdravý sebevědomí jsou dvě různý věci.
          • těžko soudit - sám máš ve svém okolí určitě spoustu mamlásků, kteří jsou skálopevně přesvědčeni o svém zdravém sebevědomí - přitom je to uvnitř připosranej uzlíček nervů
            • ještě jste nepotkal někoho kdo na to měl, a to že odsuzujete Vávru,je jen kvůli tomu že ho nedokážete ocenit, nechápete jeho výjimečnost.
            • Inquisitor
              Pro mě zdravý sebevědomí znamená, že člověk může věřit ve své schopnosti, který dokáže využít pro to co dělá. Ne žádný mlácení prázdný slámy a velkohubý kecy. Ono když si člověk v tom co dělá vůbec nevěří, taky není dobrý.
        • machrování není ok, ani když na to objektivně máš. Ti co na to opravdu mají, většinou mlčí, machrování je pod jejich úroveň.
  • MrSanta
    Tenhle chlapík toho má za sebou opravdu hodně, mimo jiné třeba předchozí díly System Shocku
    Warren Spector pracoval pouze na prvním System Shocku, dvojku dělal Ken Levine a Spector s ní nemá nic společného.
    Kurnik, takovýhle základní věci máte vědět *1*
  • na to budu stát i pulnoční předprodej jako "DEBIL" *1* *1* *1*
  • Tohleto bude jediná hra, která mě donutí si domu koupit herní desktop.
    • hype hype hype lol
    • paráda, pak už si můžeš začít říkat "hráč"
      • Jo ve dvaceti...to jsem kupoval novej počítač co tři roky. Hry mě nějak pustili ale System shock je je pro mě kult a haraní na notesu je prostě jeden velký kompromis.
  • Jen ne imbecilni respawn
  • Pecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit