Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Můžete prosím už zůstat takhle -dávat na přední stranu obrázek ze hry a ne nějaký jiný ? díky moc *4*
  • Nebylo uz tech indickejch 2D plosinovek s hnusnou grafikou na games.cz dost?
  • Retro 2D hry mám rád, mnohdy se na nich zabavím daleko víc než na moderních peckách, ale teda nechápu proč musí zacházet tak daleko, že tam narvou pixely o velikosti palce.
    To už mě přijde jako lenost udělat pěknou grafiku, než "art" styl.
  • mam ban na 123 dni, este to plati? test
    • ok, tak to cenzor muze smaznout a zas me zabanovat, díky.... jen poznámka, když mám ban, tak sem nelezu, žádný reklamy, žádný prokliky, nic, smažu page z oblíbenejch a šmitec... ban sem dostal za svoji kritiku Olejníka, to se tady neodpouští evidentně
      • Máš psát Volejník, pak máš klid... :P Jako mně jde pro změnu o hodnocení! Proč tyhle hnusný pixel art blitky dostávají vyšší známku než vysokorozpočtové řežby?!! Například Star Wars Unleashed 2, Space Marine… Dobře, nejsou to nejaktuálnější příklady, ale stejně… Pokud to hodnocení má mít nějakou váhu, vytvořte pro pixel art hovínka vlastní stupnici hodnocení. Jako loni bylo pozdě. Tohle není rejpání do Volejníka, do nikoho, recenze na blitko hry vesměs nečtu. Jo, možná mi už nějaká slušná utekla, jenže o to nejde. Jde o hodnocení! Tož vždycky Volejník a spešl tabulky pro Commode 64 grafiku…
        • Vsichni slyste nazor inteligentniho jedince, jez bez ostychu diktuje pouze jedinou a cistou pravdu! Snad to i umlci vetsinu prudicu a vsemoznych rypalu.Veskere zlo na Zemi se tim napravi a v diskuzich zavladne porozumeni a poklidy mir...
          • Ještě tohle, když už jsem začal řešit zdejší hodnocení: Před chvilkou jsem koukal na Warlock II: The Exiled, jo, dostalo to 4/10, o to nejde, hru jsem nehrál, nehodnotim… Kouknul jsem do diskuze, občas mě to zajímá daleko víc, než samotný článek na jakékoliv téma, a někteří lidi tam píšou, že kdyby ta hra byla v pixel artu, tj. byla umělecky vykostičkovaná, dostala by 9/10. Hm, teď se jen zamyslet, jak moc je co přehnaný… Takže ano, pokud tu podobný příspěvky čteš roky, chápu tě, jakože zlo zlem nevyřešíš, he, však proto hrajeme…
          • To Muhammad:Kdybys místo jízlivosti napsal, co se ti na tom nezdá, bylo by to lepší. Ale budiž, mám tě v kosočtverečku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit