Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona ani ta původní hra mě vůbec tolik nechytla jako The New Order nebo i Old blood.
  • tieto nové wolfensteiny su neuveritelne preceňované hry.. námet fajn ale... hratelnosť nič moc.. fajn misia na mesiaci a strielanie z kripelvozika bolo zabavnomorbidne ale to je vsetko...najhoršie na tej hre je že som sa nedozvedel čo sa stalo s Tisom a protektoratom čechy a morava...
  • Corvus
    MACHINE HEAD je metalová kapela, potažmo album od DEEP PURPLE. Firma se jmenuje MachineGames... Opravte si to. *5*
    • MickeyMutant
      Machine Head opravili, ale furt je tam něco navíc*4*Tím pádem je jasné, že po zveřejnění článku už o text oko redaktorovo nezavadí, přestože dostane drobnou "deja vu" nápovědu v diskuzi*3*
    • Jack1947
      Fakt že jo lol díky za tip https://cs.wikipedia.org/wiki/Machine_Head
  • michaliuz18
    tolko mal dostat aj new kolosus. Teraz vidite aka slabota je tato hra. Nesiaha new orderu ani po clenky. Slaby pribeh slabe postavy , kratkost a este aj otvoreny koniec cize z toho budu tazit az az . Aby z toho nebolo hlupe call of tupý lebo sa to k tomu blizi
    • Jack1947
      Proč GG a ty mluvíte o krátkosti ? no ale třeba vás to nebavilo tak ste to prolétly a stejně čas byl 12hodin aspon pro mě.
      • TheGGG
        protože to bylo kratší jak new order a ještě procpané uber nudnými cringe cutscenámi? A já jsem znám tím že obvykle cutsceny miluju
        • palacinka
          me zas prijde dost cringe pouzivat "uber nudne cringe cutsceny" *9*
          • TheGGG
            mě přijde trapný nick palačinka... to je jak z ústavu *3*
            • TheGGG
              naopak, moje fotka je super, protože to lidi jako ty strašně trigguje...
            • Jack1947
              Tak je to podle mě furt lepší než tvá profilová fotka nebo jebák... píše se správně triggeruje
          • Jack1947
            To vís se nauřil ve škole nové slovo tak se tím hned musí blejskat v diskusi na games *1* *2*
            • TheGGG
              ty se prvně nauč psát... třeba taky zajdi do školy *5*
  • Jak jsem byl z počátku zklamanej, že jsem nekoupil až verzi hry se season passem za hodně výhodnou cenu (koupil sem jen base hru) tak teď jsem rád že ten season pass nemam když to tady čtu.
  • mám ve hře 20 hodin a takový pocit že jsem neudělal ani trochu z možností co mi nabízí
  • To vyrobili nějací Machine Head? Ne původní studio a nebo se přejmenovali? :P
  • Jack1947
    Ona zas tak sličná není když mluví hlasem jak stará vysychajicí rašple. Už se jen obávám jaká blbost nebude další DLC... ani se mi to nechce už hrát *11*
  • TheGGG
    hlavně že na agitky zbylo sil dost----
    • Coffin.Corner
      Škatulkovat si jen z ideologických důvodů všechno na dobrý - špatný, musí být strašný peklo.
      • TheGGG
        to přesně dělají tvůrci a všelijaké další existence s "progresivními" a "správnými" moderními názory
  • MickeyMutant
    Tak si čtu, ale znenadání na mě po druhém odstavci dolehne pocit deja vu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit