zavřít
...

Watch Dogs 2 rozšíří už příští týden série nových misí, zatímco vývojáři pokukují po Londýnu

Už základní verze Watch Dogs 2 nebyla zrovna malá a nová DLC nepřidávají jen věci do multiplayeru. Přesvědčit se o tom budou moct všichni držitelé season passu, kteří si už v úterý, 21. února, budou moct zahrát sérii nových misí v DLC Human Conditions. Příští týden se ale dočkají pouze majitelé PlayStationu...
  • Lincoln (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pánové našel tam někdo něco navíc po tom patchi kromě té Tachanka jachty (all glory to our mighty lord)? Já čekal, že v 10GB/14GB patchi bude trochu něco víc :D
    19.2.2017

reagovat

• zdrcujici_pravda (inkognito)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Chlápek v bílém až nějak moc evokuje Oldboye v původní jihokorejské verzi, jinak báječný film.
    17.2.2017

reagovat

• PreidaQ tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tak nejsem jediný, komu ihned naskočila asociace s Min-sik Choiem (imho nejlepším korejským hercem).
      17.2.2017

reagovat

• n (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        mne se teda vybavila jako prvni starsi vec, better tomorrow 2 a lung

http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/04/37/05/dean-shek-960994l.jpg

asi proto, ze se neohanel kladivem *1*
        17.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Na to budu muset jednou mrknou, jsem to ještě neviděl a asijskou tvorbu (gensterky hlavně) mám rád.
      18.2.2017

reagovat

• n (anonym)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        old boy je spis psycho nez gangsterka

hard boiled jestli chces hodne strelby nebo better tomorrow s mene strelby *5*
        18.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Aha, to je mocv starý :D

Já myslelk ty novější rok 2005+ ty starší zas tak neznám a nemusím koukáím na nové filmy... díky za typ

Ještě jsem slyšel že Bittersweet nebo jakn se to jmenuje je parádní.
          18.2.2017

reagovat

• n (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            hard boiled je klasika, kdo to nevidel, tak vubec netusi, co je asijska gangsterka, natoz dobra *1*

better tomorrow je hodne velky retro, je to takovej "eastern", to asi nesedne kazdymu
            18.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Já vím no... John Woo akorát nechápu že je přestal točit... on vlastně už netočí snad nic.
              18.2.2017

• n (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              jsem si to ted sjel znova - hard boiled, better tomorrow serii jsem si totiz dal po letech ted na novej rok, tak to je takovy pokracovani *5*

je to fakt dobry, narozdil od bt si myslim, ze se to da doporucit kazdymu
              19.2.2017

• LV426 tiscali.cz
    12 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Sorry jako (takhle se u nás mluví už hromadu let, to nemá s Babišem nic společnýho, to jen pepíci objevili ameriku), ale tahle hra se mi na disku válí někdy od Vánoc a vůbec nemám chut ji nějak hrát, protože tak idiotské postavy jsem už dlouho nikde neviděl a šíleně mě to irituje ... :(

PS: než nějaký chytrák napíše proč jsem si to teda kupova, tak proto, že jsem byl zvědavý a měl to za pár stovek.
    17.2.2017

reagovat

• Lávra (inkognito)
      4 souhlasí, 9 nesouhlasí
      Mě naopak ty postavy přišli napsaný celkem obstojně, jasně ze začátku působí jako banda namachrovanejch hipsterů , ale to je účel pro pozdější fáze příběhu.
      17.2.2017

reagovat

• Prof. (inkognito)
        5 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Mně naopak Tvůj příspěvek obstojně napsaný nepřijde.
        17.2.2017

reagovat

• Morraw tiscali.cz
      1 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Že tě něco irituje ještě neznamená, že je to špatné. Já si to užil a párkrát jsem se i zasmál. Byly tam slabší místa, ale to nemělo s postavama nebo humorem nic společného.
      Každopádně to chápu. Mě třeba iritoval Hawke v Dragon Age 2. Ale to je vždy osobní problém.

Jinak prvních 20h ve Watch Dogs 2 jsem strávil děláním vedlejšího obsahu. K misím jsem ani nečuchnul, takže se tomu můžeš vyhnout a plnit jen vedlejší aktivity (závody, taxikář, sbírání skillů, coop).
      17.2.2017

reagovat

• smajdal tiscali.cz
      6 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Mě z postav iritoval jen ten týpek s maskou, ale možná to byl jeho účel, zbytek postav sympaťáci včetně hlavní postavy. Dobře zahraní i napsaní, až jsem byl z toho v šoku po těch hrůzách, které Ubisoft v posledních dvou, třech letech vypustil. Přistoupil jsem ke hře s velikou skepsí a dostal jsem nejlepší openworld hru od GTA5, která se ve větší míře vyvarovala zkurvených ubisofťáckých praktik.
      17.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Dohrál jsem to ale nebyl jsem nikterak nadšený spíš už je to trochu únavné - navíc tahle hipsteřina ... ten konec radši nekomentuji

Koupil za zvědavosti jo to jo :D *1* To povídej svým spolupracovníkům hehe

Ty vedelejší mise jsem z nudy dojel všechny ( pár online)
      bez nich by to bylo ještě slabšínneřikám že úplnej malér ale nic extra prostě starej známej degradant ubisoft no-
      18.2.2017 upraveno v 20:06

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.26.116.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.