Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim ctu to skoro vsude neco vam povim mel sem pc deset let muj posledni pc cca 30000 kc vzdy jsem rikal ze konzole nechci ze si nedovedu predstavit po 10 letech hrani na klavesnici a mysi hrat na ovladaci proste sem konzoli neveril na mem poslednim pc jsem hral hry jako je crysis2 battlefield 3 far cry 3 atd pak prisli hry na ktere me pc uz byly tezka vaha odesla mi graf.karta ktera nebyla levna sel jsem do servisu a tam mi rekli oprava 2500 cekal jsem trocu jinou castku ty roky vrazeni penez do pc byli otravne jednoho dne jsem muj pc uschoval do skrine a sel si koupit ps3 mel sem trochu strach pri placeni se mi klepala ruka prisel jsem domu otevrel krabici zapojil a cekal co na me vyskoci vzal jsem ovladac do ruky a koukal na nej k ps3 sem si koupil prvni hru god of war 3 paradni hra pak prisla hra killzone 3 the last of us atd az jsem k me zbirce asi 15 her pridal watch dogs musim rict ze ps3 na me udelalo ohramny dojem a ovladac vam behem par dni priroste kruce a verte nebo ne pc bych uz nechtel hry na pc pomalu mizi a nebo sou odflaknute nestajim na strane pc ani na konzolove strane kazde ma pro a proti pc ma mnoho plus windows programy atd zatim co konzole jsou stavene hlavne na hry konzole take zvladne par veci jako je wifi blutko vypalovani ale pc ma otevrenejsi moznosti nikomu nerikam vykasli se na pc nebo tak at hraje kazdy na cem chce at kazdy posloucha hudbu jakou chce at kazdy veri v co chce sme svobodna zeme nikdo vam nemuze zakazovat co vas bavi proto nechapu proc pc fandove dou proti konzolistum nebo naopak jak sem uz zminoval na pc hry pomalu mizi a nebo sou odflaknute a proc protoze si je kazdej stahne firmam jako je EA atd se to nevyplati tak radsi udelaji hru na konzole kde se stahnout neda ale musi si ji clovek koupit take to je tim ze dnesni a budouci hry chteji krvave az neunosne HW pozadavky pri kterych se vam udela spatne a donuti vas to sahnout do penezenky u konzole date za hru o par stovek vic ale vite ze nemusite mit strach ze to nerozjedete nerikam na ps3 mozna za rok prestanou delat hry kvuli jeho velkemu bratrovi ps4 ale na ps3 se delali hry dlouho a nemuseli ste dokupovat vnitrnosti jako u pc cca kazde dva roky koupili ste si konzoli a meli 4 roky klid ale nebudu tu jen chvalit konzole je fakt ze nektere hry jako crysis3 watch dogs sou orezane aby ps3 se vam nerozteklo pred ocima u ps4 uz je to zase ina kava jenze pak sou tu nadcasove hry studia EA atd jsou spojeni treba s invidia atd sou to ksefty do kterejch nevidime vzpominate na crysis 1 par procent lidi si to zahralo v plne krase co treba dnesni watch dogs pretazene HW pozadavky dokonce ubisoft museli ubrat aby si to normalni clovek zahral a kolika lidem to jde v plne krase nechapou ze clovek nema pc za cca sto litru jako hosi v ubisoftu copak invidii klesli ksefty proto lidi nuti kupovat nove karty pcu konzole atd nevim jak vy ja kdyz hraju hru koukam na dej pribeh atd ale taky si nechci ples auto s kamenem chci mit s te hry zazitek koukam i na grafiku docela mrzi ze na ps nejsou strategie proto mam i starsi notas na kterem se seknu na dlouhe hodiny u cc generals nebo vietcong a porad to ma sve kouzlo tak se nehadejte co je lepsi jestli konzole nebo pc na konzole i pc dojde buh vi co si na nas este vymisli tak parte dokud to jde hezkej vecer
  • Další zmnoha her která je dok*rvená pro PC kvůli konzolím.
    Nejhorší je, že k tomu ještě nastoupili tablety a mobily. Nedávno při hraní Shadowrun Returns jsem řešil proč mám přes třetinu obrazovky nacpaný obrovský tlačítka na ovládání a obrovské tlačítko abych se dostal do menu (zvlášť když stačí zmáčknout ESCape abych se tam dostal) a ono ejhle koukám, že Shadowrun return je dostupný na google play.
    Velmi bych ocenil kdyby se vývojáři nesnažili vydávat jediné UI pro všechny platformy, ale vrhli se do pořádného vývoje a provedli optimalizaci pro všechny zvlášť. Protože jinak jsou z toho jen samé polofunkční zrůdnosti.
    A netýká se to jenom her. Stačí se podívat na obludnost jménem Windows 8.
    • Jak jsi prisel na to, ze za mizerne porty her na pc mohou konzole? Kdyz nekdo spatne naportuje pc hru na konzoli, bude to znamenat, ze je ta hra spatna kvuli pc? Divna logika, ne?
    • Dokud se najde dost blbcu kteri si to v takovym stavu koupi, tak to bude presne takto vychazet. A ze tech blbcu je dost je vide i tady - vsude kolem.
      • kennyB
        No jo, jenže pokuď se najde dost blbců, kteří si budou hry jen stahovat, tak to bude ještě horší *9*
        • Ty byt absolveny zakladni skoly? Nevypadat na to ...

          Mimochodem, hry se tu vymenovaly driv, nez ses ty racil urodit ... a nebyt warez sceny, tak stoji hra petilitr.
          • kennyB
            Jak ty sakra vědět, kolik mi být??? A že prý nebýt warez scény, tak stojí hra pětilitr *1* Pak já nevědět, kdo tady být blbý *1*
            • kennyB
              Konkurence??? Ty myslíš to, že když si stáhnu nějakou hru, kde více či méně nefunguje to, či ono??? Tomu já tedy říkám zdatná konkurence. Divím se, že se hry ještě vůbec kupují *1*
            • si vygoogli co dela konkurence a zamysli se nad tim, ze warez by mohla byt taky konkurence hre samotne *3*
  • Konečně pořádná hra v bundlu s PS4 :) sice jsem zvyklej na xboxovej gamepad ale tak v týhle generaci je ps4 jasná volba ... jinak Archengel to napsal hezky - naprosto souhlasím ...
  • Je to tak, je to nedorobeny odpad a preto tato hra nestoji ani za stiahnutie z torrentov.
    • presne
  • Já myslím, že máte všichni pravdu. Kromě mě. Takže jako kdybych nic neřekl. *3*
  • Olejník je mimo, jako vždy. Stačilo přečíst kousek.
  • Archengel
    Achjo,
    tady v té diskuzi je zase nablito...což je asi způsobeno článkem samotným, který je docela podnětný k takovýmto žabo-myším válkám v diskuzi.

    To že Watchdogs není optimalizované je pochopitelné, když je vyšlo na tolik platforem najednou, a je pochopitelné že pří takové diverzifikaci PC hradware to bude trvat, než hra poběží všem plynule. Proto si hru radší zahraji na PS4, proto radši většinu her hraji na konzoli...vše běží jak má, a to je moje osobní preference, kterou nikomu nevnucuji a čas od času si něco zahraji i na PC a nikomu nic nenutím a netrpím fanboyismem jako většina lidí v diskuzi.

    Dejte už sakra pokoj, místo abyjste přijmuli fakt, že PC verze potřebuje vyledit se tady hádáte a plivete jeden na druheho velmi hlubokymi myšlenkami jak je PC/Konzole lepší jak to druhé....kdybyjste se radši zajmali o hru samotnou.....to by bylo na světě krásně....

    PEACE !
    • Zvlastni, ze PC hry vetsinou bezi tak jak maji, pokud to nejsou zpraseny porty z konzole. *15*
      • Alucard
        Které áčkové exkluzivity pro pc myslíš? Rome II nebo x-rebirth, které jsou do teď rozbité?
        • Shogun rozbity nebyl, Napoleon taky ne. Dale, Dota 2, Counter-strike ty tak ne, Age of Empires, Starcraft taky v pohode, totez Civilizace. The sims, World of Warcraft, Guild Wars, The Witcher a tak dale.

          Your argument is invalid.
          • Zrovna polovina tech her nemaji s optimalizaci vubec nic spolecneho. Sims jako priklad dobre optimalizace? To je vtip? Hra, co se nacita i na SSDcku minutu jako vzor optimalizace. WOWko, 8 let stara hra, ktera pri raidu nejede se vsim na max ani na nejnovejsich kompech se SLI grafikou. Posledni Witcher se vsim na max. v dobe vydani take nejel skoro na nicem.
        • ggg detected, nemáš prehled o pc hrách
        • Nehraju radoby AAA odpad *3*
          • Alucard
            Takže se bavíš o indie scéně a dáváš to jako příklad dobré optimalizace? Nenech se vysmát...
  • Cela PC master race recesia vznikla preto, lebo ''poor peasants'' nazory, typu ludske oko nevidi rozdiel medzi 30 a 60 fps, FHD je zbytocne, mody kazia hry a podobne perly su az tak hlupe, ze je potrebne ich zosmiesnit a nie len slusne vyargumentovat. Kto to nechape a dokonca sa uraza, je presne cielovka tejto iniciativy.
    Btw. nabuduce si nezabudni zmenit nick ked reagujes jejdasek ;-)
    • Jsem pobaven, ze me paranoidne vidis za kadym rohem. Ale k veci.
      Ty nazory nemusi byt hloupe. Z toho co jsi uvedl se mne da prisoudit nazor, ze FHD je zbytecne, zapomnel jsi ovsem dodat, ze nikoliv obecne, ale pro konzolove hry.

      To je vec, ktera se da rozumne zduvodnit, ucinil jsem tak zde http://spokojeny.blogspot.cz/2014/05/obrazovy-bod.html Nemusi se ti to libit, ale ma to racionalni zaklad a jde o tom ďiskutovat. Ale jak sam pises, ty se zmuzes jen na zesmesnovani, nikoliv slusnou argumentaci.
      Hloupy neni ten nazor, hloupy je tvuj pristup k temuto nazoru, hloupe je tve cernobile videni sveta, hloupy je tvuj dogmatismus a odmitani cizich nazoru a diskuze o nich a jejich zesmesnovani. A stejne hloupa a dogmaticka je cela pc master race.
      Hloupost a dogmatismus, ktery tu nevedomky predvadis v primem prenosu, neni recese. Je to snaha setrvat v bludu v kterem pc fanatici (jenz sami sebe oznacuji pc master race) dlouhodobe ziji.

      A da se to pochopit, kdyz zvazim, ze tento blud je pro ne dlouhodobym zdrojem vysmechu vuci hracum konzolovych her. Ze si na tomto bludu dlouhodobe zvysuji sve sebevedomi a povysuji se nad ostatni. Pripustit ze je to blud, tim by se naprosto by zesmesnili.

      Pro okoli jsou smesni tak jako tak, ale pro svou vlastni sebeuctu musi byt zaslepeni a dogmaticti, musi obelhavat sami sebe, nemohou si pripustit nic jineho. Mylit se muze kazdy, chyba se vzdy priznava tezko, ale kdyz se ten omyl vyuzije k vysmechu a povysovani se nad ostatni, tak je to prakticky nemozne ho pripustit. Proto je hloupe se nekomu vysmivat a povysovat se na nej, jak to dela škupina pc fanatiku, tedy pc master race. Cloveku to bere svobodu priznat omyl, dela to z nej otroka vlastnich omylu, dela to z nej hlupaka a dogmatika. Hloupost plodi dalsi hloupost a nafukuje ji do olbrimych rozmeru. Vede k neschopnosti cloveka racionalne uvazovat i diskutovat. To potom vede jak k sarkasmu a primitivnim urazkam odmitajici diskusi tak k banovani, pokud tomu podlehnou i admini. Typicke priklady jsou hulan, ddworld nebo sector a dalsi webove zumpy. Ty jsi tomu podlehl rovnez. A jestli chces sam sebe obelhavat, ze je to jen recese, prosim, ani necekam, ze bys mohl jinak.
      • Alucard
        Hezky jsi to popsal na svém blogu, příjemné čtení. Jenom s jedním bodem nesouhlasím a to s Watch Dogs, podle visuálu by ta hra měla běžet naprosto plynule i ve Full HD, tady v té hře nevidím ten další obsah o kterém píšeš, ale vidím jenom špatnou optimalizaci na všechny platformy. Rozhodně bych doporučoval tvůj dokument vystavovat na každém herním webu, možná by aspoň o 10% klesl flamewar :)
      • Uz to, ze beries vazne nejake internetove flame ohladne pc vs konzoly je samo o sebe trapas. To, ze beriez vazne PC master race, co je cista recesia uz hranici so zdravym rozumom, co sa da vysvetlit jedine tak, ze vobec nevies o co ide. Prave taketo reakcie neskutocne rozhorcenych ludi, ktori maju radi konzoly a nedokazu prezit , ze si z nich nejaka recesisticka skupina robi srandu, je presne cielom. Pretoze normalny clovek nerobi dramu z toho, ze niekto si robi zarty z toho na com hra hry...ci uz je to konzola alebo pc ;-)
        A pri tebe nie je vobec tazke rozoznat dalsie ucty a prispevky...nizsie Roman si urcite ty.Osobne si myslim, ze aj za znehodnocovanim karmy prispevkov , cez anonymizacne proxy si ty, ale to je tak primitivne realizovatelne, ze to moze byt naozaj ktokolvek.
        • Ocekavana reakce, presne jak jsem predpovedel. Tve hloupe invektivy preskakuji, to co beru vazne je lidska hloupost, kdyz se necha bez povsimnuti, ma tendenci se sirit a byt nebezpecna. Cas od casu je potreba uvest veci na pravou miru.

          PC master race neni recese, ale projev hlouposti. Nazorne jsi to sam na sobe dolozil tvrzenim, ze je potreba se vysmivat cizim nazorum, ktere dogmaticky povazujes za nesmysl. To je ukazkovou podstatou existence pc master race. Ze si to odmitas pripustit a nejsi schopen to pochopit je prirozene, uz jsem vysvetlil proc.

          Normalni clovek nedela drama z toho kdo na cem hraje, ale pc master race neni normalni a drama z toho naopak dela. Na sectoru si ani nemusis delat z pc master race legraci, tam staci rozumne prezentovat jine nazory, aby jsi byl zabanovan, chapu, to je take recese. Jsem zvedav, jak hluboko klesnes v obelhavani sama sebe.

          Roman nejsem a vzhledm k tvym znalostem obchazeni hodnoceni se mi jevi, ze s tim mas zkusenosti naopak ty. Kazdopadne mi hodnoceni lita nahoru i dolu a je mi ukradene, jsem zvykly mit mensinovy nazor.
          • A ty si vazne myslis, ze ja sa vazne povazujem za nejaku pc master race a uctievam mocneho gabena? Preco by som ma klamat sam seba, tvoje vycitky su absolutne nezmyselne...pretoze ak je niekto dogmatik a umyselny troll si to prave ty a preto dostavas bany pravidelne a uplne vsade, pretoze tolko proklamovana schopnost priznat si vlastny omyl ti uplne chyba. Uz len to, ze sam seba a len svoje nazory povazujes za objektivne je usmevne ako aj predstava ako prichadzas veci obracat na pravu mieru. A to kritikou recesie, ktora nastavuje zrkadlo prave l dogmatickym nazorom konzoloveho publika na pc scenu.
            • Najmiesnejsie je , ze sa tu snazis upozornovat na nejake zosmiesnovanie ako diskusny fail. Pricom snad v kazdom jenom prispevku mas uplne to iste co akoze ''kritizujes'', urazky na adresu svojich diskusnych oponentov su uplne bezne.
              Nechapes recesiu, neakceptujes , ze ta ''rasisticka'' master race si robi sama zo seba srandu napr. aj tym kultom Gabena, ktory k tomu neoddelitelne patri. To, ze si myslim , ze som nieco viac pretoze preferujem pc si si vymyslel a je to uplna hlupost. Nie ja som ten co pravidelne pouziva v diskusii argument, ze je ho protivnik na diskusiu s tebou nedorastol / nema kapacitu (btw. tiez tvoje oblubene zosmiesnovanie). Kazda platforma ma svoje vyhody a nevyhody, neexistuje pre kazdeho univezralne spravna volba. A nie kazdy nazor je potrebne respektovat, hlupe nazory , na ktore nastavuje zrkadlo rovnakej kvality master race recesia, nie su hodne respektu a diskusia na urovni je tam zbytocna.
            • O gabovi nebyla zadna rec, a ano, povazujes se za neco vic, protoze hrajes na pc, na rozdil od tech hlupaku, co hraji na konzolich a nechapou, ze pc je lepsi.

              Nejsem dogmatik, ja jsem ochoten o svych a nejen svych nazorech diskutovat. Dogmaticky je prave pristup pc rasistu, ktery jsi nam tu tak laskave vysvetlil a povazujes ho za spravny.
              Nedostavam bany vsude, treba tady jsem zadny nedostal. I kdyby ano, neznamena to, ze nemam pravdu, jezis kristus te pouci, ze tohle je argument ad hominem, tedy klasicky argumentacni klam. A dostat ban na pokleslem webu typu sector je vyznamenani.
              Ze za objektivni povazuji jen sve nazory je nesmysl, nazor je z podstaty veci vzdy subjektivni. Nicmene pisu si dalsi carku za dalsi osobni utok a diskusni fail. Ta snaha zesmesnit se ti hodne zazrala pod kuzi. Umis diskutovat i normalne?
        • ucho
          je celkem sranda, že jsi vůbec nepochopil, co ti Jejdasek napsal, a že ses teď jen zesměšnil...
    • mantor:
      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/bound-by-flame-recenze-237944/?rootId=1590817&itemId=1590968

      *15* *15*
      • Alucard
        Klidně to napíší po třetí... Jejdasek je tu jeden z tisíce, který má mozek a argumenty, které si obhájí svoje teze. Takže škoda, že takových lidí tu není více, diskuze by tu vypadala úplně jinak.
        • A umi naklikavat, na to jsi zapomel. *14*
          • Alucard
            Klikat? Mám stejný pocit o tobě, jelikož jejdáskovi asi během tří minut přiletělo 15 mínusek a mně 14... takže ty máš co říkat
            • +/- na games nema ziadnu vypovedaciu hodnotu. Hocikto si to vdaka tomu primitivnemu systemu viazania len na IP moze ''naklikat'' ako chce.
            • Jojo, si naklikavam abych si dokazal, ze mam pravdu. *5*
    • Alucard
      že už máš potřebuje obhajovat něco tak ujetého jak Master PC race svědčí o tvém přesvědčení. Takže ti doporučuji se vrátit do svého obvyklého hnízdiště fanatiků na Sector. sk...
      • Poslyš Alucarde, ty jsi asi hodně frustrovanej týpek :). Běž si dát pivko někam na zahrádku a neblázni pořád tady na diskuzích, jinač ty praskne žilka. Všichni tady chápou, že máš rád konzole a z nějakého důvodu nemáš rád pc hráče, ale šaškovat s tím pod každou diskuzí... *13*
      • Alucard
        ....
  • Alucard
    Dyť už tam nikoho nemá. Jen pár fanatiků. Ten člověk má v hlavě něco v nepořádku. Se tam chodím zasmát. Reakce na ban na DDwordlu..
  • filias
    Vůbec se nedivím, že Rockstar nechce vydávat hry na PC. Vydělávají dostatečně i na konzolích a za tu negativní reklamu jim to nestojí. Kdyby pro UBI byla PC verze důležitá, tak minimálně to ovládání udělají kvalitnější.
    Když nakonec ten největší "shitstorm" dělají ti, co si hru upirátili, se divím, že to ještě vydávají.
    Vrchol mi ale přijdou recenzenti co předhání v tom, že by hra měla být na PC odložena o měsíce (ne-li nevyjít vůbec). Protože to na GTA5 nemá a skoro mi přijde, že ji i uráží, že se někdo snaží něco podobného udělat, nedejbože to ještě nějak ozvláštnit a vymyslet trochu něco jiného... nějakou inovaci.

    Konzoli nemám, GTA5 by mě sice zajímalo, ale i WD jsou fajn.
    • sugyn
      Co pak nevite ze lhat se nema? Nebo snad Rockstar games vydalo prohlaseni ze nechce a nebude vydavat hry na PC? Zrovna Ubisoft velkohube prohlasoval ze nebude vydavat hry na PC, protoze pyrati a warez, vsak to zname. Po nejake dobe se priplazily zpatky s omluvou ze PC scena je stejne dulezita jako ta konzolova a ze im klesly zisky. Nejvetsi "shitstorm"zrovna delaji lidi co si tu hru koupili, a jsou nastvany pravem. Zaplatit 55Euro za neco co nefunguje je na dve facky. A ano Watch Dogs na GTA5 nema, je to klasicka prehypovana a nevalne kvality hra od Ubisoftu.

      Hlavne ze konzoliste se bijou pesti do prsou ze nepyratej, ze hry kupujou. Jasne, a proto jen co vyslo PS3 tak se ho snazily hacknout aby mohli hrat pyratske hry. No a s tim Xboxem to je kazdemu jasne. Ted nic hacknout nemuzou tak aspon si koupej jednu,dve hry za rok a kricej jak jsou poctivy.

      (Nepodstatna informace, muj steam account ma hodnotu 1255$ je stary 5 let, to je zhruba 250$/Rok a nejsou to bundle zalezitosti, a taky mam konzoli...PS3, deal with it)

      Dopijte branik a vyvetrejte se, venku je pekne, ja se jdu projit taky.
      • No Rockstar ale ani nevydalo zadne prohlaseni, ze by nejake hry na PC jeste vydavali. Zatim to vypada jen na dohady a zbozna prani. :)
        • Otazka je, zda se k tomu Rockstar vubec muze vyjadrovat. Vypozorovat lze, ze hry od rockstaru byvaji cileny na masove platformy, takze dnes konzole a mobily/tablety, v minulosti treba i psp, ale ps vita dnes uz ne. Muzsme jen hadat, co za tim je. GTA4 na pc portovano bylo, ale nebyl to moc kvalitni port. Mozna ze kvalitnejsi port by byl moc drahy a nevyplatil se a nechteji si delat dalsi ostudu vydavanim nekvalitnich portu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit