Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě byl wolfenstein docela příjemné překvapení. Takhle nějak jsem si představoval pokračování Duka a dost mi ho i připomínalo hlavně ve variabilitě prostředí. Do dvojky určitě rád půjdu *14*
  • uaxpk
    Parádní reklama.
    • Na co narazis?
  • wunderbar
    • Jack1947
      U tebe se diím že to žereš když je to klasickej typ fps + lékarničky. Je vidět že zas tak dobou zkaženej nebudeš a to je dobře *4*
      • TheGGG
        no jo, tydle retro fps nemusím, radši bych kdyby byl wolf ve stylu nových fps s tunou npc a epickými skriptovanými bitvami, ale vše té hře odpustím, protože design nepřátel a stylizace je maximálně luxusní a já jsem známí tím, že si potrpím na kvalitně nadesignovaných nepřátelých
        • Jack1947
          to žes zmínil tu moderní blbost ti ubralo na důvěryhodnosti - jednodušěe si napsal "Bytostně nesnáším, staré dobré fps ale nic jiného není v tomhle směru takže se přizpůsobím" jojo svatá pravda.
          • TheGGG
            pro mě jsou zajímaví nepřátelé ve hře důleežitější než herní mechanismy...
            • TheGGG
              fps je fps, prostě chodíš a střílíš, nic převratnýho... jestli je tam autoheal nebo lékárničky, to už jsou jen detaily... a starší hry neměli skoro žádnou AI akorát to v dřevních dobách nikdo neřešil...
            • Jack1947
              Ty mechanizmy předurčuli FPs žánr... bůhví kde by dneska fps hry byli. Navíc starší hry měli i třeba vozidla atp... a hlavně variabilní hratelnost. Když nepočítám že tam byla mnohem drsnější AI a n e jen zdravím a kvantitou;)
    • Wünderbar!!

      Týden převýchovy!
      • jen pokud mě budou převychovávat nějaké sexy blondýny v latexových SS S/M uniformách
        • nightborne
          Což o to, o barvu vlasů, latex a BDSM bych se nebál... ale kdo ví, jestli to budou slečny...
          • Jack1947
            Sice ne ženská ale Hitlera celkem hezky spravily v Preacheru.
            • Jack1947
              Komiks sem nečetl ale bylo by hezké kdyby tam bylo nějaké to masejčko, konekonců v zapřísáhlé televizi už je (blood drive) tak co by ne i tady, chce to jen chtít amůžeš mít.
            • TheGGG
              tak jen jestli budou mít tvůrci k0ule na pořádnýho jesuse de sade, to bude teprvý uchylárna. Ale Starr i Svatej zabiják vypadaj dost badass a mám z znich komixovej feeling
            • Jack1947
              Mě ho teda bylo líto, vůbec takovej chudák vysušená co to dostal v pekle pořádně. To jsem nečekal.

              BTW zdá se že se to více přiblížilo komiksu a zatím je ta 2série lepší. Ten Anděl pomsty nebo jak se jmenuje (kovboj) je hodně drsnej *5*
            • TheGGG
              až mě ho bylo na konci skoro líto, když ho tam arseface kopal
          • jj Helga fon Bulof *14*
            • readyxx
              at ma treba knira hl kdyz bude hodna na deti :D
            • spis Renate Rychter
        • bukrr
          Nevím jak latex, ale blondýny to budou stopro.
          • Coffin.Corner
            S blonďatým knírkem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit