Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No wasteland znám, ale nikdy sem to nehrál. právě jsem shlédl video z prvního dílu a musím říct, že mi ty košaté popisy věcí připoměly fallout :)
    Budu sledovat.
  • Tak tomuhleprojektu byl byl ochtoný přispět. Ale víc bych stál o pokračování nedoceněné Gorky 17 (US název Odium). Ale myslím skutečné pokračování, ne ty paskvily, kterými si následně pod sebou Metropolis podřezali větev.
  • Taky neznám, asi nejsem tak starý, tohle je přeci jen o 10 let starší než Fallouty, které znám i herně. Každopádně já bych uvítal tahové izometrické RPG.
    • Tak ty dnes najdes hlavne na psp, doporucuji treba final fantasy tactics. Nebo na pc Avadon ci Avernum.
  • smejki
    Fuck yeah!
  • Core
    Že by tohle byl ten průlom? Že by přece jen měli šanci vzniknout hry, které by nehyzdilo žádné 3D s tunou efektů? Že by přece jen ještě někdo byl ochoten věnovat se hrám na izometrických enginech? To by byl můj splněný sen. Kéž by někdo oprášil Infinity engine a pustil se do vývoje pokračování Planescape: Torment či Icewind Dale...

    Wasteland přeju další díl ctící regule původní hry.
  • Neznam. A to hraji od herniho praveku. Radeji at udelaji nejakou skutecnou legendu. treba Dune (neplest s Dune 2,slo o uplne jiny zanr). Mix stategie,rpg,adventury a ja nevim ceho jeste,to byla eztaze. Nebo at se rovnou pusti do Falloutu.
    • Tedy plusy jsem necekal,ale ze tu tolik lidi nema rado Dune,to je prekvapeni. Jedna z nejlepsich her vubec *2*
    • Core
      Tak do Falloutu těžko, vzhledem k držiteli práv. Jinak proč ne Wasteland? Je to duchovní otec Falloutu. Jen dotoho!
      • Tak to o Falloutu samozrejme vim. A proc ne Wasteland? Na to mas odpoved v mem prvnim prispevku. Jinak ja fandim kazde predelavce starych her. Jen stale marne smatram v pameti a vzpominam a vzpominam....jestli skutecne byl Wasteland takova legenda aby se na nej vybralo tolik penez. A vysledek.? O Wastelandu byla vzdy zminka v nejakem clanku o Falloutu,jako o jeho predchudci. Ale o hre samotne nic.
        Ale podle poctu tvych plusu soudim ze mi jen nepochopitelne ujel vlak a vsichni hru dokonale znaji. Asi ma chybe... *15*
  • Panebože, ÁNO!!
    vyložene "shut up and take my money!"
  • Tak to opravdu neznam.
  • jindra.veliky
    tak ten Wasteland neznam a nehral jsem ho ale hc hro primarne pro PC? jsem s ni kote *5* navic dnesni hry jsou pro me 2 EASY *4*
    • Kdo že se to ptal na řešení té první symbolové hádanky v prvním dungeonu Skyrimu? *1*
      • LOL *1*
      • jindra.veliky
        nakonec jsem si stejne poradil ja *2*
    • EuroSamurai
      *1*
      • Core
        Výborná ikonka! *1*
  • Hru neznám - co to bylo za RPG? Ukecané, turn-based, plné voleb jako Fallout?
    • DeathOnVacation
      http://www.youtube.com/watch?v=B3PmZ1mgzAk&feature=related

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit