Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc maj vsichni ty vousy, vypadaj jak kkti, navic jsou strasne spatne udelany.

    jestli je neco vrchol nevkusu a kycovitosti, tak to je tahle hra, ale tak co by clovek cekal od UBI. Kdyz uz nemuzou postave na hlavu narvat kapuci, tak ji daj aspon satek..kdo tohle vymejsli.
    • tomu se rika oblekat se stylove a mit vkus. lidi jako ty a vetsina cechu co nosí milionkrat oprate tricko a rifle od vietnamcu to nepochopi
    • Tři roky tu poctivě nadávám na indie hry a pixelart... a AAA studia pak vydávají TOHLE.

      Já se na to prostě vykašlu, nabarvím si vlasy na fialovo, nechám si potetovat ruku a půjdu hrát ABZÜ. Pořád lepší, než Dušan Němec...

      *3*
      • hergot, ta potetovana ruka mi nekoho pripomina, a ABZU by taky sedelo *3*
  • Jak ovládá ten telefon když má v ruce pistol a na co ji vůbec má když je na střeše, odkud nikoho s pistolí nezasáhne? ovládá ho snad nějak přes ty čudliky co má na kabelce? Nedýchá se mu špatně přes ten šátek který ztrácí smysl jako maskování když je na střeše? Nebude mi vadit jeho oční vada při hraní, o oční vadě se ještě neví ale došlo my to, protože na co by měl kšiltovku, která primárně chrání před paprsky a k tomu ještě sluneční brýle, leda že by mu ostré světlo dráždilo oční sítnici. Mám takových otázek a oni odpovídají na takové nesmysly a odkrývají nedůležité části příběhu.
  • TheGGG
    bože to je celé tak MTV trapné až z toho bolí zuby...
  • yo! Dušan Němec, největší sígr z ulice
    je tak zlej že budeš se bát velice
    je mu asi patnáct let a je krutě zlý
    každej kid od nás z bloku to o něm ví

    A tak jestli máš rozum, tak se rychle kliď
    tenhle dušan němec je jak z Bony a klid
    vybílí ti byt, zahakuje tvojí bábu
    nemá žádnou slabost všechny má na čur*ku *16*
  • Tohle vypadá jak jeden z těch radikálních rádoby cool filmů o skejťácích a hackerech z 90. let, jejichž tvůrci viděli skate a hackování maximálně ze satelitu. K dokonalosti chybí jen zastaralý techno soundtrack.
  • No ty moj ko*ot boľavý! Toto je velmi zle. Kto je cielova skupina tejto hry?
    • Majkl
      americký teenage sjw hipsteři, nebo tak něco
  • MickeyMutant
    Dušan Němec není žádnej padouch. Je to hrdina.
  • Jack1947
    Po Deus Ex další hra co si šáhne do češtiny ble *12*
  • Farnham_The_Drunk
    Proč se jmenuje zrovna Dušan? Máme přeci tolik hezkých jmen, třeba Vlasta, Horymír, Kvido nebo Jarmil
    • Zářící kadibudka, napsal Jarmil Prddel.
    • Věnceslav
    • Květoslav
  • proč se bojovník proti systému oblíká jako nejdebilnější konformista
    • se maskuje :)
      • *15*
        • Farnham_The_Drunk
          Bunda drobet teploušská a ty tepláky taky nicmoc, ale jinak v pohodě.
          • na těch botách sice neni vidět značka ale smrděj kapitalismem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit